Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wesołych Świąt wszystkim kierowcom w Need for Speed: Rivals z Fordem Mustangiem 2015

15 postów w tym temacie

Wirtualny, czy prawdziwy koło wcześniejszych Mustangów to to nie może stanąć. To smutne, że idiotyczny pęd ku :nowoczesnemu wyglądowi" zabiła tak świetną markę. rany, wszystko czym był Mustang to "stary" wygląd.

Ale i tak miło. nie spodziewałem się po EA, że dadzą za darmo coś, co można sprzedać. Czyżby zmądrzeli i zaczęli ratować opinię wśród graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło z ich strony ;) Jutro przetestuję z miłą chęcią Mustanga, bo dzisiaj miałem nerwice, jak straciłem kilkadziesiąt tysięcy w moim czarnym McLaren P1 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wirtualny, czy prawdziwy koło wcześniejszych Mustangów to to nie może stanąć. To smutne,
> że idiotyczny pęd ku :nowoczesnemu wyglądowi" zabiła tak świetną markę. rany, wszystko
> czym był Mustang to "stary" wygląd.
>

Wygląda świetnie. MI się podoba lepiej niż ten "stary" oklepany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wirtualny, czy prawdziwy koło wcześniejszych Mustangów to to nie może stanąć. To smutne,
> że idiotyczny pęd ku :nowoczesnemu wyglądowi" zabiła tak świetną markę. rany, wszystko
> czym był Mustang to "stary" wygląd.
>
> Ale i tak miło. nie spodziewałem się po EA, że dadzą za darmo coś, co można sprzedać.
> Czyżby zmądrzeli i zaczęli ratować opinię wśród graczy?
Czyżbyś pominął te twory z lat 90 które były fordem scorpio z kuniem na grillu? Wersje od 2005 wreszcie wyglądają jak mustangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy narzekają jak to nowy Mustang ssie pałę, jak to wszystkie poprzednie były lepsze - poszukajcie sobie w internetach Mustangów z lat 80-tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować