Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja adwentowa w sklepie gram.pl - dzień dwudziesty drugi

13 postów w tym temacie

Od początku obserwuję ten kalendarz. Od 1 grudnia nie pojawiło się nic (ZERO) w fajnej cenie i co by mnie zainteresowało. Move zrobiło świetną promocję (Bioshock Infinite za 27pln, LA Noire za 18 etc.). Tak samo Steam. Wy dajecie BF4 w "okazyjnej" cenie 109 przecenioną z 149? W empiku jest normalnie po 110. Nie wiem skąd bierzecie te ceny :). Troszkę śmiesznie wyglądają te Wasze promocje... Gram kiedyś było fajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie rozumiecie pojęcia Promocja.

Jak łatwo zauważyć jest to PROMOCJA dzięki której sklep gram.pl będzie mógł zarobić więcej na danych tytułach niż to było do tej pory.
Zatem oni robią PROMOCJE my płacimy a ONI zarabiają.

Nie wiem dlaczego Gram próbuje graczy traktować jak idiotów którzy są na tyle ciemni, że z pocałowaniem ręki będą brać owe PROMOCJE.

Chciałbym tylko zobaczyć na koniec okresu promocyjnego w jakich ilościach sprzedawały im się owe towary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie odkryłem po co gramowi te "promocje", oni chcą po prostu rozbawić graczy
ich ''''promocje'''' powinny się znalezć w ''''internetowych bzdurach na weekend''''

> Chciałbym tylko zobaczyć na koniec okresu promocyjnego w jakich ilościach sprzedawały im się owe towary

a co myślisz że podadzą prawdziwy wynik i powiedzą: ''''Myśleliśmy że gracze to idioci, a tymczasem sami nimi jesteśmy'''':)
raczej jak im sprzedaż nie wyjdzie to przemilczą sprawę, że niby nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Od początku obserwuję ten kalendarz. Od 1 grudnia nie pojawiło się nic (ZERO) w fajnej
> cenie i co by mnie zainteresowało. Move zrobiło świetną promocję (Bioshock Infinite za
> 27pln, LA Noire za 18 etc.). Tak samo Steam. Wy dajecie BF4 w "okazyjnej" cenie 109 przecenioną
> z 149? W empiku jest normalnie po 110. Nie wiem skąd bierzecie te ceny :). Troszkę śmiesznie
> wyglądają te Wasze promocje... Gram kiedyś było fajniejsze.
Otóż to! Muve po przedpłacie daje dodatkowo darmową przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Otóż to! Muve po przedpłacie daje dodatkowo darmową przesyłkę.
Ale gram czegoś takiego nigdy nie zrobi. Z jednego i/lub dwóch powodów:
1. Przejęli pazerność na kasę od ea.
2. Kiepsko u nich z pieniędzmi i chwytają się każdego możliwego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 17:44, Karanthir666 napisał:

> Otóż to! Muve po przedpłacie daje dodatkowo darmową przesyłkę.
Ale gram czegoś takiego nigdy nie zrobi. Z jednego i/lub dwóch powodów:
1. Przejęli pazerność na kasę od ea.
2. Kiepsko u nich z pieniędzmi i chwytają się każdego możliwego sposobu.

Tiaaa, pomińmy nic nie znaczący fakt, że Muve należy do Cenegi, więc mają wolną rękę dot. przecen gier Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tiaaa, pomińmy nic nie znaczący fakt, że Muve należy do Cenegi, więc mają wolną rękę
> dot. przecen gier Cenegi.
A co z jakimkolwiek programem lojalnościowym czy czymś podobnym? Też wina Cenegi, że gram tego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 19:17, Karanthir666 napisał:

A co z jakimkolwiek programem lojalnościowym czy czymś podobnym? Też wina Cenegi, że
gram tego nie ma?

Nikt nie mówił o programie lojalnościowym. Tu faktycznie Gram daje ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nikt nie mówił o programie lojalnościowym. Tu faktycznie Gram daje ciała.
Rynek growy jest jaki jest. Tutaj muve/Cenega po prostu wykorzystuje okazje. I nie robi promocji kiedy jest wyprzedaż na Steam. Cenega po prostu narzuca ostra konkurencję, a gram nie robi nic aby się w ogóle podjąć wyzwania. Zamiast tego daje ceny z kosmosu z napisem "Promocja" i po cichu liczy na frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 20:24, Karanthir666 napisał:

I nie robi promocji kiedy jest wyprzedaż na Steam.


Robi coś znacznie bardziej perfidnego - wyprzedaż tuż przed wyprzedażą Steamową. I, o dziwo, ze znacznie lepszymi cenami. Steam tym razem się za bardzo nie wysilił z promocjami (podejrzewam, że powoli chcą zacząć graczy odzwyczajać od niesamowitych cen, jakie oferowali w przeszłości, bo pewnie przytłaczająca większość osób nie kupowała nic między promocjami), natomiast o zimowej wyprzedaży muve słyszałem wiele dobrego (bo wziąć w niej udziału nie mogłem ze względu na ich ciekawą politykę - swoją drogą, dziękuję, Cenego, naprawdę).

Naprawdę szkoda, że gram nie robi nic, by zachęcić ludzi do kupowania u nich (a za to robią bardzo wiele, by ludzi do tego zniechęcić...). Program lojalnościowy padł z CDP, ceny są z kosmosu... Właściwie nie ma żadnego powodu, dla którego warto by było tu robić zakupy. Gdy potrzebuję klucza, idę na keye.pl, gdzie zawsze jest taniej, niż na gramie (np. 60-dniowy pre-paid do WoWa jest o dychę tańszy), po promocje zaglądam na Steam, a gram... cóż, gram jest dla mnie tylko i wyłącznie forum. Szkoda, bo przecież naprawdę mogliby się trochę postarać, połączyć jakoś konta forumowe ze sklepowym, umożliwiając odblokowywanie rang na forum zakupami i odwrotnie - oferować ciekawe promocje dla stałych bywalców. Wystarczy trochę pokombinować. Tymczasem zamiast tego dostajemy badziewną "promocję adwentową", która nie oferuje nic ciekawego, za to ceny bierze chyba z kosmosu.

Ale może się to komuś opłaca. Przynajmniej sobie straty od podatku odpiszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować