Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warplanes doczekało się aktualizacji 1.1

12 postów w tym temacie

Żartujecie sobie prawda?
WoWp dostało update z 14 samolotami i 2 mapami -> news
War Thunder dostał nowy system rozwoju ~15 nowych maszyn, 8 nowych map, znaczne zmiany w modelach lotu i modelu zniszczenia, poważne poprawki balansu, znaczną poprawę grafiki i otymalizacji oraz DX11 a wy nic.

Gdzie podziała się dziennikarska rzetelność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam pojęcie dlaczego nic nie ma o WT , bo ostatni patch 1.37 totalnie spartolili jesli chodzi o MM i rozwój samolotów przypomina ten z WowP wiec nie ma sie czym zbytnio chwalic. Grafikę , fakt, poprawili ale zawalcz sobie w dwupłatowcu przeciwko FW 190 hehe dali czterech liter z tym patchem juz przeszło 40 stron hate`u maja na forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskaż mi jedną grę która po patchu nie potrzebowała fixa.
Każdemu zdarza się popełniać błędy, a połowa tego flejmu jest tworzona przez ludzi którzy zagrali jedną grę kiedy serwery trzymały się na słowo honoru pod naporem graczy i nic dziwnego że występowały błędy. Mi osobiście MM działał bezbłędnie cały dzisiejszy ranek.
System jest o niebo lepszy od poprzedniego bo zlikwidował wielotierowe dziury pomiędzy kolejnymi samolotami (japońskie Ki61- 6 tierów odstępu) i wciąż daleko mu do WoWpa gdzie nieulepszony samolot zamiast kaemów ma działa na ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 20:04, Gr0T napisał:

Żartujecie sobie prawda?
WoWp dostało update z 14 samolotami i 2 mapami -> news
War Thunder dostał nowy system rozwoju ~15 nowych maszyn, 8 nowych map, znaczne zmiany
w modelach lotu i modelu zniszczenia, poważne poprawki balansu, znaczną poprawę grafiki
i otymalizacji oraz DX11 a wy nic.

Gdzie podziała się dziennikarska rzetelność?

Jak pisałem już wielokrotnie - przy grach tego typu nadążamy najczęściej przy tych, o których jest najgłośniej. Jeśli uważasz, że czegoś brakuje, pisz na redakcja@gram.pl. Niestety, nie jesteśmy w stanie nadążyć za wszystkim choć uwierz mi, poświęcamy na to naprawdę wiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gr0T niestety działanie MM w WT zależy od nacji i godziny, w której wejdziesz, niestety jest spartolony po maksie.
Fakt, faktem, że brak informacji o aktualizacji na stronie o grach, to lekka wtopa. Szczególnie, że na tej stronie lansowana jest mało udana gra konkurencji.

@Redakcja gram.pl: wybaczcie ale o grze WoWP jest głośno tylko ze względu na wszechobecną reklamę od WG, a serwis growy powinien wyszukiwać perełki, nie promować knota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Żartujecie sobie prawda?
> > WoWp dostało update z 14 samolotami i 2 mapami -> news
> > War Thunder dostał nowy system rozwoju ~15 nowych maszyn, 8 nowych map, znaczne
> zmiany
> > w modelach lotu i modelu zniszczenia, poważne poprawki balansu, znaczną poprawę
> grafiki
> > i otymalizacji oraz DX11 a wy nic.
> >
> > Gdzie podziała się dziennikarska rzetelność?
> Jak pisałem już wielokrotnie - przy grach tego typu nadążamy najczęściej przy tych, o
> których jest najgłośniej. Jeśli uważasz, że czegoś brakuje, pisz na redakcja@gram.pl.
> Niestety, nie jesteśmy w stanie nadążyć za wszystkim choć uwierz mi, poświęcamy
> na to naprawdę wiele czasu.

A od kiedy to o WoWP jest najgłośniej? To gra, która ma ledwo kilka tysięcy aktywnych dziennie graczy, podczas gdy War Thunder codziennie ma ok 50 tyś. ludu. Do tego jest na nieporównywalnie wyższym poziomie jeśli chodzi o rozbudowanie, wygląd, optymalizację, możliwości gry i frajdę z tejże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 23:49, drstrach napisał:

@Redakcja gram.pl: wybaczcie ale o grze WoWP jest głośno tylko ze względu na wszechobecną
reklamę od WG, a serwis growy powinien wyszukiwać perełki, nie promować knota.

Byłoby miło, gdyby WoWP równie głośno promował swoje aktualizacje. To, co jest knotem, a co nie, to już kwestia czysto subiektywna, więc jeśli coś pominęliśmy - pisz, sprawdzimy, napiszemy i podziękujemy.

@voitek123
Nie bardzo wiem, co ma popularność i jakość tytułu do tego ile się o niej mówi w mediach. Gdyby tak było, Battlefield 4 byłby obecnie najbardziej dopracowaną grą wszech czasów, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2013 o 23:44, ww3pl napisał:

Jak pisałem już wielokrotnie - przy grach tego typu nadążamy najczęściej przy tych, o
których jest najgłośniej. Jeśli uważasz, że czegoś brakuje, pisz na redakcja@gram.pl.


Hmm no nie wiem, jak dla mnie to głośniej jest o nowej aktualizacji do WT. Sama gra jest 10x lepsza od tytułu o którym piszecie non stop.

Dnia 19.12.2013 o 23:44, ww3pl napisał:

Niestety, nie jesteśmy w stanie nadążyć za wszystkim choć uwierz mi, poświęcamy
na to naprawdę wiele czasu.


Problem zatrudnić więcej newsmanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 23:57, Nightdew napisał:

> Niestety, nie jesteśmy w stanie nadążyć za wszystkim choć uwierz mi, poświęcamy

> na to naprawdę wiele czasu.

Problem zatrudnić więcej newsmanów?

Może nieco źle się wyraziłem - kiedy jest tak wiele informacji, to zazwyczaj w ich gąszczu giną te pomniejsze, gdzie przetrwać są w stanie te, które zostały odpowiednio nagłośnione przez pozostałe media. I choć nie ja pisałem newsa o World of Warplanes, tylko Therionee, to mam wrażenie, że łatka 1.1 do gry zyskała po prostu znacznie większy rozgłos - niezależnie od tego, jakiej jakości jest sama gra lub aktualizacja.
Oczywiście, sprawdzamy możliwie najczęściej pojedyncze strony samych gier, ale przy ich obecnej liczbie musielibyśmy powiększyć załogę kilkunastokrotnie, byśmy każdego dnia mogli nadążyć za każdą aktualizacją do każdej gry. Jeśli akurat trafimy na stronę zaraz po aktualizacji danej gry, materiał natychmiast ląduje tutaj.

Więc, jeszcze raz - nie negujemy wartości jednej gry i nie stawiamy takiego i takiego tytułu ponad inny. Jeśli coś pominęliśmy, dajcie nam znać jak i w tym przypadku, bo po to został stworzony ten adres.

Mind you - piszę wyłącznie ze swojej perspektywy, bo to Krzysiek Ogrodnik nami zarządza, nie ja. Inaczej mówiąc, proszę, nie traktujecie tego jako oficjalne stanowisko redakcji.

Aż tak gruby nie jestem, by brać mnie za całą ekipę. Właściwie to bliżej mi do niedowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Byłoby miło, gdyby WoWP równie głośno promował swoje aktualizacje. To, co jest knotem,
> a co nie, to już kwestia czysto subiektywna, więc jeśli coś pominęliśmy - pisz, sprawdzimy,
> napiszemy i podziękujemy.
>
Cóż, kwestia podejścia, akurat konkurencja poinformowała o nowej poprawce do WT (jak i o problemach z jej wprowadzeniem), a zupełnie pominęła aktualizację do niezbyt popularnego (sądząc po ilości graczy) WoWP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować