Zaloguj się, aby obserwować  
matrix33

Soldner - wszystko o grze

15 postów w tym temacie

Zakładam temat poświęcony dej dobrej grze sieciowej. Wszystko na temat taktyk, wniosków, wrażenia z gry itp.
Czy komuś udało się już odpalić grę? Może ma wersję angielską?
No i od razu informacja: Na głównym forum gry padła propozycja organizacji treningu dla nowicjuszy Soldnera. Weterani pomyśleli właśnie w szczególności o Polakach (brawa dla nich). Dobrze świadczy to o poziomie społeczności gry.
W ramach treningu wyjaśniane będą zasady gry, podstawy walki, wykorzystania broni oraz współpracy w grupie. To po to, by nowi nie czuli się przerażeni, ponieważ Soldner jest grą dość skomplikowaną i z dużą dozą realizmu. Jeżeli ktoś jest zainteresowany a zna język angielski badź niemiecki zapraszam na oficjalne forum gry. Jeżeli nie proszę się wpisywać tutaj, ja przekażę dalej.
Pozdrawiam wszystkich graczy Soldnera i do rychłego (mam nadzieję) spotkania na placu boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję...
Proponuję wątek ten poświęcić jedynie na wymianę wrażeń, spostrzeżeń lub wniosków z gry. Może on również posłużyć jako skrzynka do zakładania pierwszych klanów - ludzie poznają się tu i mam nadzieję, że polubią.
Natomiast jeśli chodzi o sprawy tecxhniczne to podaję namiary wątku do zgłaszania problemów technicznych w grze:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=502&u=34
Tam proszę zgłaszać Wasze kłopoty.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie mam tej gry i nie wiem czy ją kupie przerażają mnie te szczegóły a grafa jest ładna???
Słysze o tej grze dużo dobrego sciągam filmiki i jakoś nic mnie nie ciagnie. Daj jakiś naprawde dobry argument a i opowiedz o niej wiesz nie kupuje nic w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 16:39, Mario 13 napisał:

Chłopie nie mam tej gry i nie wiem czy ją kupie przerażają mnie te szczegóły a grafa jest ładna???
Słysze o tej grze dużo
dobrego sciągam filmiki i jakoś nic mnie nie ciagnie. Daj jakiś naprawde dobry argument a i opowiedz o niej wiesz nie kupuje
nic w ciemno.

I słusznie, że nie kupujesz w ciemno.
Soldner to dość realistyczna (ale z zachowaniem przyjemności zabawy) symulacja (no, może to za dużo powiedziane) żołnierza. Dzieje się w bardzo niedalekiej przyszłości.
Głównym atutem tej gry jest trym on-line. Gracze walczą w kilku trybach, np. Capture the Flag bądź Conquest (tryb polegający na zdobywaniu i utzrymywaniu poszczególnyuch punktów terenowych).
Widok żołnierza jest z perspektywy trzeciej osoby, ale można przełączyć na widok z pierwszej osoby wg życzenia.
Mapy są duże, po kilka kilometrów, sprzętu jest BARDZO dużo, tak broni jak i pojazdów naziemnych i latających.
Jesli jesteś zwolennikiem gier typu Counter Strike, to musisz wiedzieć, że to gra bardzo inna. Mniej dynamiczna (choć bywa bardzo gorąco) a bardziej taktyczna.
Grafika? Ładna, nie narzekam. Można złożyć sobie żołnierza z różnych części umundurowania i dac mu swój kamuflarz. By jednak w pełni się nią cieszyć tzreba mieć naprawdę silny sprzęt. No i najnowsze hity jak Battlefield 2 czy Half-Life jednak grafikę mają wyraźnie ładniejszą.
Co jeszcze... Nie wiem. Jeśli nie ciagnie Cię, to może znaczyć, że Twoja intuicja mówi, że to nie dla Ciebie. Są różne gusta. Trudno mi powiedzieć o Twoim. Sam musisz zdecydować. Podpowiem Ci tylko, żebyś nie kierował się recenzjami na polskich stronach. One są stare z reguły i dotyczą poprzednich wersji.
A więc, jeśli lubisz wczuć się we współczesnego żołnierza-najemnika - zapraszam. Jeśli wolisz dynamikę Counter-Strika - możesz się zawieść (choć...)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 20:29, matrix33 napisał:

> Chłopie nie mam tej gry i nie wiem czy ją kupie przerażają mnie te szczegóły a grafa jest ładna???
> Słysze o tej
grze dużo
> dobrego sciągam filmiki i jakoś nic mnie nie ciagnie. Daj jakiś naprawde dobry argument a i opowiedz o niej
wiesz nie kupuje
> nic w ciemno.
I słusznie, że nie kupujesz w ciemno.
Soldner to dość realistyczna (ale z zachowaniem
przyjemności zabawy) symulacja (no, może to za dużo powiedziane) żołnierza. Dzieje się w bardzo niedalekiej przyszłości.
Głównym
atutem tej gry jest trym on-line. Gracze walczą w kilku trybach, np. Capture the Flag bądź Conquest (tryb polegający na
zdobywaniu i utzrymywaniu poszczególnyuch punktów terenowych).
Widok żołnierza jest z perspektywy trzeciej osoby, ale można
przełączyć na widok z pierwszej osoby wg życzenia.
Mapy są duże, po kilka kilometrów, sprzętu jest BARDZO dużo, tak broni
jak i pojazdów naziemnych i latających.
Jesli jesteś zwolennikiem gier typu Counter Strike, to musisz wiedzieć, że to gra
bardzo inna. Mniej dynamiczna (choć bywa bardzo gorąco) a bardziej taktyczna.
Grafika? Ładna, nie narzekam. Można złożyć
sobie żołnierza z różnych części umundurowania i dac mu swój kamuflarz. By jednak w pełni się nią cieszyć tzreba mieć naprawdę
silny sprzęt. No i najnowsze hity jak Battlefield 2 czy Half-Life jednak grafikę mają wyraźnie ładniejszą.
Co jeszcze...
Nie wiem. Jeśli nie ciagnie Cię, to może znaczyć, że Twoja intuicja mówi, że to nie dla Ciebie. Są różne gusta. Trudno mi
powiedzieć o Twoim. Sam musisz zdecydować. Podpowiem Ci tylko, żebyś nie kierował się recenzjami na polskich stronach. One
są stare z reguły i dotyczą poprzednich wersji.
A więc, jeśli lubisz wczuć się we współczesnego żołnierza-najemnika - zapraszam.
Jeśli wolisz dynamikę Counter-Strika - możesz się zawieść (choć...)
Pozdrawiam

Dzięki ci za wyczerpującą wypowiedz!!! A przy okazji też POZDRAWIAM. Wiesz, zastanawiałem się nad kupnem Codename Panzers Faza Pierwsza i Soldiers Ludzie Honoru. Tak naprawdę chyba kupię 2 gry i zdecyduje która lepsza. Najlepiej przekonać się na własnej skórze. Jeszcze RAZ DZIĘKUJE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat od razu z pytaniem: jakie są Wasze wrażenia z gry? Podoba się? Uwagi krytyczne? Czy ktoś myślał o polskim klanie?
Może to ostatnie pytanie jest zbyt wczesne, ale... Dewelopeom zależy na Polakach. Naprawdę dali to odczuć. Chcą również, by powstał polski klan.
Pozdrawiam i życzę szczęścia na polu boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka informacja - W-O z Project Zero zaproponował założenie polskiego klanu Soldnera. Zaoferował znaczną pomoc - wypożyczenie zahasłowanego serwera do treningów oraz serwera teamspeak.
Kiedyś również PZ proponował organizację treningu dla nowych.
W tym momencie chętny jestem ja i Sayonara - mój kolega z pracy.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na adres matrix33@tlen.pl
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 23:48, Lailonn napisał:

a singlu masz w bazie takie magazyny. Tam sie wybeira bron i pojazdy. W multi wybiera sie przy
odradzaniu

dzięki,teraz już wiem jak kupować bronie,jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że zgodnie z zapowiedziami deweloperów, dziś, to jest 10.02.2006 ma pojawić się nowy patch do gry Soldner. Zmieni on wiele aspektów rozgrywki, doda nowe bronie i mapy. Generalnym jego założeniem jest wprowadzenie więcej realizmu i położenie większego nacisku na grę zespołową.
Zapraszam na stronę dewelopera, soldner.jowood.com . Patch pojawi się prawdopodobnie wieczorem, najprawdopodobniej bardzo późnym wieczorem.
Pozdrawiam i życzę miłej zabawy i celnego ognia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować