Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Gramik 2013", czyli wybory Gramowiczów roku i najlepszych wpisów gramsajtowych - głosowanie

46 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2013 o 18:41, pawbuk napisał:

W każdym razie i tak zostaniecie zapamiętani przez forumową brać :D


To zabrzmiało jak wyrok śmierci :D


@Muradin & Thrandir: Co do dziewiątek w okresie: http://www.math.us.edu.pl/pgladki/faq/node57.html
Chociaż i tak ta kwestia jest raczej jak... matematyczny odpowiednik dyskusji o tym, czy Bóg istnieje, czy nie. Po prostu lepiej nie zadzierać z nieskończonością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 18:55, theZoSo napisał:

To zabrzmiało jak wyrok śmierci :D


He, he. Moze rzeczywiście źle się wyraziłem - w każdym razie na pewno organizatorzy zostaną docenieni w sercach forumowej braci... Choć i to jakoś dziwnie brzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pamięć Wszystkim Gramowiczom!
Wzruszyłam się nominacją (...)

Grywalnego dwa tysiące czternastego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy się w końcu wziąłem za przypomnienie sobie większości nominowanych wpisów i przy okazji zagłosowałem we wszystkich kategoriach. Wybór był trudny, nie powiem, a przy wpisach aż szkoda, że tylko jeden można wybrać, bo było ich naprawdę sporo na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że do jutra... tak, do jutra - do godziny 23:59 będziemy przyjmować Wasze głosy! Czasu zostało już niewiele, więc jeśli jeszcze nie zagłosowaliście na swojego faworyta to zachęcam, aby to zrobić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować