Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Arrow (serial) - temat ogólny

22 postów w tym temacie

Trochę informacji:

http://www.filmweb.pl/serial/Arrow-2012-644652
http://pl.wikipedia.org/wiki/Green_Arrow

A teraz wrażenia z dzisiejszego odcinka "Three Ghosts".

Spoiler

Pokazali przemianę Flasha! Może w jego własnym serialu będzie akcja jakiś rok później, a we flashbackach pokażą jak się uczył nowych umiejętności itd. coś w stylu wyspy w Arrow. A skoro już przy tym jestem. Wreszcie mamy Deathstroke''a! Również w teraźniejszości ,trochę lipa, że nie będą przyjaciółmi z Oliverem =/ No i ta opaska rzeczywiście mu nie pasuje. A Cyrus Gold pewnie wróci a kilka(kilkanaście?) odcinków jako urrealistyczniony(pewnie źle to napisałem xD) Solomon Grundy. No i wygląda na to, że dostaniemy super Roya. Czyżby Arsenal?



Promo kolejnego odcinka: http://www.youtube.com/watch?v=bQehXVojFOo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ cięcie

Czyżby "Arrow" był lepszy w oglądaniu, niż "Agents of SHIELD"? Trzeba będzie sprawdzić, bo w agentach na razie kiepsko się dzieje. Tylko się zastanawiam, po obejrzeniu pierwszego odcinka pierwszej serii.

Spoiler

On tam na tej wyspie pewnie spotkał jakiegoś Pan Miyagi, bo niby skąd nauczył się walczyć.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 22:41, maniekk napisał:

Czyżby "Arrow" był lepszy w oglądaniu, niż "Agents of SHIELD"? Trzeba będzie sprawdzić,
bo w agentach na razie kiepsko się dzieje. Tylko się zastanawiam, po obejrzeniu pierwszego
odcinka pierwszej serii.

Spoiler

On tam na tej wyspie pewnie spotkał jakiegoś Pan Miyagi,
bo niby skąd nauczył się walczyć.


AoS jest jednym wielkim kawałkiem ekskrementu. Arrow jest świetnym serialem, szczególnie w drugim sezonie, choć pierwszy też się trzymał.

Spoiler

pana Miyagi nie było, ale byli Slade, Yao-Fei i Shao. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę, że z Royem pójdą w inną stronę. spodziewam się, że Roy będzie raczej na pierwszej linii, walcząc wręcz. to Thea powinna złapać łuk. jak wszyscy wiemy, "she has wicked aim".

i domyślam się, że to twój pierwszy kontakt z nim, więc zapytam: co sądzisz o Grancie Gustinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw, czy połączą to z całym uniwersum DC, zwłaszcza tym kinowym?
czy pojawi się Bruce Wayne, Gotham City, Metropolis, itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 23:44, lis_23 napisał:

Ja jestem ciekaw, czy połączą to z całym uniwersum DC, zwłaszcza tym kinowym?
czy pojawi się Bruce Wayne, Gotham City, Metropolis, itp.?

Bruce Wayne nigdy nie pojawi się już w telewizji. xD

i raczej nie połączą. są plotki o tym, że szukają Flasha do Man of Steel 2, co jasno wskazuje na odpowiedź. tak samo od dawna szukają Nightwinga, a w Arrow podobno ma go grać Steven R. McQueen (co nie jest dobrą wiadomością).

ale ten brak połączenia jest według mnie wielką zaletą. serial może się bawić całym uniwersum, zamiast uważać na filmy. nawet teraz tak naprawdę bardziej wykorzystują lore Batmana, nie żebym narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial jest bardzo fajny / widziałem pierwszą serię i dotychczasowe odcinki drugiej /, ciekawym zabiegiem jest ukazywanie w każdym odcinku dalszych losów Olivera na wyspie ale razie pewna " telenowelizacja " całości ze względu na perypetie rodu Queenów - trochę jak " Dynastia " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 23:26, Robertcik1 napisał:



i domyślam się, że to twój pierwszy kontakt z nim, więc zapytam: co sądzisz o Grancie
Gustinie?


wypadł fenomenalnie, już wiem czemu kilka tyg. temu, gdy ktoś tam obejrzał te odcinki zdecydował się dać mu własny pilot zamiast planowanego backdoor pilota w 20 odcinku Arrow. Nie mogę się doczekać więcej Flasha! Zwłaszcza, że ostatnio dostałem fioła na jego punkcie(Deathstroek''a też). Szkoda, że Barry już się nie pojawi w Arrow.

A Bruce Wayne pojawi się w serialu Gotham, ale jako 8 letni chłopak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 00:06, Ecko09 napisał:

wypadł fenomenalnie, już wiem czemu kilka tyg. temu, gdy ktoś tam obejrzał te odcinki
zdecydował się dać mu własny pilot zamiast planowanego backdoor pilota w 20 odcinku Arrow.
Nie mogę się doczekać więcej Flasha! Zwłaszcza, że ostatnio dostałem fioła na jego punkcie(Deathstroek''a
też). Szkoda, że Barry już się nie pojawi w Arrow.

ach, jak dobrze czytać takie opinie o moim kochanym Grancie!
ciekawi mnie, kogo obsadzą w roli Iris. i Singha (mam nadzieję, że Singh będzie!).

Dnia 13.12.2013 o 00:06, Ecko09 napisał:

A Bruce Wayne pojawi się w serialu Gotham, ale jako 8 letni chłopak ;p

miałem na myśli Batmana. xD a o Gotham całkowicie zapomniałem, bo strasznie mi się ten koncept nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 00:10, Robertcik1 napisał:


miałem na myśli Batmana. xD a o Gotham całkowicie zapomniałem, bo strasznie mi się ten
koncept nie podoba.


Mnie Batman nigdy nie kręcił, nie zamierzam oglądać tego całego Gotham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arrow, Arrow...
Serial niezły, ogląda się bardzo dobrze, ale niektóre momenty wołają o pomstę do nieba. Strasznie irytujące są szczególnie kreacje "tych złych".
Końcówka ostatniego odcinka to już był totalny odjazd.

Spoiler

Slade wracający do żywych, awaria akceleratora powodująca nie wiadomo co (nie wiem, może tak było w komiksie) i ta maska na samym końcu :D. Zniszczyło mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, ktoś to ogląda poza mną :D Nie czytałem jeszcze waszych postów, bo do pracy się spieszę, więc tylko tak zapytam. Co ogólnie sądzicie o drugim sezonie? Jak dla mnie to już w połowie sezonu bije poprzedni na łeb no i fantastycznie, że krok po kroku odchodzą od tej "realności". Samo pojawienie się

Spoiler

Flasha

w poprzednim odcinku było super! Ciekawe tylko jak zagra już samego superbohatera, bo nie ma jakiegoś takiego, no, wygladu bohaterskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 12:16, Ichibanboshi-kun napisał:

Ciekawe tylko jak zagra już samego superbohatera, bo nie ma jakiegoś takiego, no, wygladu
bohaterskiego :)

Mimo wszystko starają się utrzymać fabułę, która jak najbardziej ma nawiązywać do realizmu. Fakt, że są wątki sci-fi - ale wg mnie wszystko fajnie się równoważy.
Podejrzewam, że w najbliższym odcinku rozwiną bardziej wątek Slade''a aka Deathstroke.
Każdy następny odcinek coraz ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 12:25, hammerfall87 napisał:

Ja wiem ,że to serial na podstawie komiksu ale zawsze zastanawia mnie jak on trafia w
cel ktory jest o dobre kilkaset metrow do tego przy wietrze :D

Ostatnio oglądałem reportaż o mężczyźnie który stworzył sobie na model średniowieczny łuk pozwalający na uwalnianie 6 strzał na raz (wystrzały celne/precyzyjne). Prędkość wystrzeliwanych strzał była większa niż u tolkienowskiego Legolasa :)
Kwestia wiatru jest opanowywana zarówno przez snajperów jak i łuczników - więc w dużej mierze sobie z tym radzą.
Może i komiks, ale przecież Green Arrow nie świeci oczami i nie lata - nie jest taki odrealniony jak wielu superbohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie ten nowy odcinek. Szczególnie mnie rozczarowało

Spoiler

mało scen z wyspy, ja chce więcej Slade''a

! Najfajniejsze sceny to preview z poprzednich odcinków xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować