Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rise of Nations: Rise of Legends - frakcja Cuotl

22 postów w tym temacie

Lucas the Great

Nadszedł czas na ostatnią część przeglądu frakcji z Rise of Nations: Rise of Legends. Dziś zawędrujemy na najdalej na południe położone ziemie i opiszemy najbardziej tajemniczą (również pod względem ogólnodostępnych informacji o grze) nację - Cuotl.

Przeczytaj cały tekst "Rise of Nations: Rise of Legends - frakcja Cuotl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten Cuotl przypomina kompletnie wszystkie rodzaje Goa''uld ( ja oglądałem wszystkie odcinki te go serialu - na HBO)- fałszywi bogowie,broń energetyczna i te rodzaje kultu - napewno twórcy się wzorowali na rasach Goa''uld ze serialu "Gwiezdne Wrota"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 22:24, oOreVenOo napisał:

Ta gre można miec juz od dawna. Możecie sie troszke zawiesc co poniektorzy....

Ja osobiście się nie zawiodłem - wiele możliwości doboru taktyki i bardzo dynamiczna rozgrywka - no i na dodatek właśnie zupełnie nietypowe dla ostatnich czasów frakcje. Nie to żebym uwielbiał RTS jako gatunek, ale ugrałem tego tyle, że doceniam dobre, pomysłowe produkcje. Fakt, nie miałem okazji zmierzyć się z porządnymi graczami w multiplayerze (wersja prasowa, szczęścia temu kto znajdzie partnera do gry), ale na podstawie grania frakcjami byłem w stanie sobie wymyślić sporo taktyk dla każdej z nich. Niby można łatwo przeprowadzić rush (darmowe jednostki przy rozbudowie miasta chociażby), ale umiejętny gracz po drugiej stronie łatwo się obroni (dzięki tym samym rozwiązaniom i obronności miasta) - trzeba całkiem sporo kombinacji, a to jest właśnie sedno interesującej walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 16:19, Jombsik napisał:

patrzac na wiekszosc zdolnosci to w ta gre mozecie grac juz od dawna, a ta gra nazywa sie warcraft3

Nie żeby technicznie wszystkie RTSy były takie same :P

Możesz najwyżej pozmieniać frakcje i nazwy surowców ;]

Z demkiem mam ciągle problemy :/
Nie chce się zainstalować... Mam 41 GB wolnego miejsca na dysku, a wyświetla mi błąd, że jest go za mało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie postu Lucasa
Zgadzam sie z toba co do rushu z reszta we wszystkich chyba strategiach nie ma takiego rushu ktorego nie mozna byloby obronic jak masz dobry scounting to wiesz co szykuje twoj wrog a wowczas masz na to lekarstwo :)
A gra na Multi jest bardzo interesujaca brakuje w sumie tylko dobrych graczy bo przepasc miedzy dobrymi a noobami jest ogrmna tych drugich jest zdecydowanie za duzo :P
A co do nacji Coutl jest to nacja boomowa jezeli nie raidujesz coutlow a twoj przeciwnik jest miej wiecej twojego poziomu to praktycznie przegrales bitwe czas gra na korzysc gracza ktory kieruje ta nacja.
Poza tym jest to nacja najlatwiejsza do opanowania i szybko mozna sie nia nauczyc dobrze grac
Jak zaczyncie gre to rozwiniecie miasta powinno wygladac tak 3 po kolei reactor district i jeden military a potem 1 palace district
Poza tym im wiecej masz neutralnych siedlisk tym wiekszy masz przychod energi to wazne i nalezy o tym pamietac bo zadna inna nacja nie posiada tej dogodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować