Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery Diablo III: Reaper of Souls ujawniona

61 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2013 o 23:29, Arcling napisał:

Kto chce tylko zwykłą edycję, ten klucz zawsze gdzieś trochę kupi taniej. A czy dodatek
jest wart swojej ceny? Biorąc pod uwagę liczbę zmian - jak najbardziej!

Fakt zmian jest sporo, ale imo najważniejsze, czyli rebalans skll i loot 2.0 dostają wszyscy w ramach patcha. Około 120 zł za jedną nową postać, akt, który można ukończyć w godzinę, mistyczkę i Adventure mode (który będzie jedynym sensownym trybem dla postaci na maksymalnym levelu) to trochę mało. Z drugiej strony płacąc tę kwotę jestem pewny dalszego rozwoju gry przez jakieś konkretne patche i tego podejścia będę się trzymał kupując RoS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 23:37, Runners_High napisał:

Uważałem, że dość jasno i wyraźnie opisałem schemat dotyczący sytuacji cenowej Diablo.
Najwyraźniej przeliczyłem się :). 160 zł? Dobrej nocy życzę :)

Założymy się że w wielu sklepach właśnie taką cenę zaśpiewają ? Szczególnie jak braknie egzemplarzy... możesz sobie mówić o 120-130zł, owszem, taka będzie najtańsza, ale wątpię by wiele sklepów taką oferowało. To diablo. Rzucisz cenę 300 a i tak się sprzeda, bo kto bogatemu zabroni.

Ja swój egzemplarz trójki miałem za 153 zł w dniu premiery. Tydzień później doszło do 180-200, a miesiąc później do 220...uwzględniając cyfrowe wydania. (to chyba była największa cena).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No i tani jak barszcz Torchlight II z taką samą ilością zawartości.
> Szkoda że nie tak smaczny, gra jest nudna i źle zaprojektowana po pierwszym akcie odinstalowałem
> bo nie byłem wstanie się zmusić do dalszej gry brak jej klimatu, atmosfery i fabuły.
>

Tak jakby Diablo 3 miało klimat/atmosfere i fabułę, bitch please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i D3, i Torhlight są nudne jak flaki z olejem. Różnica polega na tym, jakie były oczekiwania przed D3, jak długo powstawało, jak bogate studio stoi za tą produkcją. Dziś mamy PoE, który w zasadzie też nie jest gorsze od obydwu tytułów, ale błagam, niechże ktoś zrobi wreszcie h&s na miarę Diablo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adventure Mode pewnie stanie się podstawą do dalszego grania, więc pozostawanie przy samej podstawce nie będzie miało większego sensu dla nikogo, kto zamierza dalej grać. Loot 2.0 dla osób bez dodatku raczej będzie atrakcją co najwyżej średnią w sytuacji, gdy celem farmy stanie się właśnie tamten tryb. Zresztą, równoczesne patche dla podstawowych wersji to u Blizzarda standard od lat, więc to nic nowego, a jednak dodatki zawsze warto było kupować. Ludzie pewnie będą w to grać tak, jak kiedyś w LoD, dzięki któremu w dużej mierze Diablo 2 jest tak dobrze dzisiaj wspominane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 00:08, Gosen napisał:

Tak jakby Diablo 3 miało klimat/atmosfere i fabułę, bitch please...

Bajeczka Metzena jest znacznie ciekawsza niż praktyczny brak fabuły w T2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zmienia sie ogromnie wzgledem podstawki. Ludzie na yt, na przyklad [m] pokazuja nowe info z gry i trzeba bedzie sie jej uczyc na nowo xd. Preorder zakupiony, czekam na za 3 miesiace :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 23:24, TigerXP napisał:

Przeciez to forum, a to z zasady sluzy do wypowiadania sie?


Eee? Ale oni to nie pisali sami dla siebie, tylko pisali do mnie. Do mnie.

A to, jakie podejście mają inni do PoE i TII podając mi to jako odpowiedź - mnie to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czekam na wersję X360 - nie sądziłem że na padzie gra będzie wygodniejsza niż przy użyciu
> myszki, a jednak.
to chyba sobie poczekamy bo nie widziałem nigdzie zapowiedzi dodatku na ps3/xbox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W przypadku Blizzarda Europa zawsze ma gorzej, bo według nich dolar i euro to to samo.

nie chodzi o to że to to samo tylko w całej europie mamy cudo zwane VAT (albo inaczej nazwany podatek obrotowy), przez co wszystko jest u nas droższe (PS4 w Ameryce można kupić za około 1200zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem w dniu premiery Diablo III, pograłem i przestałem bo nudne jak flaki z olejem. Nie gram do dziś.
Każdy towar jest tyle wart, ile nabywca jest gotów za niego zapłacić. jak dla mnie Diablo III nie jest warte ok. 300 zł licząc dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z was był na Blizzconie lub zakupił kiedykolwiek VT. Może wtedy jak byście zobaczyli ile pracy Blizzard wkłada w to by animacje były na poziomie arcydzieła. Wiem wiele z Was pewnie klika ESC i nie wnika w to a przygotowanie nawet 30 sekundowej animacji która modyfikowana jest tygodniami by nie brakowało jej niczego może i osób nastawionych na pure grind i max dps kompletnie nie to interesuje ...

Ale właśnie za to płacimy Blizzardowi.

Czy stosunek 1:1 Dolar do Euro jest Fair - oczywiście że nie. Czy Europa ma zawsze gorzej niż gracze ze stanów - Jasne że tak. To wszystko jest nam wszystkim znane od początku chociażby wowa. Przypominam że anglicy mają gorzej oni mają 1:1 z Funtami Rotfl (chociaż wiem jako ekonomista że inaczej podchodzi się do kosztów jak się wydaje w walucie w jakiej się zarabia a inaczej jak nam się to po kursie przelicza ale mają na uwadze różnice Funta do dolara to i tam mają gorzej)

A ja uważam że gry Blizzarda są warte nawet tak bezsensownych cen. Jeżeli chodzi o Starcrafta osobiście kupuje go tylko po to by przejść kampanie i obejrzeć all filmiki. Wiem zaraz powiecie że za darmo można wszystkie obejrzeć w wersji HD na youtubie.

Tylko ciekawe jak wasz pracodawca okradł by was z efektów własnej pracy nie zapłacił co wtedy byście pisali. Gry to rynek rozrywki mają cieszyć jak ktoś chce oszczędzić niech kupi po prostu sam klucz. Jak nie uważa że gra jest tego warta niech gra w alternatywy jak mu wystarczają.

Tylko będzie jak z Pandami każdy pisał ze lipa beznadzieja masakra i że nie będzie grał a dodatek sprzedał się lepiej niż Cata i jest przez większość uważany za najlepszy dodatek po BC. (może i jest sporo ciekawych gier mmo ale czy lubicie wowa czy nie nadal jest to mmo na poziomie chyba już tylko 7,5 mil graczy ale nadaj jeden z niewielu mmo który jest subskrybowany i ma się dobrze)

Moim zdaniem jeszcze D3 wróci na tron ... Fakt Blizzard pogorszył jakość serii i teraz stara się to wszystko nadrobić ale praca rozwój gry są nadal kosztowne a nikt na tym świecie nie wyda gry za darmo tylko dlatego że tak by wypadało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować