Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 2 RPG pak - aukcja w sklepie gram.pl

169 postów w tym temacie

Ale trzeba zauważyć, że jest to wydanie (raczej) w kartonowych boxach... więc dla kogoś może mieć to znaczenie... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mnie już niewiele rzeczy zdziwi, jeśli chodzi o aukcje internetowe. :) Pod koniec zeszłego roku na Allegro ludzie licytowali Arcanum. Doszło do 80 zł. :) To jest tym bardziej nieprawdopodobne, że pełna wersja Arcanum była dołączona do jednego z numerów Gamestar''a, który nadal można bez problemu zamówić w internecie z dostawą do domu za około 12 zł. :) Co ciekawe w tym samym czasie na licytację została wystawiona też edycja kolekcjonerska Arcanum. :) Cena jaką osiągnęła jest po prostu powalająca! :D Aukcja skończyła się na około 150 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 12:30, Seldon napisał:

Może mi któś wyjaśnić działanie pana który licytuje sam ze sobą i właśnie stracił 10 zł ??

Bo ktos chcial go przebic a dal wiecej niz ten co probowal przebic... eh chodzi o to, ze np. gra kosztuje 60, do konca aukcji zostal dzien powiedzmy, X chce dac za gre 100, narazie jego najwyzsza oferta to 60, Y probuje go przebic dajac 70 zl za gre, ale X ma juz wczesniej zadeklarowane, ze automatycznie bedzie przebijac oferty, dopoki nie przekroczy 100 zl, tyle ile moze dac maksymalnie za gre ;] Chyba wyrazilem sie jasno... Pomysl na aukcje jest fajny ! Oby wiecej takich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mjancarz oferta: 88,00 zł data: 27 czerwca 2006, godzina: 12:05
mjancarz oferta: 85,00 zł data: 27 czerwca 2006, godzina: 12:04
mjancarz oferta: 78,00 zł data: 27 czerwca 2006, godzina: 12:01


jestem ciekawy czemu on sam ze sobą licytuje??wyjaśni mi to kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 16:09, Radament napisał:

> Może mi któś wyjaśnić działanie pana który licytuje sam ze sobą i właśnie stracił 10 zł
??
>
Bo ktos chcial go przebic a dal wiecej niz ten co probowal przebic... eh chodzi o to, ze np.
gra kosztuje 60, do konca aukcji zostal dzien powiedzmy, X chce dac za gre 100, narazie jego
najwyzsza oferta to 60, Y probuje go przebic dajac 70 zl za gre, ale X ma juz wczesniej zadeklarowane,
ze automatycznie bedzie przebijac oferty, dopoki nie przekroczy 100 zl, tyle ile moze dac maksymalnie
za gre ;] Chyba wyrazilem sie jasno...


Taki drobny szczególik:To nie allegro i tu nie ma automatu, więc gość wyrzucił w błoto 10 zł. Przede wszystkim automat nie pozwoliłby mu 3 krotnie licytować , tylko przyjąłby nową sumę maksymalną i czekał dalej na oferty reszty licytujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 22:21, Budyn napisał:

Cena już przekroczyła 90 złotych co jest niepokojące, bo nie wiem czy osoba licytująca jest
powazna. W końca niesamowicie przepłaca.


Wiesz co mi się wydaje że tu chodzi o coś innego jeśli to jest to wydanie które znajduje się na zdjęciu ma dość dużą wartość dla kolekcjonera. Ja sam zastanawiam się nad kupnem Diablo2 z numerowanej edycji kolekcjonerskiej za dość ciężką kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 22:25, natanadler napisał:

> Cena już przekroczyła 90 złotych co jest niepokojące, bo nie wiem czy osoba licytująca
jest
> powazna. W końca niesamowicie przepłaca.

Wiesz co mi się wydaje że tu chodzi o coś innego jeśli to jest to wydanie które znajduje się
na zdjęciu ma dość dużą wartość dla kolekcjonera. Ja sam zastanawiam się nad kupnem Diablo2
z numerowanej edycji kolekcjonerskiej za dość ciężką kasę.

No tak, ale wydanie kolekcjonerskie zawiera wiele dodatków, a to jest po prostu zestaw gier, które mozna bez problemu nabyc pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę "dupna" ta aukcja...tz. nie jest to licytacja jak np.: na allegro
skoro danio daje 190 a tomaszp "tylko" 92 to czy najwyższa oferta nie powinna wynosić 93 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 10:13, Bajuj napisał:

Gratuluje,
Ktoś zaoferował za pakiet 190 zł :/
Potem zacznie sie płacz, jak trzeba bedzie za to zapłacic

a jak go zmuszą ? najwyżej zamkną konto...Niestety w związku z brakiem uwierzytelniania danych i dużą ilością niepełnoletnich aukcje na gram.pl nie mają racji bytu...chyba że były by poukrywane w sklepie i trwały 1-2 dni... wtedy ten kto zagląda do sklepu celem zakupów mógłby skorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

True, true. IMHO aukcje powinny być dostępne dla ludzi z wyrobioną historią zamówień. Poniekąd to byłoby uwierzytelnianie... No i pełnoletność - po wygraniu aukcji zwycięzca wysyłał by zdjęcie/xero/fax/whatever dowodu z datą urodzenia. Nie jest to trudne ani czasochłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekaw, jak oni będą w stanie wyegzekwować opłatę za to... albo ustrzec się w przyszłości przez takimi przypadkami... Może trzeba by najpierw zrobić, że jeśli chce się wziąć udział w aukcji to trzeba podać pełne dane osobowe.
BTW - gratulacje dla Pana, który dał 190. Masz 10 lat, czy mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 10:46, Budyn napisał:

Wnioskując z Nicka ma pewnie jedenaście lat i nie wie nawet co to jest licytacja :] pewnie
nie zapłaci i nikt nie kupi, nawet jak ktoś chciał kupić.

"to takie małe danio bo się nazywa danio199595" ;)
bez sensu ta aukcja... kupił bym te gry w zależności od wydania za 30-50 zł ale raz, że CDP nie raczyło powiedzieć co to za edycje a dwa że tu jakieś dzieciaki dla jaj licytują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było trzeba by wymyślić jakieś zabezpieczenia przed takimi sytuacjami. Najlepiej żeby mogli licytować Ci, którzy już kiedyś coś w sklepie gram.pl coś zamówili, bo wtedy CDP będzie miała napewno dobry adres licytującego, a tak to licytacja nie przyniesie żadnych zysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 10:53, Kukowsky napisał:

a tak to licytacja nie przyniesie żadnych zysków.

I zniechęci ludzi do kupowania w przyszłych. Bo po co, skoro jakiś wejdzie i przelicytuje o 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 10:51, Evil Khan napisał:

> Wnioskując z Nicka ma pewnie jedenaście lat i nie wie nawet co to jest licytacja :] pewnie

> nie zapłaci i nikt nie kupi, nawet jak ktoś chciał kupić.
"to takie małe danio bo się nazywa danio199595" ;)
bez sensu ta aukcja... kupił bym te gry w zależności od wydania za 30-50 zł ale raz, że CDP
nie raczyło powiedzieć co to za edycje a dwa że tu jakieś dzieciaki dla jaj licytują....

Ale jak by było śmiesznie jakby ten ktoś kryjący się pod nikiem naprawdę chciał kupić ten zestaw :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować