Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne wzmocnienie w szeregach Oculus Rift

8 postów w tym temacie

Od kiedy zatrudnienie kogokolwiek z EA jest wzmocnieniem szeregów? Zwłaszcza jeżeli mówimy o twórcy takiego niewypału jak Origin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Rozdzielczość HD i 3D znajdą się w DLC, gogle będą musiały być cały czas online i co jeszcze? Przydałyby się jeszcze przeciążone serwery. A wersja dla osób z wadami wzroku tylko dla użytkowników premium! Chłam serwowany nam przez EA znajdzie się teraz w Oculusie. Wprost zajebiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Od kiedy zatrudnienie kogokolwiek z EA jest wzmocnieniem szeregów? Zwłaszcza jeżeli mówimy
> o twórcy takiego niewypału jak Origin?

Origin niewypałem? Chyba z czegoś innego korzystaliśmy.

Platforma chodzi stabilniej niż Steam, często spore zniżki w naszych cenach, teraz nawet wchodzą osiągnięcia...
Co w tym jest niewypałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Od kiedy zatrudnienie kogokolwiek z EA jest wzmocnieniem szeregów? Zwłaszcza jeżeli
> mówimy
> > o twórcy takiego niewypału jak Origin?
>
> Origin niewypałem? Chyba z czegoś innego korzystaliśmy.
>
> Platforma chodzi stabilniej niż Steam, często spore zniżki w naszych cenach, teraz nawet
> wchodzą osiągnięcia...
> Co w tym jest niewypałem?

Steam mi się nigdy od 2007 roku mi się chyba ani razu nie wysypał, a jeżeli chodzi o zniżki to serio chcesz porównywać która platforma ma lepsze promocje...? A co do osiągnięć to szał jest na maksa Mass Effect 3, Battlefield 3 i Dead Space 2, same "hity" sprzed 2 lat, a na steamie setki gier z dziesiątkami osiągnięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować