Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ghost Games pracuje już nad kolejną odsłoną Need for Speed

16 postów w tym temacie

Ja kupuję i się tego nie wstydzę! Rivals jest supergrą, przy której spędziłem i spędzę dużo godzin. A założę się, że zdecydowana większość "odgrzewany kotlet, same nudy" nie wie NIC oprócz ochłapów, które są rzucane jako krótkie i mało szczegółowe newsy na gram.pl na temat NFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o najważniejszym - hajs musi się zgadzać, takie jest motto EA i nie odpuszczą sobie kolejnej okazji do zarobku niskim kosztem a jak się nie uda to zamkną studio i będzie pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Rivals nie jest słaby. Jest swoistym powrotem do korzeni (szczególnie do High Stakes), bo umożliwia przynajmniej w niewielkim stopniu personalizacje pojazdów. A i pojazdy są naprawdę super, chociaż żałuję, że nie ma LaFerrari. Ale zamiast tego masz Enzo, F12 Berlinettę, FF, Italię. Ghost Games i EA idą w dobrym kierunku, jak chodzi o NFSy i jeżeli będą się go trzymać, to o ile ta gra jest naprawdę dobra, to następna może być już tylko świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Jest swoistym powrotem do korzeni (szczególnie do High Stakes),

Nie bluźnij, proszę Cię.

>>>>... bo umożliwia przynajmniej w niewielkim stopniu personalizacje pojazdów.

Pierwsze NFSy nie miały nic wspólnego z personalizacją pojazdów (pomijając wybór koloru nadwozia).

Dnia 11.12.2013 o 01:09, gorgutz19 napisał:

A i pojazdy są naprawdę super, chociaż żałuję, że nie ma LaFerrari. Ale zamiast tego
masz Enzo, F12 Berlinettę, FF, Italię. Ghost Games i EA idą w dobrym kierunku, jak chodzi
o NFSy i jeżeli będą się go trzymać, to o ile ta gra jest naprawdę dobra, to następna
może być już tylko świetna.


Ta seria powoli zaczyna przypominać gry Ridge Racer (co kto lubi) z mnóstwem niepotrzebnych pierdół.

Czy EA na prawdę nie widzi jaką popularność na konsolach mają gry typu Forza, Grand Turismo itp?

Szkoda bo kilka ostatnich części NFSa nawet z folii nie wyjąłem a mam je tylko dlatego, że jestem kolekcjonerem NFSów i po prostu muszę miec każdą część. ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra była grywalna na jakieś 2h. Ładnie wygląda ale dla mnie grafika to nie wszystko. Potem zaczęła mnie nudzić i wkurzały mnie małe ale upierdliwe rzeczy. Na PC padem się nie da grać (chyba że z X360), mało samochodów, brak normalnego wyścigu (ok jest ale po minucie i tak ściga nas policja), każdy wyścig zaczyna się dziwacznie (wszyscy już jadą a my musimy ruszać z miejsca :I ), miasto odgrzane z HP2010 choć klimaty miejsc czasami przypominają mi NFS, tragiczna ścieżka dźwiękowa. Na koniec o co chodzi z tymi mokrymi samochodami? Wyjeżdżamy z garażu i mamy już mokry samochód, why? jeszcze parę rzeczy by się znalazło. Niech lepiej zrobią podrasowany remake HP3 i 2 a nie wymyślają jakieś bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 01:39, Citkowsky napisał:

Czy EA na prawdę nie widzi jaką popularność na konsolach mają gry typu Forza, Grand Turismo itp?

Widzi, widzi. "Problem" w tym, że NFSy nigdy nie były konkurencją dla Forzy/GT. Gdy raz spróbowali zrobić NFS Shift, to wyszło tak dobrze, że z drugiej części aż zdjęli nagłówek Need for Speed. Nie ma co robić z taczki motocykla, NFSy zawsze były mniej lub bardziej arkadowe i IMO nie ma sensu tego zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rivals brakuje mi dwóch rzeczy:
-normalnych samochodów a nie tylko super hiper bryki
-normalnych wyścigów gdzie kazdy zakret trzeba pokonac z glowa w obawie o uszkodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pierwsze nie miały personalizacji, dlatego właśnie napisałem, że swoistym i dlatego napisałem, że do High Stakes. Ani HP1 ani późniejsze nie miały personalizacji samochodów. Czytaj mój post ze zrozumieniem. NFSy nigdy nie były konkurencją ani dla Forzy ani GT, bo były znacznie bardziej arcadowe, ponadto nigdy nie przekroczyły liczny 100 dostepnych samochodów w grze (Chyba HP 2010 miał najwięcej, około 80, ale mogę się mylić). Powiedz mi, Citkowsky, po kiego wała kupujesz te NFSy, skoro Ci się nie podobają i chciałbyś zmian? Zbojkotuj je, a zamiast tego, kup sobie jakieś DLC do GT, albo Forzy. Zresztą, nie rozumiem całego tego hejtu na serię. Gry robione przez Criteriona nie są złe, HP z 2010 jest naprawdę świetny. MW miał złą nazwę, bo nie miał wiele wspólnego z oryginałem, ale pisać, że był beznadziejny, to też jest przesada. A Rivalsi są naprawdę super i seria zmierza w dobrym kierunku. Może następna, a już na pewno po niej część będzie i grywalna, i miała możliwość tuningu. Więc tylko można uzbroić się w cierpliwość i po drodze grać w naprawdę niezłe odsłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.............

Wiem, że nie był konkurencją dla Forzy/GT ale jednak obecne NFSy nie mają wiele wspólnego z pierwowzorem.

Shift? Bardzo dobra część, sequel jeszcze lepszy. Dziwię się, że nie stworzyli następcy.

Co do nowych NFSów, wystarczyłoby aby zmienili ten plastikowy model jazdy i go trochę ucywilizowali.

gorgutz19

Bojkot? Nic mi po nim. Od zawsze uwielbiałem NFSy a będąc w podstawówce swego czasu debiutował pierwszy NFS i od tamtej pory zachorowałem na te gry i je kolekcjonuję. Lubię je mieć na półce, w nowe grać nie lubię, do starych chętnie wracam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować