Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DayZ w wersji Steam Early Access rozszedł się w ponad 172 tysięcy kopii w ciągu pierwszej doby

15 postów w tym temacie

Robert Sawicki

W komentarzach pod ostatnim newsem zrównaliście cenę gry w Steam Early Access z poziomem rowu mariańskiego. Tyle że wysoka cena nie przeszkodziła twórcom w osiągnięciu świetnego wyniku, niezależnie od tego, czy mowa o wersji alfa, czy też nie.

Przeczytaj cały tekst "DayZ w wersji Steam Early Access rozszedł się w ponad 172 tysięcy kopii w ciągu pierwszej doby" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 zł w sumie w porównaniu do premierowych wydań nie wydaje się wysoką ceną, szczególnie do takich Call of Duty. I oczywiście dostaniemy pełną wersję. Inna sprawa, że ja gier w takich cenach już nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w tym momencie jest na jakichś 50-60% zamierzonego progresu.
Spędziłem już kolo 6 godzin w nowej starej Czernarusi i ogólnie z czystym sercem mogę polecić grę wszystkim którzy dobrze się bawili samym modem Day Z. Sam fakt płacenia za standalone, zrobił straszny przesiew wśród graczy wiec nie ma już zabijania wszystkiego na horyzoncie a wróciły stare czasu Day z sprzed jej szczytu popularności.
Tylko czekać i patrzyć jak się rozrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Mimo zombie przebiegających przez ściany jest bardzo dobrze:) Mi gra się bardzo przyjemnie, do tej pory żaden ze spotkanych graczy nie był wrogo nastawiony. Serwery są pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Orientuje się ktoś czy wspiera pada?
z tego co widzialem to w opcjach jest cos zwiazane z ustawieniami kontrolera (pada) bo akurat mialem podlaczonego, ale nie patrzylem co i jak dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Takie pytanie na temat dayZ stand alone czy będzie ta gra miała możliwość gry w singleplayer
> albo chociaż możliwość założenia serwera za darmo do gry Lan ?
W zamysle to gra w ktorej chodzi o interakcje z graczami. Serwery LAN sa ale bez znajomych/nieznajomych po prostu nie ma co robic i czego sie bac.
> A mogę prosić żebyś sprawdził to dla mnie?
Jest wsparcie dla kontrollerow ale potrzebowalbys z 3-4 zeby ogarnac pelny mapping z klawiatury na pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest tragiczna, zwłaszcza dla zachodnich graczy, problem w tym że Hall ma gdzieś swoje własne obietnice. Gra miała wyjść w grudniu 2012? Rok opóźnienia. Gra miała kosztować 10€ na początku i systematycznie drożeć, jak Minecraft? 24 ojrosy na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować