Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery Diablo III: Reaper of Souls ujawniona

61 postów w tym temacie

JEDNA EK DLA MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! płacę nawet teraz i nawet za pierwsze miejsce w kolejce jeśli jakaś jest :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha no to już dla mnie robi się wręcz komicznie. Co jak co ale Blizzard stracił w moich oczach. Ostatnio ciągle mają problemy z serwerem, nie mogłem zagrać w D3 dwa dni z rzędu. Wprowadzają jakieś chore zabezpieczenia przez które zagrać nie można w produkt za który się przecież zapłaciło!!! Graczy najzwyczajniej mają gdzieś bo info o niedziałającym serwerze i pracach z tym związanych opublikowali na stronie długo po fakcie. A na deser serwują nam dodatek który jest holendernie drogi. Nigdy więcej jak dla mnie! Pewnie znowu będą mieli kłopoty z serwerami i jak zwykle poproszą zwyczajnie graczy o cierpliwość. Ludzie włącznie myślenie. Ja ich produktu na pewno już nie kupię jak nie zmienią nastawienia do graczy. Mnie np. nie interesuje że mają jakieś problemy kupiłem grę więc chcę w nią grać!!! A skoro sami wydawcy mi to uniemożliwiają nie zasługują na moje pieniądze wydane na ich produkt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KarolUG @
A i tak dodatek sprzeda się w ogromnych ilościach. To że jest jak jest z Diablo III to każdy wie, ale i tak mnóstwo ludzi kupi tę grę/dodatek.

Aversill @
Jak kolega wyżej, też się już piszę, proszę o 2gą i 3cią sztukę EK DIII RoS. Bo z kolegą zamawiam. Choć to i tak nie ma niestety znaczenia...

Może ktoś z zielonych dać jakieś info. jak mogę otrzymać informację na maila odnośnie Edycji kolekcjonerskiej DiabloIII Reaper of Souls, chodzi mi o dostępność jak się pojawi... ciach, klik już zamówiłem, nie martwię się że dla mnie braknie. Nie chodzi mi tutaj o subskrypcje sklepu, tylko raczej "powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny" ta opcja jest dostępna jeśli produkt jest już w sklepie, ale aktualnie jest brak jego w magazynie etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu nie pasuje.Premiera w marcu?Coś nie za szybko?Czuję, że jeszcze będą przekładać dzień premiery.A tak wracając do tematu.Czekam, aż będzie można zamówić EK, a teraz póki jeszcze nie ma możliwości, to będę odkładał kaskę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to bym narzekał na te horrendalne ceny.

Ale że jest darmowy tytuł dający mi masę frajdy zwany Path of Exile... :)

No i tani jak barszcz Torchlight II z taką samą ilością zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legenda głosi, że być może ujrzymy mityczny tryb PvP, razem z arenami :D

Cena na nasz rynek będzie prawdopodobnie mniej więcej równa 40$ - tak jak było w przypadku HotS. Więc nie płakać, nowe Diablo to przecież majstersztyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 21:18, Cygi napisał:

Ogólnie to bym narzekał na te horrendalne ceny.

Ale że jest darmowy tytuł dający mi masę frajdy zwany Path of Exile... :)

No i tani jak barszcz Torchlight II z taką samą ilością zawartości.

I zapomniałeś dodać, że są nudne jak flaki z olejem już po paru godzinach.

@Topic
Na allegro pewnie będzie chodzić klucz za 120-140 czyli tyle po ile HoTS chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo osób tutaj i nie tylko ma kłopoty z pamięcią. Premierowo Diablo 3 kosztowało blisko 60 euro (ok. 240 zł) u Blizza, a w sklepach było nawet za 155 zł (za tyle kupiłem w Media Expercie w dniu premiery), w Empikch kosztowało wtedy 180 zł.
Tak będzie i teraz. Cena europejska wynosi 40 euro, ale już można kupić grę (klucz) za nieco ponad 110 zł. W sklepach będzie to przedział 120-130 zł maksymalnie. Czyli normalna cena gier Blizzard w sprzedaży na terenie Polski.
Pozostaje tylko pytanie czy sama zawartość dodatku jest warta tej (polskiej) ceny.

Ergo, wystarczy pomyśleć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 21:18, Cygi napisał:

No i tani jak barszcz Torchlight II z taką samą ilością zawartości.

Szkoda że nie tak smaczny, gra jest nudna i źle zaprojektowana po pierwszym akcie odinstalowałem bo nie byłem wstanie się zmusić do dalszej gry brak jej klimatu, atmosfery i fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 22:52, Runners_High napisał:

Premierowo Diablo 3 kosztowało blisko 60 euro (ok. 240 zł) u Blizza,
a w sklepach było nawet za 155 zł, w Empikch kosztowało wtedy 180 zł.


Gramowicz porckypizgus dorwał egzemplarz w okolicy premiery za 99 zł (Bydgoszcz, o ile pamiętam - Media Markt).

Także te 160 zł za dodatek troche załamuje.

@Rizzan i ZubenPL

Widocznie za dużo wymagam, jeśli liczę na świadomość innych, że nie piszę komentarzy/opinii w imieniu innych.

Równie dobrze mogę skopiować wasze opinie i zamienić nazwy gry na Diablo III, ponieważ tak ten tytuł odbieram. Ale po co?

To, jak odbieracie PoE/TII jest waszym problemem, waszym zmartwieniem.
Mnie o tym pisać nie musicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 23:12, Cygi napisał:

To, jak odbieracie PoE/TII jest waszym problemem, waszym zmartwieniem.
Mnie o tym pisać nie musicie.


Cygi no litosci :) Przeciez to forum, a to z zasady sluzy do wypowiadania sie? Zreszta sam wyrazasz swoje zdanie, zeby zaraz napisac ze zdanie kogos innego Cie nie interesuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 22:52, Runners_High napisał:

Pozostaje tylko pytanie czy sama zawartość dodatku jest warta tej (polskiej) ceny.

Kto chce tylko zwykłą edycję, ten klucz zawsze gdzieś trochę kupi taniej. A czy dodatek jest wart swojej ceny? Biorąc pod uwagę liczbę zmian - jak najbardziej! W sumie, to sytuacja jest podobna do tej, jaka była z LoD.

Oczywiście w temacie musiały się też znaleźć posty nawiązujące do Torchlight 2 i Path of Exile. Tylko po co ciągle o tych grach wspominać. To tak jakby przy każdym newsie o Dragon Age ktoś pisał o Wiedź... oh, wait.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 23:12, Cygi napisał:

Gramowicz porckypizgus dorwał egzemplarz w okolicy premiery za 99 zł (Bydgoszcz, o ile
pamiętam - Media Markt).

Także te 160 zł za dodatek troche załamuje.


Uważałem, że dość jasno i wyraźnie opisałem schemat dotyczący sytuacji cenowej Diablo. Najwyraźniej przeliczyłem się :). 160 zł? Dobrej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować