Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4: Chińska Nawałnica - recenzja DLC

40 postów w tym temacie

Mi gra od ponad tygodnia nie crashowała ani razu, a wcześniej czyniła to z coraz to mniejszą częstotliwością... Także prace idą w dobrym kierunku - dodatkowo gra od dnia premiery działa o wiele płynniej. Nie jestem fanboyem, cisnąłem po grze od początku bo bardzo mnie bolało to w jakim stanie się ukazała... ale zaczyna mnie denerwować psioczenie na silę!!!

A teraz uwaga, trochę suchych liczb...
Szanowny Panie Myszymir, na jakiej podstawie piszesz że co 2-3 mapy wywala z gry, swojej? swoich doświadczeń? Swoich rozegranych meczy? Bo przecież to Twoja recenzja - więc zakładam że tak jest. Więc wyjaśnij mi szanowny Panie, masz w BF4 przegrane 74h20 min gdzie quitów masz 11.48%. Zatem wytłumacz mi, jakim cudem Cie wywala z gry:) Skoro ja mam prawie 140h i 30% quitów, i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że przynajmniej te 20% z tego to sytuacje typu ''mam dość idę spać, bbzzz -quit'' itd. (dodam że swoje też odpokutowałem... zacząłem z poziomu +/- 50% quitów.)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co sobie dałem na spokój z Battlefield''em 4. Tak jak wielkim fanem tej serii byłem, tak teraz patrzę na czwórkę z przymrużeniem oka. Zbyt wiele błędów, a gra właśnie przez owe błędy staje się niegrywalna i dająca więcej frustrujących momentów niż tych dobrych.

Jednak to, że najbardziej irytujący błąd w postaci znikających tag''ów lidera składu, nie został naprawiony po dziś dzień, odpycha mnie od Battlefield''a jeszcze bardziej. Jestem w stanie zrozumieć niewielkie błędy techniczne, ale są pewne granice których przekraczać się nie powinno. Tego typu błąd, który egzystuje w grze tyle czasu po premierze świadczy tylko o dwóch rzeczach: Lenistwo Programistów albo brak kompetencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, kupujmy 5 dodatków, po 6 dych każdy. Co tam, to tylko 3 stówy za możlwość grania z większością graczy, która będzie zmuszona je kupić. Albo nie, dokupmy premium za 170 zł już teraz, dostając kolejne dodatki co 3 miesiące! Genialna strategia marketingowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram za często organizuje tygodnie promocyjne sponsorowane przez EA w których o danej grze da się usłyszeć sam miód i to źle wpływa na zaufanie do tego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 12:42, hatsztah napisał:

Tak jest, kupujmy 5 dodatków, po 6 dych każdy. Co tam, to tylko 3 stówy za możlwość grania
z większością graczy, która będzie zmuszona je kupić. Albo nie, dokupmy premium za 170
zł już teraz, dostając kolejne dodatki co 3 miesiące! Genialna strategia marketingowa!


Tak czy inaczej $$$ wpływają na konto bo idioci z USA i UK, dla których to żaden wydatek i tak to kupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 13:27, kris090 napisał:

Tak czy inaczej $$$ wpływają na konto bo idioci z USA i UK, dla których to żaden wydatek
i tak to kupują


Degrad -1 za obrażanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 16:35, kris090 napisał:

Lol to już druga w przeciągu miesiąca tylko kto się czuje obrażony?
W dodatku jest gdzieś jakieś drzewko tych rang?


To się powstrzymaj od nazywania ludzi "idiotami", gwarantuję ci, że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wersję na PS4. Żadnego microstutteringu i wszyscy grają na tych samych -wysokich - ustawieniach. Nie jestem fanem serii (wręcz przeciwnie), ale podglądam syna jak gra i chodzi to naprawdę b.dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie czytac wszystkich komentarzy (too long didnt read ?) , chce tylko powiedziec ze kompletnie nie zgadzam sie z myszastym. Autor wyszedl z zalozenia ze bf4 jest **ujowy wiec i dodatek jest **ujowy i wogole wszystko od DICE jest **ujowe. Otoz taki poziom oceniania godny jest podworkowym podchodom a nie rzetelnej ocenie. NIe wiem czego auto atrykulu sie spodziewal po dodatku za darmo do gry ( moze poda jakies inne darmowe dodatki ktore sa o wiele lepsze w innych grach ? ) , ale na pewno nie chcial zobaczyc niz powytywnego. Na sile upychane wady ( jeden krzak znalazl skubany ), no i ten tekst: "Najgorsze w tym wszystkim jest to, że same mapy nie są złe. " Najgorsze ze cos jest dobre ( nie jest zle ) ?
Ludzie, mapy sa fajne, bo stanowia alternatywe dla tych z podstawki. Sa nowe karabiny. Sa nowe pojazdy. Jesty ten sam zajebisty poziom otwartejk zabawy z mnóstwem sposobow na eliminacje przeciwnikow. To najlepsza strzelanka online jaka jest dostapna. A zaden z gory upatrzony krytyk tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 08:49, Qzzz napisał:

NIe wiem czego auto
atrykulu sie spodziewal po dodatku za darmo do gry ( moze poda jakies inne darmowe dodatki
ktore sa o wiele lepsze w innych grach ? )

To, że dostałeś go gratis za zakup kota w worku, nie mienia faktu, że dodatek darmowy NIE JEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy czytam takie komentarze, czasami zadaję sobie pytanie - po co tracę swoje cenne życie na czytanie takich **ujowych rzeczy? Co więcej - dlaczego na nie odpowiadam? Czy to coś zmieni? Jaki jest sens życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To się powstrzymaj od nazywania ludzi "idiotami", gwarantuję ci, że pomoże.

Nie chciałem nikogo obrazić ale to, że Amerykanie i Brytyjczycy nie są zazwyczaj zbyt ogarnięci to fakt udowodniony wieloma badaniami a nawet aferami w stylu "nauczyciele wypełniali dzieciom testy bo te są zbyt głupie". W każdym razie masz racje, trochę popłynąłem i postaram się nad tym zapanować na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować