Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec z równoczesnym zabijaniem siebie w Battlefieldzie 4 na PC

23 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Najnowsza aktualizacja do Battlefielda 4 przyniosła ze sobą nieco zmian i poprawek, z czego najważniejsza miała na celu wyeliminowanie sytuacji, w której gracze równocześnie zabijają się wzajemnie.

Przeczytaj cały tekst "Koniec z równoczesnym zabijaniem siebie w Battlefieldzie 4 na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przed aktualizacją zdarzało się, że gracze strzelali do siebie równocześnie i umierali w tym samym momencie – teraz takie momenty będą zdarzać się znacznie rzadziej."

Coś im to średni wyszło, przed chwilą w jednej rundzie 3-5 razy właśnie tak zginąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś uda im się go załatać... Mimo złych opinii o tym jak chodzi nowa produkcja od DICE kupiłem nowego BF-a i teraz czekam aż będę mógł w niego zagrać :( Mimo iż mam komputer trochę ponad minimalne wymagania to i tak średnio po 5 min gra staje się nie grywalna, a szkoda :/ Jeśli ktoś się zastanawia czy go kupić, odradzam od razu tym co chcą grać a nie brać udział w płatnych betatestach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przed aktualizacją zdarzało się, że gracze strzelali do siebie równocześnie i umierali w tym samym momencie – teraz takie momenty będą zdarzać się znacznie rzadziej."

Eee czegoś tu nie rozumiem... to niby był błąd? Rozumiem, że lepiej będzie jak znowu pociski zaczną znikać nim dolecą do celu po naszej śmierci? Eh to parszywe DICE, najpierw obiecują, że pociski przestaną znikać jak to miało miejsce w BF3, a teraz wprowadzili dokładnie to co było, czyli jest bez sensu. Przecież to, że czasami zginie się jednocześnie jest jak najbardziej normalne, w końcu obrażenia są podobne, a pociski nawet po naszej śmierci dolatywały do wroga to i logiczne, że ginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może kiedyś uda im się go załatać... Mimo złych opinii o tym jak chodzi nowa produkcja
> od DICE kupiłem nowego BF-a i teraz czekam aż będę mógł w niego zagrać :( Mimo iż mam
> komputer trochę ponad minimalne wymagania to i tak średnio po 5 min gra staje się nie
> grywalna, a szkoda :/ Jeśli ktoś się zastanawia czy go kupić, odradzam od razu tym co
> chcą grać a nie brać udział w płatnych betatestach...
Bo ustawienia minimalne naprawdę są minimalne (czyli gra się odpali w niskiej rozdzielczości na niskich detalach i jako tako będzie chodzić), a jeżeli masz komputer ledwo ponad, to trudno się dziwić, bo pewnie grasz co najmniej w rozdzielczości 1680x1050 Co do newsa: też nie rozumiem co to niby za usprawnienie, wyeliminowali kawałek realizmu. Stacza się to do poziomu Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten "błąd" istnieje od Bad Company 2. Pytam się co od tamtego czasu z tym zrobili? Minęło 5 lat i nic? Ktoś kto kupuje gry od ea ładnie daje się robić w bola i są na to dowody. Chyba, że mu to wisi- grałem przez ostatnią godzinę w BC2 i zginąłem z kimś równocześnie z 5 razy. To zostawiam do własnej intepretacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobili z tym nic bo to nie jest błąd, jak cię trafią pociski po czyjejś śmierci to przecież powinieneś normalnie otrzymać obrażenia, a nie tak, że znikają sobie jak w BF3, a jeżeli masz przykładowo 20 hp, przeciwnik zdołał jeszcze wystrzelić z 4 pociski w momencie śmierci to ty też powinieneś zginąć, proste? Myślę, że trochę ktoś nad interpretował sobie changeloga ostatnie update''u, bo coś mi się nie chce wierzyć, że EA rezygnuje nagle z tej odrobiny realistyki w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ten "błąd" istnieje od Bad Company 2. Pytam się co od tamtego czasu z tym zrobili? Minęło
> 5 lat i nic? Ktoś kto kupuje gry od ea ładnie daje się robić w bola i są na to dowody.
> Chyba, że mu to wisi- grałem przez ostatnią godzinę w BC2 i zginąłem z kimś równocześnie
> z 5 razy. To zostawiam do własnej intepretacji.

Niby jaki błąd? W realu pociski cudownie wyparowują po wystrzale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie zrobili z tym nic bo to nie jest błąd, jak cię trafią pociski po czyjejś śmierci
> to przecież powinieneś normalnie otrzymać obrażenia, a nie tak, że znikają sobie jak
> w BF3, a jeżeli masz przykładowo 20 hp, przeciwnik zdołał jeszcze wystrzelić z 4 pociski
> w momencie śmierci to ty też powinieneś zginąć, proste? Myślę, że trochę ktoś nad interpretował
> sobie changeloga ostatnie update''u, bo coś mi się nie chce wierzyć, że EA rezygnuje
> nagle z tej odrobiny realistyki w grze.
Prawda i mi to wcale nie przeszkadza tylko pytanie mam. Co to jest REALISTYKA bo takiego pojęcia to nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niby jaki błąd? W realu pociski cudownie wyparowują po wystrzale?

Cholera, ciekawe kiedy wszyscy zorientują się, że BF wcale nie ma ziać realizmem tylko być nieco znaczniej zaawansowaną arkadową napieprzanką. Battlefield taki był i będzie. Dobrze, że gra została "wykastrowana" (choć wszyscy wiemy, że łatki od DICE nie eliminują zwykle tych problemów do końca), z tego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BF 2142 tez sie da ginac w tym samym czasie. Nie ogarniam polityki EA. Niech oni sie odpieprza wreszczie od gier i zmienia branze na kreskowki dla dzieci czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem ! Piszę jak byk że nie będzie całkowicie usunięte ! tylko będzie rzadziej występować tak jak powinno być... Wiec większość takich sytuacji to były błędy a nie przypadki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Przed aktualizacją zdarzało się, że gracze strzelali do siebie równocześnie i umierali
> w tym samym momencie – teraz takie momenty będą zdarzać się znacznie rzadziej."
>
> Coś im to średni wyszło, przed chwilą w jednej rundzie 3-5 razy właśnie tak zginąłem
> :)

Nie brachu, to ja strzelałem pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 00:56, LuKi965 napisał:

Eee czegoś tu nie rozumiem... to niby był błąd?

Bledem jest traktowanie tego co napisano na gramie.pl, bo to nie pierwsze BLEDNE tlumaczenie z angielskiego.

Bledem jest to, ze osoba (A) z wysokim pingiem ginie z rak gracza z szybszym netem, ale z uwagi na wysokie opoznienia w transmisji, zostaje nagrodzona za zabicim gracza B (choc gracz A juz dawno zginal, wiec dlaczego ma dostac jakies punkty?)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może kiedyś uda im się go załatać... Mimo złych opinii o tym jak chodzi nowa produkcja
> od DICE kupiłem nowego BF-a i teraz czekam aż będę mógł w niego zagrać :( Mimo iż mam
> komputer trochę ponad minimalne wymagania to i tak średnio po 5 min gra staje się nie
> grywalna, a szkoda :/ Jeśli ktoś się zastanawia czy go kupić, odradzam od razu tym co
> chcą grać a nie brać udział w płatnych betatestach...

To i tak masz lepiej;p ja mam BF4 od premiery a gralem moze z godzine;p Poniewaz w Kopenhadze kompa nie mam a w pl mam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować