Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar zrobi graczom najlepszy prezent pod choinkę i zapowie jutro Grand Theft Auto V na PC?

39 postów w tym temacie

Nie rozumiem, dlaczego takie newsy zamieniają się w dyżurne bitwy "PC kontra konsole". Jedni i drudzy mają ból tyłka? :)

Rockstar na pewno wyda GTA V na PC, ale zrobi to z opóźnieniem, żeby jeszcze raz nakręcić hajp i zrobić kolejne rekordy. I to jest normalna biznesowa decyzja, nie ma co drążyć tematu. Mogliby tylko ogłosić premierę szybciej, bo nie wiem czy kupować wersję na X360 czy czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Single jest fajny ale potencjał GTA Online został zabity przez hacki, coraz więcej bugów wprowadzanych z każdym patchem i nowe problemy z połączeniem się z serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam gdzieś czy GTA V wyjdzie na PC. Niech powiedzą, że gra na pecety nie wyjdzie i będzie
> spokój. Wielki Rockstar zrobi łaskę i rzuci niegrywalny ochłap graczom.... Jak dla mnie
> żałosne.
To że TY "masz gdzieś" nie znaczy że każdy tak myśli... Po 2 czemu ludzie tacy jak ty się sugerują GTA IV która była na nowym silniku z którym Rockstar dopiero zaczynał pracę.

Bardzo bym się cieszył i faktycznie z ich strony byłby to najlepszy prezent bo jak gram na konsoli to krew mnie zalewa z tym spadkiem fpsów poniżej 20.

Konru221 Oczywiście bo jak GTA IV było kiepskie to teraz każda ich gra na tym samym llekko podrasowanym silniku będzie identycznie skopana... Myślenie.... MP 3 też miał miec skopaną optyme bo to przecież... gra Rockstara a wyszła gra z jedną z lepszych optymalizacji więc ocenianie czy produkt jest skopany a już w ogóle wróżenie z fus to zostawcie sobie i gdy gra już trafi na PC to oceniajcie ludzie... -.- Bo to samo mogę powiedzieć o np samochodach że np Ford Fiesta był skopany no to przecież następny model również będzie skopany? (z tym fordem to czysta teorie posiadam takowego i działa ładnie :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>to po co o tym czytasz?

By wyrazić swoją opinię ;P


>Wersje konsolowe są droższe, przy okazji sklepy wyprzedały trochę starych konsol. Gdyby stwierdzili we ?
>wrześniu, że "GTA V na PC będzie w marcu." to masa osób by tej gry nie kupiła, bo po co użerać sie z nią na konsoli.

Z tego co wiem to na Zachodzie ceny gier konsolowych a pecetowych nie różnią się aż tak jak w Polsce. Poza tym na Zachodzie i tak królują konsole, więc i tak na nie GTA V sprzedałoby się najlepiej a premiera gry na PC nie ma tu nic do tego.
Większości graczy już znudziły się te "pogłoski", "przecieki" oraz różne dowody na to czy GTA V wyjdzie na komputery czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2013 o 12:06, Darkstar181 napisał:

szczerze mówiąc też mnie to wnerwia. Zachowują się jak jakieś niezdecydowane dzieciaki.

Niezdecydowanymi dzieciakami jest Valve (a raczej Gabe) i jego Episode 3!! upss... znaczy sie Half-Life 3 ;)

PS. nie widze powodu dla ktorego mialaby sie 5tka nie pojawic na PC. Bedzie i tyle. Pytanie czy bedzie na PS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2013 o 12:44, Lordpilot napisał:

Gra super, jako naczelny fanboj R* wziąłbym przy dobrej optymalizacji także wersję na
blaszaną puszkę, pomimo ogrania tip-top wersji konsolowej. Przy dobrej optymalizacji,
podkreślam bo z IV na blaszaki miłych wspomnień nie mam.


No tu może być różnie. Jak patrze na konsolowa wersję GTAV to widzę normalnie oczami wyobraźni ten sam gniot co GTAIV pod katem porty PC.
Ale z kolei jak patrze na Max Paynea 3 to widzę, ze R* potrafi zrobić naprawdę solidna wersję PC [przynajmniej dla mnie MP3 był jedną z lepiej zoptymalizowanych gier na blaszaki w ogóle].
Jedno wiem na 100% - ja GTAV na PC nie kupię w ciemno, poczekam na opinie, ale nie sponsorowanych pseudo-recenzentów, tylko szeroki rozrzut informacji z for i prywatnych blogów od zwykłych użytkowników, którym nikt nie wchodzi po palcu w tyłek i co za tym idzie mogą oni rzetelnie coś oceniać [pomijając element oszołomstwa zwanego potocznie hejterami i fanbojami :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2013 o 12:19, Pietro87 napisał:

Prezent to by mi zrobili dobrym i solidnym portem RDR :)
Żebym mógł sobie zagrać w full hd, na podbitych teksturach i całym tym pctowym "eye candy".

Oj, grałbym mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście cieszę się razem z wami :) To dobrze że taka gra wyjdzie na PC. Jednak według moich ostatnich obliczeń i tak jej nie kupię w wersji PC. Powód: za dużo kosztowałby mnie upgrade komputera i z tego właśnie powodu za zaoszczędzone pieniądze (900 zł) kupić używane PS3 i właśnie GTA V oraz The Last of Us. Dziękuję za uwagę.

PS Według mnie R* powinno kuć żelazo i wydać jeszcze wersję na next-geny. Zarobić jeszcze więcej kasy i brać się do roboty nad kolejną częścią, którą wydaliby za 3-4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to zniszczą Ubisoft po raz drugi. GTA V w marcu-kwietniu przyszłego roku na PC i next-genach - przepis jak rozwalić Watch Dogs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 21:15, dawid1997214 napisał:

NICI Z ZAPOWIEDZI ;/

Jakieś źródło, czy po prostu nieznajomość stref czasowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 17:20, RitzierComic napisał:

> > NICI Z ZAPOWIEDZI ;/
> Jakieś źródło, czy po prostu nieznajomość stref czasowych?
I co? Było się wymądrzać?

Wymądrzać? Nie. Wypowiadać się na podstawie podanych wyżej informacji? Tak. No sorry, ale jeżeli na przykład ma do ciebie przyjść kolega w piątek, to nie dzwonisz do niego w piątek o 9 rano i nie krzyczysz "DLACZEGO NIE PRZYSZEDŁEŚ PALANCIE".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować