Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gdzie będzie toczyć się akcja Assassin`s Creed V? Wskazówki znajdziemy w DLC Krzyk Wolności

45 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Nie będzie łatwo rozszyfrować, gdzie ma toczyć się akcja kolejnej odsłony serii. Dyrektor kreatywny DLC, Wesley Pincombe, powiedział, że tylko najwięksi fani poradzą sobie z tym zadaniem.

Przeczytaj cały tekst "Gdzie będzie toczyć się akcja Assassin's Creed V? Wskazówki znajdziemy w DLC Krzyk Wolności" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"tylko najwięksi fani poradzą sobie z tym zadaniem." - czyli ci, którzy kupują każdą w grę ciemno i spuszczają się nad tym jakie te gry nie są cudowne, oryginalne i och-ach naj? Tak, już to widzę.
Jeśli chodzi o mnie to stawiam na Francję. Byłoby miło zobaczyć coś w rewolucyjnych klimatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na Egipt,myślę że jakaś broń będzie podchodziła pod "dawną cywilizację " albo jakiś przedmiot,trzeba będzie sprawdzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "tylko najwięksi fani poradzą sobie z tym zadaniem." - czyli ci, którzy kupują każdą
> w grę ciemno i spuszczają się nad tym jakie te gry nie są cudowne, oryginalne i och-ach
> naj? Tak, już to widzę.

Raczej ci którzy czytają wszystkie tajemnice zawarte w każdej cześci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 16:38, skyline20 napisał:

"tylko najwięksi fani poradzą sobie z tym zadaniem." - czyli ci, którzy kupują każdą
w grę ciemno i spuszczają się nad tym jakie te gry nie są cudowne, oryginalne i och-ach
naj? Tak, już to widzę.
Jeśli chodzi o mnie to stawiam na Francję. Byłoby miło zobaczyć coś w rewolucyjnych klimatach.


ACIII masz "w rewolucyjnych klimatach" tylko, że Stanów Zjednoczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 17:22, DambialkoX napisał:

ACIII masz "w rewolucyjnych klimatach" tylko, że Stanów Zjednoczonych.


E tam, chcę prawdziwej rewolucji w prawdziwym mieście. Chcę zobaczyć gilotyny, egzekucje i bunt. Cóż, marzenia ściętej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 17:24, skyline20 napisał:

E tam, chcę prawdziwej rewolucji w prawdziwym mieście. Chcę zobaczyć gilotyny, egzekucje
i bunt. Cóż, marzenia ściętej głowy.


A ja mam dość już rewolucji i piratów. Chcę asasyna z krwi i kości. Mógłbym nawet znów cofnąć się do Altair''a i średniowiecza lub jeszcze wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 17:28, DambialkoX napisał:

A ja mam dość już rewolucji i piratów. Chcę asasyna z krwi i kości. Mógłbym nawet znów
cofnąć się do Altair''a i średniowiecza lub jeszcze wcześniej.


A kto mówił, że rewolucjonista nie może być asasynem z krwi i kości? Jeśli dobrze poprowadzić by taki wątek (ha-ha-ha) to wyszłoby z tego coś całkiem ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2013 o 17:28, DambialkoX napisał:


A ja mam dość już rewolucji i piratów. Chcę asasyna z krwi i kości. Mógłbym nawet znów
cofnąć się do Altair''a i średniowiecza lub jeszcze wcześniej.


Chętnie zagrałbym w odświeżoną jedynkę ze wszystkimi nowościami wprowadzanymi od dwójki do czwórki, mogliby dać nawet jakieś wcześniejsze przygody Altaira
choć marzy mi się też Paryż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2013 o 17:31, skyline20 napisał:


A kto mówił, że rewolucjonista nie może być asasynem z krwi i kości? Jeśli dobrze poprowadzić
by taki wątek (ha-ha-ha) to wyszłoby z tego coś całkiem ciekawego.


Spodziewałem się tego pytania. Owszem może, ale "1" mnie tak zauroczyła swoim klimatem i chciałbym rządzić asasynami i ich rozbudować. Chciałbym rozbudowaną wersję prowadzenia gildii i asasynów ubranych w szatach. Przydałoby się też ogromne miasta. Wg mnie już rewolucjonista nie pasuję na asasyna i tyle, a zaczęło się od Connora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam taką wskazówkę: w DLC pojawi się Fragment Edenu, który był pokazany na obrazie po rozwiązaniu zagadki z jakiegoś glifu w Brotherhood. Przykładowo: trzymał go przywódca państwa, w którym będzie się działa akcja nowej części. Według mnie to bardzo możliwe. W końcu prawdziwi fani wyciskają z gier 100%, a glify były tylko rodzajem znajdźki dla myślących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałaby to być jakaś nowość także pod względem lokacji to zostaje nam chyba już tylko Azja lub Afryka
Afryka i ten osławiony Egipt jakoś mnie nie kręci, Azja byłaby ciekawa ale wolałbym jednak średniowieczną Europę a jeżeli już Azja to Japonia lub Chiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam dość już rewolucji i piratów. Chcę asasyna z krwi i kości. Mógłbym nawet znów
> cofnąć się do Altair''a i średniowiecza lub jeszcze wcześniej.

Szczerze? Sam bym pograł znowu w czasach średniowiecza. To tak obszerny okres, że mogą zrobić coś takiego ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja TOP lista
1. Polska
2. Japonia
3. Starożytna Grecja

Polska? Nie wiem dlaczego, ale mnie by mega jarało bieganie Polakiem assasynem, można byłoby fajnie zrobić wojnę 13letnią, albo wojnę z krzyżakami, ciekawie by było :)

Japonia, to chyba oczywisty wybór. Latanie samurajami, a ninje to tempelariusze (albo na odwrót, żeby cała historia się zmieniła :D) to było by coś :D Można marzyć ;)

Grecja - to byłoby genialne! Można byłoby wplątać wątki ich wierzeń i było by cudo. Latanie i zabijanie ukrytym ostrzem Trojan, użyje tego słowa raz jeszcze... Genialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować