Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cliff Bleszinski chciałby stworzyć strzelankę dla PC skupiającą się na walce na arenach

7 postów w tym temacie

Ktoś pamięta jeszcze wyniszczającą wojnę znaną w szerszych kręgach jako "UT czy Q3Arena"? :)
Od zawsze preferowałem "Quake''owy" obóz (uwielbiam wszystkie części), ale przyznać muszę, że UT99 także był pod wieloma względami rewelacyjny i sporo czasu przy tej grze zmarnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja doskonale pamiętam. Niemal w każdym czasopiśmie i na każdym portalu poświęconym grom robiono zetawienia tych dwóch tytulów i dosyć zabawne bylo to jak recenzenci bali się pokazać wyższość jednej gry nad drugą (każde zestawienie bylo tak zrobione, że w jednym elemencie bylo lepsze Q3 ale w innym z kolei recenzenci dawali zwycięstwo UT''kowi) bo flejmy byly już tak wielkie.
Tak btw. to ja z kolei bylem w obozie UT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szykuje się coś bardzo utkowego ;) i bardzo dobrze, brakuje dziś takich gier. nie robiąc wojny Q - UT, zawsze wolałem drugą opcję, po prostu wg mnie jest lepszy, tudzież bardziej mi się podoba.
ostatnio coraz częściej odpalam sobie UT3, niestety jest mało serverów i ludzi na nich grających, więc częściej muszę bić boty hahaha. sam artykuł trafił w moją sytuację, wiosną 2008 wyszedłem z MM trzymając cod4 i UT3 w dłoni, był dylemat i wygrał cod, w owym czasie zabrał mi więcej czasu.

ciekaw jestem jaki kierunek obierze Cliff, a może jakimś cudem doczekamy się samego UT4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem zarówno w Q jak i UT i nie do końca wiem, do którego obozu się zapisał... Chyba UT bo kiedyś to było głównie UT a później całkiem sporo Q Live więc...

Jeśli chodzi o pomysł Cliffa to może być to dobra gra ale tylko dla starych arenowiczów, dziś raczej nie sprzeda się dobrze chyba, że (!) będzie to stara arena w odświeżonej formie, dostosowanej do dzisiejszych czasów. Coś co spodoba się zarówno staroszkolniakom jak i młodym dzieciakom z CoDa. Jeśli by mu się udało - grałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować