Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft się chwali: 2 miliony sprzedanych Xboksów One w 18 dni

14 postów w tym temacie

Gdyby PS4 ukazało się jednocześnie w tylu państwach ile XBO, to Micro$oft by nawet nie pisnął na temat statystyk. Ogólna światowa sprzedaż konsoli Sony miażdży konkurencję. Już milion w 2 krajach vs 13 krajów mówi sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby PS4 ukazało się jednocześnie w tylu państwach ile XBO, to Micro$oft by nawet nie
> pisnął na temat statystyk.

Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.

Cieszę się, że te nowe konsole zostały tak ciepło przyjęte. Widac to ostatnia generacja, więc ludzie kupują bo nie chcą jej przeoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 16:03, Marcin360360 napisał:

Posiadam Xbox One i jestem zadowolony.



Cool story bro. Napęd jako zabezpieczenie antypirackie + przyszłe aktualizacje przywracające DRM`y + kinect który rozdaje bany za przejęzyczenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2013 o 18:56, Crew_900 napisał:

Cool story bro. Napęd jako zabezpieczenie antypirackie + przyszłe aktualizacje przywracające
DRM`y + kinect który rozdaje bany za przejęzyczenia xD


No popatrz, sa ludzie ktorzy maja inne zdanie niz Ty, naprawde nie wiem jak to mozliwe :D
Ogolnie to swietna nagonka jest ostatnimi czasy na fanow klocka, chociaz na troche fanboje sony odczepily sie od pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 18:56, Crew_900 napisał:

Napęd jako zabezpieczenie antypirackie + przyszłe aktualizacje przywracające
DRM`y + kinect który rozdaje bany za przejęzyczenia xD

Hah, dobre. Świetne. Rada na przyszłość: nie bierz newsów o konsolach z Kwejka, tylko wybieraj jakieś rzetelniejsze źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac to ostatnia generacja,
> więc ludzie kupują bo nie chcą jej przeoczyc.

A skąd możesz wiedzieć że to będzie ostatnia generacja. Zawsze sony i micro... może nas zadziwić bo nie kojarzę by któraś z tych firm się wypowiedziała że to będzie ostatnia kadencja konsol. Na razie określił się tylko ktoś z wydawców gier więc nigdy nic nie wiadomo. Możliwe że przeoczyłem jakiś artykuł to sorka jak bym był w błędzie.

Sony jak zwykle nie ogarnia z zaopatrzeniami, ale chyba to by nic nie zmieniło kto ma kupić XO to kupi. Nie mniej nie liczyłem że tak konsolka będzie się dobrze sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znikąd nie biorę takich informacji, tylko patrząc na to co robi M$ jest to wysoce możliwe. Gadali żadnych drm nie będzie a tu patrz napęd z drm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> A skąd możesz wiedzieć że to będzie ostatnia generacja.

Właśnie uważam odwrotnie. Piję do tych, którzy tak myślą.

@Crew_900

No tak, to wkońcu niewybaczalny błąd, że Microsoft uniemożliwia nam odtwarzanie samodzielnie nagranych płyt BD. To zapowiedź końca świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS(bo nie mogę już edytowac): a twój post na pewnej stronie, w którym nazywasz XOne gównem dobitnie świadczy o Tobie panie Crew_900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu CoD już nie jest modny, to teraz dzieci rzucają się na Xboksa. Sam kupiłem PS4, ale nie mogę już patrzeć na tak głupie posty jak pana Crew_900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 19:06, Dared00 napisał:

Hah, dobre. Świetne. Rada na przyszłość: nie bierz newsów o konsolach z Kwejka, tylko
wybieraj jakieś rzetelniejsze źródła.


Patrząc na to, jak zaczynala odchodząca generacja i jak teraz kończy, to to co napisal Crew_900 jest jak najbardziej możliwe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować