Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Unboxingi pierwszych prototypów Steam Machines wypływają na światło dzienne

13 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Pierwsze prototypy powoli trafiają do szczęśliwych beta-testerów, którzy, zgodnie z polityką przedstawioną przez Valve, wrzucają swoje unboxingi i pierwsze wrażenia na platformy społecznościowe i serwisy pokroju YouTube.

Przeczytaj cały tekst "Unboxingi pierwszych prototypów Steam Machines wypływają na światło dzienne" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> NIe wiem czy zauważyliście, ale w ostatnim czasie YT renderuje filmy do nieznośnej jakości.
> Teraz nawet uploadowane FullHD wygląda jak wybiedzone 720p...

Myślałem, że to wina akurat tych filmów, ale zdaje się, że masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 14:22, krakiers napisał:

Wygląda jak zwykły komputer z oprogramowaniem steam. Co wtedy z ludźmi którzy będą chcieli
zagrać np Diablo 3 albo BF 4 ?

Nic. Nie ma. Co najwyżej możesz sobie Windowsa na tym zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 15:20, Chopek napisał:

Przecież mówili, że będzie możliwość streamu obrazu z normalnego kompa z Windą...

Ze Steama. BF4 i Diablo na Steamie nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę tylko mi przypomina to Xboxa One (wyglądem)? Dziwny wybór. Mogliby się postarać być bardziej oryginalni (chociaż może końcowa wersja taka będzie). Nie żeby mi w sumie zależało - niezbyt lubię steama (i mu podobne dziwaczne platformy). No ale może to zmusi M$ do pozbierania się do kupy z jego Windowsami. Konkurencja nie zaszkodzi. Teraz przydałaby się takowa dla Steama. Np. system oferujący to samo, ale bez tego idiotycznego DRMu w tle albo jakiś tymczasowy DRM i po miesiącu, dwóch możliwość pobrania wolnej, niezależnej od niczego instalki do archiwum (mam nawet projekt na kartce ;) ). Marzenia ;) . Ale się rozpisałem (pół nie na temat) ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC''et udający konsolę... Tyle, że właściwie nie ma zalet konsoli... Super. Wygląda to naprawdę źle. PC''towcy tego nie kupią. Bo dlaczego mają kupować konsolę w cenie PC''ta? A konsolowcy... Też tego nie kupią bo to konsolą nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najpopularniejsze w historii internetu rozpakowanie obudowy komputerowej. Oh Valve, ponownie to zrobiliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > NIe wiem czy zauważyliście, ale w ostatnim czasie YT renderuje filmy do nieznośnej
> jakości.
> > Teraz nawet uploadowane FullHD wygląda jak wybiedzone 720p...
>
> Myślałem, że to wina akurat tych filmów, ale zdaje się, że masz rację.
Ja już od dłuższego czasu mam problemy z youtube''m. Większość filmów nawet nie ma opcji wyboru jakości 720p i często jest tylko 360. Czasem dopiero gdy film się załaduję, a ja zacznę oglądać to w pewnym momencie wiesza się, ładuje od nowa i pojawiają się inne jakości(lecz to tylko czasem). I tak, jestem na 100% pewny, że te filmy powinny mieć jakość HD(m.in. trailer filmu Need For Speed, Battlefield 4). O dziwo teraz te filmy działają normalnie na Mozilli, a kiedyś właśnie na Firefox''ie miałem problem i przesiadłem się na Operę... Szkoda gadać.
Może ktoś zna ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować