• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiek12233

Potrzebuje pomocy z komputerem

Pytanie

Witam wszystkich, mam nowy komputer, lecz czasem moj komputer wyłącza sie bez powodu , i nie da sie go włączyć przez jakies 10 min , potem znowu działa swietnie przez 1-2 godziny i znowu reset , nie wiem co sie z nim dzieje , komputer był kupowany z 4 miesiące temu , był na win xp myślałem ze to problem ze starym oprogramowaniem dlatego kupiłem win7 i problem niestety nadal jest . komputer nie jest zaśmiecony , mam 80% wolnej pamięci . mam antywirusa , nie wiem co moze byc przyczyną , dziekuje za przeczytanie prosze o jakiekolwiek propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

34 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 27.12.2013 o 12:24, maniekk napisał:

A jak tam z zasilaczem? Coś porządnego, czy jakiś no name się poci i nie daje rady?

Nie wiem gdzie mogę znaleść jaki mam zasilacz, w everlascie nie ma tego xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2013 o 12:36, Krzysiek12233 napisał:

Nie wiem gdzie mogę znaleść jaki mam zasilacz, w everlascie nie ma tego xd

I nie będzie. jedyny sposób na sprawdzenie zasilacza to otworzenie obudowy.
PS. Wiesz, że Everest nie jest już wspierany i aktualizowany od wieków? A darmowa wersja jeszcze dłużej.
HWiNFO ściągnij i tam masz większość rzeczy, które będą potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2013 o 12:36, Krzysiek12233 napisał:

Nie wiem gdzie mogę znaleść jaki mam zasilacz, w everlascie nie ma tego xd

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to komputer był kupowany cały nowy, więc masz od niego gwarancje jako całość wraz z plombą na obudowie, czy na wszystkie części masz osobno gwarancję i możesz otworzyć obudowę i zobaczyć co na tym zasilaczu pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Komputer poza obudową jest całkowicie nowy. Jeszcze apropo temperatur to jest jedna z temperatur. Na speedfan jest to nazwane Temp.1 Nie wiem co to jest ale ona jako jedyna po 15 minutach gry skoczyła do 80 , a po grze wraca znowu do 40 moze cos z tym jest nie tak ? za zasilacz zaraz napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2013 o 13:17, Krzysiek12233 napisał:

Komputer poza obudową jest całkowicie nowy. Jeszcze apropo temperatur to jest jedna z
temperatur. Na speedfan jest to nazwane Temp.1 Nie wiem co to jest ale ona jako jedyna
po 15 minutach gry skoczyła do 80 , a po grze wraca znowu do 40 moze cos z tym jest nie
tak ?


zasilacz napisze troche potem kiedy brat wroci. nie znalazłem go pod obudową, zbytnio sie na komputerach nie znam. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2013 o 13:56, Karanthir666 napisał:

A czy przypadkiem na karcie gwarancyjnej nie powinny być wyszczególnione wszystkie podzespoły,
które kupiłeś?

może i są, ale jak wczesniej wspominałem ja sie na tym nie znam i wszystko dotyczące komputera ma moj brat, i on wie takie rzeczy. a to ze aktualnie jest w pracy( lub u siebie na remoncie ) uniemozliwia mi skontakotwanie sie z nim. ;/ okolo 16-17 powinien byc zapytam sie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2013 o 14:10, Krzysiek12233 napisał:

może i są, ale jak wczesniej wspominałem ja sie na tym nie znam

Na czytaniu ze zrozumieniem najwyraźniej też nie. Jak nowy komp to musi być gwarancja. A na niej WYPISANE NAZWY WSZYSTICH NOWYCH PODZESPOŁÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2013 o 18:01, Karanthir666 napisał:

> może i są, ale jak wczesniej wspominałem ja sie na tym nie znam
Na czytaniu ze zrozumieniem najwyraźniej też nie. Jak nowy komp to musi być gwarancja.
A na niej WYPISANE NAZWY WSZYSTICH NOWYCH PODZESPOŁÓW.

Miśku :) no widać ze słabo sie znasz na czytaniu ze zrozumieniem. Mówie ze wszystko co związane z kompem ma brat .Powtarzam Wszystko Co Związane z Kompem Ma Brat. Dotarło? To znaczy ze gwarancje i inne papierki. Rachunek czy cos tam jeszcze ma brat. Więc jak on przyjedzie to wam napisze. Ale cos sie nie zjawia teraz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2013 o 12:36, Krzysiek12233 napisał:

> A jak tam z zasilaczem? Coś porządnego, czy jakiś no name się poci i nie daje rady?

Nie wiem gdzie mogę znaleść jaki mam zasilacz, w everlascie nie ma tego xd


Na tabliczce znamionowej zasilacza, który znajduje się w środku obudowy. W zależności od typu obudowy znajdować się będzie na dole lub u góry w tylnej jej części. To takie pudełko z którego wystaje pęk kabli z jednej strony, a z drugiej dochodzi kabel zasilający z gniazdka ściennego.
Najlepiej zrobić zdjęcie tej tabliczki i tutaj wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wydaje mi sie ze to nie bedzie potrzebne. Przyczyną jest zbyt wysoka temperatura. Bo teraz jak na nowo wyczysciłem sirodek zostawiłem kompa na 3 godziny wyłączonego i zostawiłem otwartą obudowe to teraz gram w Sniper elite juz od 2 godzin i wszystko gra. Tylko musi byc na to inny sposób jak czyszczenie tego codziennie i zostawienie go na 3 godziny co np. 2 godziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować