Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Od teraz GeForce Experience obsługuje strumieniowanie obrazu na Twitch

9 postów w tym temacie

Czy GeForce Experience działa jak Shadowplay? Czyli można streamować bez spadku FPSów? Jeśli nie to wątpię żeby była to interesująca opcja. OBS też jest darmowy a nawet bardziej zaawasowany pozwalająca na lepszą jakość streamów.

Chyba że ta opcja oferuje streamowanie bez spadku FPSów. Wtedy jest to "mistrz" na rynku. Avermedia powoli wypada z obiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 19:45, iDMFMi napisał:

Czy GeForce Experience działa jak Shadowplay?

Tak, streamowanie działa przez ShadowPlay. Wymaga min. kartę z serii 660.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 19:45, iDMFMi napisał:

Czy GeForce Experience działa jak Shadowplay? Czyli można streamować bez spadku FPSów?
Jeśli nie to wątpię żeby była to interesująca opcja. OBS też jest darmowy a nawet bardziej
zaawasowany pozwalająca na lepszą jakość streamów.

Chyba że ta opcja oferuje streamowanie bez spadku FPSów. Wtedy jest to "mistrz" na rynku.
Avermedia powoli wypada z obiegu ;)


To właśnie za pomocą Shadowplay będziesz streamował. W newsie powinno być zawarte, że aktualizacja do GeForce Experience obejmuje tak naprawdę aktualizację do Shadowplay która to wprowadza opcję streamowania.

Anyway... wszystko super, tylko cholera seria 6XX minimum a kasy na nową grafikę jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem GTX 660 i jestem bardzo zadowolony z działania tej aplikacji. Wiedźmin daję radę spokojnie na ultra, bez spadków FPS, tylko na niektórych dość nowych grach takich, jak Batman: Arkham Origins przerywa transmisję po paru sekundach, nie wiadomo dlaczego. Jeśli się ta sytuacja wyjaśni, to cała reszta funkcjonuje bez zarzutu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo! Bardzo interesujące, może ktoś z użytkowników funkcji wyjaśnić mi jak to działa? Czy do tego streamowania potrzebny jest nadal wystarczająco szybki internet (właśnie to uniemożliwia mi sprawdzenie sił na twitch-u). Jeśli działa to w podobny sposób jak prowadzenie live-a na PS4, to jest naprawdę wspaniała rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, zawsze przy każdej aktualizacji sterownika odznaczałem instalację tego czegoś i jest dobrze. Zapewne to jednak kwestia czasu, aż będzie to domyślnie zawarte w sterowniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ooo! Bardzo interesujące, może ktoś z użytkowników funkcji wyjaśnić mi jak to działa?
> Czy do tego streamowania potrzebny jest nadal wystarczająco szybki internet (właśnie
> to uniemożliwia mi sprawdzenie sił na twitch-u). Jeśli działa to w podobny sposób jak
> prowadzenie live-a na PS4, to jest naprawdę wspaniała rzecz!
no internetu to oni tu za darmo nie dają, ale po prostu ściąga obraz bezpośrednio z gpu dzięki czemu nie ma spadków fps bo wszystko jest na gpu liczone zdaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować