Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyszukiwarka Steam z kategorią gier obsługujących Oculus Rift

5 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Gdybyście mieli wątpliwości co do popularności urządzenia, to jeszcze na całe miesiące przed premierą jego finalnej wersji Steam zdecydował się dodać oddzielną kategorię poświęconą wyłącznie Oculus Riftowi.

Przeczytaj cały tekst "Wyszukiwarka Steam z kategorią gier obsługujących Oculus Rift" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdybyście mieli wątpliwości co do popularności urządzenia"
-------
Mam wątpliwości co do popularności urządzenia, przynajmniej w ciągu najbliższych dwóch lat. A właśnie kategoria na steam ma być przejawem ''popularności'' urządzenia, którego nie ma jeszcze w powszechnym użytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 12:03, naczelnyk napisał:

"Gdybyście mieli wątpliwości co do popularności urządzenia"
-------
Mam wątpliwości co do popularności urządzenia, przynajmniej w ciągu najbliższych dwóch
lat. A właśnie kategoria na steam ma być przejawem ''popularności'' urządzenia, którego
nie ma jeszcze w powszechnym użytku?

Tak, bo mimo szeregu produktów VR powstających w tej chwili (ile ich jest, cztery? Pięć? Sześć?), Oculus Rift jest jedynym, który posiada już wsparcie ze strony kilkunastu-kilkudziesięciu gier, jak i, już teraz, Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Gdybyście mieli wątpliwości co do popularności urządzenia"
> -------
> Mam wątpliwości co do popularności urządzenia, przynajmniej w ciągu najbliższych dwóch
> lat. A właśnie kategoria na steam ma być przejawem ''popularności'' urządzenia, którego
> nie ma jeszcze w powszechnym użytku?
przez "popularne" trzeba tu rozumieć zainteresowanie społeczności a nie obecność urządzenia w łapkach graczy.

Ja mam wątpliwości nie co do popularności w ciągu najbliższych lat a jego dostępności - mogą nie nadążyć z produkcją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z kolei "Wsparcie dla RW" wyświetli wszystkie tytuły wspierająca(chyba winno być wspierające) Oculusa..."
Co do newsa, to ciekawe jak będzie się prezentować i cenowo i jakościowo ta zabawka w wersji ostatecznej.
Co do popularności to myślę, że w krajach bardziej rozwiniętych może ją zyskać tylko wtedy gdy za urządzeniem będą szły dobre gry jak i jakość wyświetlania obrazu. I przede wszystkim ludzka cena, co by i Marcin z Polski mógł sobie po obcować z wirtualną rzeczywistością za ich pomocą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować