Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 2 RPG pak - aukcja w sklepie gram.pl

169 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2006 o 17:33, Sarafan_Knight napisał:

Na Allegro też niektórzy licytują dla zabawy i mają sposoby na takich... Czasami są drastyczne,
ale skuteczne...


Na Allegro.pl trzeba być pełnoletnim i potwierdzić swój adres poprzez aktywację kodu. Tutaj wystarczy się zarejestrować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa z tą licytacja...
ja zalicytowałem na 16 minut przed newsem, byłem w stanie dać 30-40 zł maks
ale ktoś dla jaj sobie podbił do 52 i co teraz ? jak CDP wyobraża sobie egzekucję kwoty ?
przy zakładaniu konta nie trzeba podawać pradziwego adresu i danych i można odwiedzać gram.pl w kawiarence...pomysł fajny ale tylko dla poważnych ludzi ...
może niech takie aukcje trwają na gram.pl jeden dzień bez ogłoszania - kto często zagląda skorzysta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysł a aukcją jest bardzo fajny, ale przedmiot nie trafiony. Na miejscu CDP rzuciłbym coś w stylu zdjęcia całej ekipy wraz z podpisami i dedykacją dla wygrywającego. To by było coś :P
Albo przedmioty, lub gadżety niedostępne już w detalicznej sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by dać jakąś jedną bardzo dobrą grę ( co nie znaczy że GII i te pozostałem są słabe ) bo sądze, że Gothica II już każdy ma ;) Choćby z XKN lub CDA, bądz też z eXtra Gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 19:52, DoomnY napisał:

Jak można takie stare gry za tyle licytować --> allegro.pl będzie 3 razy taniej

Weź pod uwagę że powyżej 50 zł licytują tylko Brad & Dario123
Pewno niepełnoletni sa (Bez obrazy) i nie mogą na allegro działać...a jak wygrają to będzie płacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować