Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 2 RPG pak - aukcja w sklepie gram.pl

169 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2006 o 11:09, Soleila napisał:

I jeszcze coś ode mnie - ufamy naszym Gramowiczom. Bardzo. Jeśli jednak zawiedzie się nasze
zaufanie.. Grrr ;>

Masz to jak w banku. Do aukcji dopuszcza się jedynie osoby pełnoletnie. Zresztą jedna sztuka czy ją sprzedacie czy nie to absolutnie dla was nic nie znaczy. Poszkodowani będą jednak poważni uczestnicy, chcący nabyć towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 19:08, ShadowG napisał:

200zł!!!!!!!!!!!!!!! Za Gothica2, Baldurs Gate i Icewind Dale. Przecież te gry warte są co
najwyżej 60zł.

Może oni myślą że ten co wygra dostanie gry za darmo czy coś ... nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a najelpsze to to ze piszee 50 zl wartosc! LOL CO ZA TYPKI tego jeszcze nie bylo cd projekt musi z was ostro łacha targac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, głupota ludzka sięga granic świata. Przecież to są szczyle (bez obrazy dla młodych i kulturalnych :]), które nawet pewnie nie wiedzą, że muszą za to zapłacić! To będą się rodzice później martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 14:39, GrooG napisał:

ciekawe czy ktos da 400-500zl? :P

Jak będzie trzeba to dadzą...Ciekawe czy jak CDP rozwiąże ten "problem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się takie aukcje, ale brak im jasnych zasad, takich jak koszty wysylki czy konsekwencje w przypadku rezygnacji z zakupu. Jesli CDP dopracuje ten element, wowczas moze byc interesujaco (o ile beda ciekawe gry na aukcjach ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kupi, to szkoda. Przez takich trolli CDP zniechęci się do robienia podobnych akcji, a mogłoby być ciekawie, w przyszłości, gdyby pojawiły się do kupienia w ten sposób jakieś perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować