Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Carmack: - id Software powinno podkręcić tempo

12 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2013 o 15:47, rammi napisał:

Ciekawe co nastąpi pierwsze - HL3 od valve czy Doom 4 od ID?

Flaszka na Doom 4.
I dwie na Doom 5. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia gra Id ktora mnie krecila to Q3, Q4 i D3 to dla mnie jakies nieporozumienie, w ogole nie potrafie szczaic ich fenomenu (w sumie taki HL2 tez moglby dla mnie nie istniec), o dziwo Rage mimo tego calego narzekania na niego wszedzie gdzie sie dalo byl wg mnie gra bardzo fajna, nie wiedziec czemu szczegolnie podobal mi sie model jazdy, przypominajacy troche ten w Halo na pc. Podumowujac ani mnie to grzeje, ani chlodzi co te Id bedzie dalej kombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że uczeń przerósł mistrza, i to Raven tworzy kontynuacje gier ID? No wiecie, Quake 4 i reboot Wolfensteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A to nie jest tak, że uczeń przerósł mistrza, i to Raven tworzy kontynuacje gier ID?
> No wiecie, Quake 4 i reboot Wolfensteina.

Kiedy ostatnio Raven stworzył coś na poziomie? Bo na pewno nie jest to ani Q4 ani ostatni Wolfenstein.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 18:48, fenr1r napisał:

Kiedy ostatnio Raven stworzył coś na poziomie? Bo na pewno nie jest to ani Q4 ani ostatni

To samo pytanie tyczy się ID.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia dobra gra od Ravena w którą grałem to Singularity, a od ID ? ... yyy no nic ostatnio dobrego nie zrobili i szybko nie zrobią, poza tym po RAGE (który nie był złą grą tylko mocno średnią) schowali głowę w piasek i niech lepiej "nie przyśpieszają" tempa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A to nie jest tak, że uczeń przerósł mistrza, i to Raven tworzy kontynuacje gier
> ID?
> > No wiecie, Quake 4 i reboot Wolfensteina.
>
> Kiedy ostatnio Raven stworzył coś na poziomie? Bo na pewno nie jest to ani Q4 ani ostatni
> Wolfenstein.

Soldier of Fortune (nie Payback).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 17:14, Noxbi napisał:

A to nie jest tak, że uczeń przerósł mistrza, i to Raven tworzy kontynuacje gier ID?
No wiecie, Quake 4 i reboot Wolfensteina.

Id należy aktualnie do ZeniMaxu. Więc, nie. Nowego Wolfa wydaje Beth, a samym devem zajmuje się MachineGames (była ekpia ze Starbreeze). Więc jak już to w czasie przeszłym ;)

Ale ogółem się z nim zgadzam. Rage było fajne, ale za długo leżało na dechach kreslarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować