Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls Online z datą premiery i nowym zwiastunem

23 postów w tym temacie

Wygląda to bardzo średnio. Zapowiada się kolejne typowe mmo, które w późniejszym czasie może przejść na f2p (czy raczej p2w) ze względu na spadek liczby abonentów. Wątpliwe też żeby takiej gry oczekiwali fani singleplayerowych Elder Scrolls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w tej grze wygląda walka, tak jak w singlowych TES-ach czyli blok-atak myszką czy tak jak np. w WOWie czyli klepanie skilli z klawiatury i przyglądanie się walce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czerwiec? -.-
> http://elderscrollsonline.com/en/news/post/2013/12/11/eso-release-plans-announced
> Sprawdzajcie coś parę razy nim o tym napiszecie! xD
Coraz częściej odnoszę wrażenie, że niektórzy to albo komentują nie czytając tego co skomentowali albo są pozbawieni zdolności czytania ze zrozumieniem.

Co do artykułu jak i trailera: Pierwsza premiera<na PC i Mac> mnie ominie, laptop tego już nie uciągnie a i funduszu na nowego póki ten zipie, mi szkoda :) A na konsolę? Może jak już się zaopatrzę ale płacić abonament za PS+ i grę??

@player2, zapraszam na Heroic Siege of Ogrimmar. Zobaczymy jak długo dasz radę przeżyć samym klepaniem skilli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@marcin-malysza, nie chodzi mi o to, że jeden system jest łatwiejszy czy trudniejszy od drugiego tylko po prostu według mnie ten z WOWa i innych podobnych (właściwie wszystkich mmo) jest nudny, nie wciąga i nie angażuje mnie tak w rozgrywkę jak właśnie z TES, gothic, wiedźmin czy podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2013 o 19:43, player2 napisał:

nie wciąga i nie angażuje mnie tak w rozgrywkę jak właśnie z TES, gothic,
wiedźmin czy podobne.


To w TES jest jakis system? Co prawda zatrzymalem sie na oblivionie, ale z tego co pamietam to najlepsza taktyka bylo spamowanie lpm. W gothica trzeba bylo chociaz czesto i umiejetnie blokowac, przynajmniej w dwoch pierwszych czesciach, ale w obku i morku spam lpm i wrog pozamiatany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic godnego uwagi na tym zwiastunie nie zostało pokazane, czego bu już w tego typu grach nie było. Tak samo szumne zapowiedzi, a skończy się tak jak z Star Wars: The Old Republic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 17:55, Arcling napisał:

Wygląda to bardzo średnio. Zapowiada się kolejne typowe mmo, które w późniejszym czasie
może przejść na f2p (czy raczej p2w) ze względu na spadek liczby abonentów. Wątpliwe
też żeby takiej gry oczekiwali fani singleplayerowych Elder Scrolls.

Jak ci to wygląda średnio, to chyba nic nigdy nie wydawało ci się dobre :D To w zasadzie żywy singlowy TES dostosowany do realiów multiplayera. Nawet zostawili "legacy mode" z widokiem i atakiem jak w starych TESach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się z czego cieszyć. Beta testerzy ostrzegają że gra może i ładnie wygląda, ale jest zwyczajnie nudna i nieskończona, przydałby się jeszcze rok produkcji przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie jakieś...

Animacje postaci ździebko koślawe, w ogóle ta batalia na końcu - te spadki FPS-ów to była celowa zagrywka, czy po prostu silnik gry nie wyrabia? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować