Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 2 RPG pak - aukcja w sklepie gram.pl

169 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2006 o 12:51, BiShopKF napisał:

Podobają mi się takie aukcje, ale brak im jasnych zasad, takich jak koszty wysylki czy konsekwencje
w przypadku rezygnacji z zakupu. Jesli CDP dopracuje ten element, wowczas moze byc interesujaco
(o ile beda ciekawe gry na aukcjach ;) )


ogolne zasady aukcji sa dostepne:
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=32

tak jak juz pisalem wczesniej, nasz system aukcyjny bedziemy jeszcze dostosowywali i tez zgodnie
z Waszymi sugestiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy "zwycięzca" zapłaci za to, co wylicytował:) Pewnie ma on z 11lat i chciał zrobić "dobry" kawał. A za ten jego kawał, będą musieli tłumaczyć się rodzice:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 16:58, Crazy frogus napisał:

A za ten jego kawał, będą musieli tłumaczyć się rodzice:]


Na bank ktokolwiek będzie się tłumaczył. Konto może być równie dobrze "anonimowe" i pewnie tak jest. Ludzi nie zmienisz, chociaż takie "paki" to już lepiej jakby na allegro powystawiali, licytacja tam jest o niebo lepsza. Cenega ma swoje konto i wystawiają tam gry, bo łatwo wtedy dotrzeć do odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 16:37, Lamb3rt napisał:

Nie odświeżaj sucharów :/


O.o nie mam pojecia jak to się stało że w ogóle tutaj odpisałem O.o. Co mnie mogło przekierować na ten temat? Sorry pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to chociaż było rozwinięcie wPLN i można by było całość za nie licytować to tak ale w tej formie to nieporozumienie. Na Allegro jest to samo, tez są unikatowe pierwsze wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować