Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tales of Zestiria zapowiedziane na PlayStation 3

12 postów w tym temacie

Jak dla mnie, to do powyższej puli dochodzi przynajmniej Drakengard 3, nie wspominając o 3 częsci FFXIII :P. Dlatego też, jeżeli chodzi o gry jRPG, długo z PS3 się nie rozstanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I want this game now!! Nie podoba mi się design głównego baohatera a raczej jesgo strój ale wszystko może się zmienić albo wiadomo zostają DLC. Ciekawe ile poczekamy na wersję ENG mam nadzieję że nie z dwa lata.Ale i tak jestem happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę się doczekać i oczywiście będę zamawiał jak będzie można. Jednak na wersję angielską trzeba będzie trochę poczekać, ale mam nadzieję że nie tyle ile na Tales of Xillia. Może wydadzą równocześnie, albo różnica pomiędzy wydaniami nie będzie aż taka duża. Tak czy inaczej będę czekał i wyczekiwał newsów na temat tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>utrzymania ogromnej niespodzianki, jaką było Tales of Zestiria w niesamowitej tajemnicy.
To jakies zartobliwe nawiazanie do czegos? Bo plotki/przecieki byly o zarejestrowaniu takiego tytulu?

Bohater(głowny?) przypomina mi z twarzy troche ethana waber z Phantasy Star Universe

sklad druzyny juz znamy, a

Spoiler

konkretniej "archetypy" czy ich "mocno skrocony opis" ;)


Spoiler

para zakochanych, dziecko z "mastkotka" ewentualnie maskotka bedzie osobno, zdrajca, starsza osoba, przyjaciele z dziecinstwa, w losowym rozkladzie cech ;)



Jak długo zwykle zajmuje "produkcja" od ujawnienia do premiery JP/EU ?

edit
@ww3pl
Aha, myslalem, ze chodzi o jeszcze jakies ukryte nawiazanie do innej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 18:35, Sarinew napisał:

>>utrzymania ogromnej niespodzianki, jaką było Tales of Zestiria w niesamowitej
tajemnicy.
To jakies zartobliwe nawiazanie do czegos? Bo plotki/przecieki byly o zarejestrowaniu
takiego tytulu?

... no tak. Wystarczy kliknąć w niebieski napis, który właśnie przytoczyłeś, by zobaczyć jak wielką tajemnicą było Tales of Zestiria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaaaa, a zanim wydawca zrobi nam łaskę i wyda grę w Europie, to pewnie 2015 rok nas zastanie. Dlatego nie ma się czym ekscytować. Na razie dajcie mi Tales of Xillia 2 proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza ale para niekoniecznie będzie zakochana przynajmniej od razu:) A tak na serio zaiste jeśli chodzi o rozkład charakterów w Talesach jest bardzo przewidywalna co nie znaczy że są słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że są słabe (to już kwestia własnej "oceny") to tylko spostrzeżenie, które niedawno odkryłem, a nie wiem jak inni je widzą czy oceniają.
Ale takie powtarzalne elementy to norma w seriach, w FF też się coś znajdzie, nawet zwykłe drużynowe rpg jest pełne "utartych schematów/archetypow ", wojownik-mag-złodziej, itd. czy grach innych gatunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować