Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie liczcie na nocne wyścigi i zmienną pogodę z Forza Motorsport 5

34 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2013 o 17:43, KMyL napisał:

Pffffff...
Mam pytanie- czy w GT6 są nocne wyścigi i zmienna pogoda?

Były już w GT5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
Jak tak, to ja nie kapuję czym twórcy tej Forzy chcą zabłysnąć, albo chociaż "odbić piłeczkę"... No chyba, że GT6 nie jest w Full HD i w 60 klatkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to fakt, zapomniałem że GT6 jest na PS3 >.>

No a porównywanie GT7 do Forzy 5 nie będzie chyba najlepszym wyjściem, bo na GT7 pewnie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać... A czy PS4 dostało taką swoją ścigałkę, którą można by porównać z tą Forzą? Chyba nie, bo kojarzę jakiś tam "nieGT" ale on chyba nie wyszedł, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A to fakt, zapomniałem że GT6 jest na PS3 >.>
>
> No a porównywanie GT7 do Forzy 5 nie będzie chyba najlepszym wyjściem, bo na GT7 pewnie
> przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać... A czy PS4 dostało taką swoją ścigałkę, którą
> można by porównać z tą Forzą? Chyba nie, bo kojarzę jakiś tam "nieGT" ale on chyba nie
> wyszedł, nie?
GT7 prawdopodobnie i raczej pewne, że wyjdzie w 2014. Celuje listopad/grudzień. A w Lutym ma wyjść Drive Club

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 20:53, nYguss napisał:

GT7 prawdopodobnie i raczej pewne, że wyjdzie w 2014.

Jakieś źródło tych rewelacji? Znając Polyphony, to w 2014 owszem wyjdzie, ale Prologue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 20:59, Dared00 napisał:

Jakieś źródło tych rewelacji? Znając Polyphony, to w 2014 owszem wyjdzie, ale Prologue.

Tylko z samochodami standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> GT7 prawdopodobnie i raczej pewne, że wyjdzie w 2014. Celuje listopad/grudzień. A w Lutym
> ma wyjść Drive Club
Predzej wyjdzie Forza 6 niz GT 7.
Kolejny plus dla Forzy ze wychodzi co dwa lata a nie jak GT co okolo 3-4.
Kupilem Xboxa One i juz mam porzadna gre wyscigowa a nie jak PS trzeba czekac i czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Predzej wyjdzie Forza 6 niz GT 7.
> Kolejny plus dla Forzy ze wychodzi co dwa lata a nie jak GT co okolo 3-4.
> Kupilem Xboxa One i juz mam porzadna gre wyscigowa a nie jak PS trzeba czekac i czekac.

Dobrze, że nie chcieli dodać do F5 nocy i deszczu bo byś musiał poczekać, aż zaprojektują ich w pełni autorski system pogodowy...

Moim zdaniem Polyphony wyda to w 2014 bo równie dobrze mogli na ps4 rzucić GT6 i była by podwójna kasa, a to, że Forza wychodzi co 2 lata to wcale plus nie jest, bo nie sztuka robić spam nowymi numerkami.

PS4 bez GT jest jak człowiek bez duszy, a Drive Club może tylko na chwile odwrócić od niego uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GT5 czułem jak bym jeździł kartonowymi pudełkami (zwłaszcza auta standard) a w Forzy to już czuć tą prędkość. Całkiem inne wrażenia z jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W GT5 czułem jak bym jeździł kartonowymi pudełkami (zwłaszcza auta standard) a w Forzy
> to już czuć tą prędkość. Całkiem inne wrażenia z jazdy.

To mówimy o symulatorze czy ścigałce typu Grid 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To mówimy o symulatorze czy ścigałce typu Grid 2?
nYguss jezeli czuc predkosc to znaczy ze gra jest arcade a jesli gra jest powolna nuzaca to jest symulatorem Symulator ma odwzorowywac nie tylko model jazdy ale tez predosc. Wrazenia predkosci w Forzie bija na glowe to co prezentuje GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
>Forza wychodzi co 2 lata to wcale plus nie jest, bo nie sztuka
> robić spam nowymi numerkami.
>

Spoko - zapomniałeś chyba tylko o tym, że Forza co 2 lata ma więcej nowości i zmian niż GT5-6 przy odstępie 3-4letnim.

W Forzy mniej więcej od 4 części poprawiło się wrażenie prędkości, w Gran Turismo 6 też jest zdecydowanie lepiej niż w 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrazenie predkosci w grach wyscigowych jest sztucznie podbijane, w realu predkosc czuc tak naprawde dopiero w momencie hamowania, albo kiedy popatrzysz przez tylna szybe ^^ GT to jedna z nielicznych scigalek, w ktorej wyglada to naturalnie i lepiej zeby tak zostalo, kiedy jade prawdziwa szosa -nawet szybko- nie doswiadczam cylindrycznie zablurowanej czasoprzestrzeni, widno moje oczy wciaz daja rade z klatkowaniem tego i owego nawet jesli deweloper widzi to inaczej. No chyba ze popierdzielam 150 po drodze o szerokosci 3m z wielkimi krzaczorami tuz przy krawedzi, ale takie lokalne folklory w GT nie wystepuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować