Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

War Thunder - nowa aktualizacja wprowadza obsługę DirectX 11 oraz nowe samoloty

8 postów w tym temacie

Oj chłopaki, chłopaki, co Wy myślicie. :) Że odesłaliśmy te miliony z naszych kont od Wargaming? Albo, że Gaijin Entertainment przebiło ofertę? Albo (już tak na poważnie), że producenci gier z milionową ilością graczy płacą polskim portalom za wspieranie jednego lub drugiego produktu? Nie ma żadnego wspierania ani jednej, ani drugiej strony. Od początku listopada WOW doczekało się u nas pięciu newsów, WT czterech. To naprawdę aż taka różnica? :) Prawda jest taka, że to Wasze subiektywne odczucia rzutują na taką niesprawiedliwą w gruncie rzeczy ocenę. My po prostu piszemy aktualności o tym, co nam akurat gdzieś tam wpadnie w oko, a niemożliwością jest pisanie o wszystkim, choć naturalnie staramy się jak najmocniej urozmaicać poruszaną tematykę. Być może nam to nie wychodzi, skoro tak oceniacie kwestię WT kontra WOP, ale prawda jest taka, że nie ma tu żadnego faworyzowania. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> :) Prawda jest taka, że to Wasze subiektywne odczucia rzutują na taką niesprawiedliwą
> w gruncie rzeczy ocenę. My po prostu piszemy aktualności o tym, co nam akurat gdzieś
> tam wpadnie w oko, a niemożliwością jest pisanie o wszystkim, choć naturalnie staramy
> się jak najmocniej urozmaicać poruszaną tematykę. Być może nam to nie wychodzi, skoro
> tak oceniacie kwestię WT kontra WOP, ale prawda jest taka, że nie ma tu żadnego faworyzowania.
> Pozdrawiam. :)

Zgadzam się z Twoją argumentacją. Lepiej jednak "na przyszłość" sprawdzać co u sąsiada za miedzą się dzieje, żeby uniknąć w późniejszym czasie właśnie tekstów typu: "sprzedaliście się firmie X, bo nic nie piszecie o konkurencji Y". Ja tego typu teksty biorę z przymrużeniem oka co nie znaczy, że wszyscy tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za newsa i przepraszam redakcję/newsmenów.
Trochę się zagotowałem widząc że WoWp ze swoim patchem został zauważony wcześniej od kilkukrotnie pojemniejszej łatki WT. Jestem raczej na bieżąco z wydarzeniami ze świata gier a mimo to nie słyszałem wcześniej o łatce do WoWpa.

Co do WT, Gaijin na bieżąco łata wszelkie niedoskonałości patcha. Dziś MM u wielu graczy działał już zauważalnie lepiej (nie twierdzę że idealnie), nowe maszyny są spoko, no i nareszcie podłubali przy modelach lotu niektórych cegiełek (Hellcat). Nikt nie jest idealny ale idą w dobrą stronę moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zaix_91: mimo wszystko trochę zaspaliście :P BTW konkurencja pisze już o WT na PS4, czyli znów zaspaliście :P

Co do samego WT, co nowego w nowej wersji oprócz tych nowych samolotów:
1) Grind, grind, grind
2) Niezbalansowany MM, szczególnie w trybie RB (dawniej HB)
3) Grind (wiem, że było wcześniej ale na tym ta gra się teraz opiera)

Aha, twórcy zapomnieli dodać, że spora część z tych 300 samolotów niewiele ma wspólnego z maszynami historycznymi, szczególnie jeśli chodzi o model lotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować