Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder

741 postów w tym temacie

Najgłupszy konkurs jaki widziałem , myślisz Lucas że ludzie nie mają co robić w święta i Sylwka tylko wertować substrony gramu w poszukiwaniu pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz Wiśniewski

Taki mamy okres, że aż chce się rozdawać prezenty. Dlatego od dziś do 2 stycznia 2014 roku, codziennie będzie można na gram.pl zawalczyć o klawiaturę Razer Marauder StarCraft 2. Każdego dnia jedna osoba zwycięża.

Przeczytaj cały tekst "Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Storr1
Najgłupszy komentarz jaki widziałem, jak Ci się nie podoba to nie bierz udziału... proste.
Ktoś ma szansę dostać klawiaturę praktycznie za darmo, a i tak w dupie źle... niektórym nie sposób dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 17:19, Storr1 napisał:

myślisz Lucas że ludzie nie mają co robić w święta i Sylwka tylko wertować substrony gramu w poszukiwaniu
pytania ?

Zdziwiłbyś się ilu ludzi faktycznie spędzi w ten sposób święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zapodam info, że w wypadku dnia dzisiejszego mogę na przykład dodać w dowolnym momencie to pytanie do dowolnego artykułu/newsa z dzisiejszą datą... i będzie zgodnie z regulaminem ;)
Może już dodałem gdzieś?
Zmykam, Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najgłupszy konkurs jaki widziałem , myślisz Lucas że ludzie nie mają co robić w święta
> i Sylwka tylko wertować substrony gramu w poszukiwaniu pytania ?

Hate more. I tak byś nie wygrał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że zmieniło się prawo i nie lubicie się teraz z tradycyjnymi konkursami typu zgłoszenie (ewentualnie krótkie pytanie) i losowanie, ale naprawdę nie dalibyście rady robić od czasu do czasu tego typu konkursów? Lubię brać udział w konkursach ale nie przepadam za tymi które wymagają ode mnie dużej ilości czasu, konkretnych umiejętności czy posiadania czegoś (konkursy zdjęciowe; facebookowe itp.)

Takie krótkie świąteczne przemyślenia :) Merry Christmas i powodzenia w konkursie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem pięknie rozpisany post na temat tego "konkursu", ale w sumie hejt, jak to wielu by nazwało i tak nic nie zmieni.

Jeżeli chodzi o tematy na forum. Pytanie będzie umieszczane w tematach utworzone danego dnia czy w ogóle na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli chodzi o tematy na forum. Pytanie będzie umieszczane w tematach utworzone danego
> dnia czy w ogóle na forum?
Codziennie. Ale weź czatuj cały dzień na stronie i forum w nadziei, że pierwszy się natkniesz na to pytanie. Naprawdę, mam o wiele ciekawsze rzeczy do roboty. Czyżby podbicie statystyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 22:05, Drazok napisał:

Miłego wygrywania, ja niestety nie siedzę w internecie 24/7 zwłaszcza w święta ...



Ciekawy paradoks.

Nie masz czasu na internet, ale na głupi komentarz widać znajdziesz zawsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie masz czasu na internet, ale na głupi komentarz widać znajdziesz zawsze ;p
Czyli wg. ciebie aby napisać JEDEN komentarz należy siedzieć 24/7? Gratuluję logiki (lub jej brak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 23:50, Karanthir666 napisał:

Czyli wg. ciebie aby napisać JEDEN komentarz należy siedzieć 24/7? Gratuluję logiki (lub
jej brak).


Dziękuję

I nie, nie trzeba. Tak jak nie trzeba siedzieć 24/7 by wygrać konkurs. Najpewniej klawiatury wygrają osoby, które będą akurat przeglądać portal, a nie koczować w poszukiwaniu pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie trzeba siedzieć 24/7 by wygrać konkurs. Najpewniej klawiatury
> wygrają osoby, które będą akurat przeglądać portal, a nie koczować w poszukiwaniu pytania.
A to ciekawe. Bo jeśli ktoś będzie robił wg. twojego schematu to o zwycięstwie zadecyduje czysty łut szczęścia, który pewnie będzie bardzo minimalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 00:04, Karanthir666 napisał:

A to ciekawe. Bo jeśli ktoś będzie robił wg. twojego schematu to o zwycięstwie zadecyduje
czysty łut szczęścia, który pewnie będzie bardzo minimalny.



Wystarczy być w odpowiedniej chwili i znać odpowiedź. Oczywistym jest, że spędzenie całego dnia na gram.pl podniesie twoje szanse, lecz nawet ich nie podniesie na wystarczający poziom . Za dużo osób tu zagląda, "koczowników" za pewne kilku też będzie. Wystarczy odejść na moment od komputer czy sprawdzić maila w drugiej zakładce by już być na straconej pozycji. Dalej myślę, że wygra farciarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 00:15, Karanthir666 napisał:

A znasz tę chwilę? Bo o to właśnie się rozchodzi. To jest 100% loteria ze wskazaniem
na koczowników.


" Oczywistym jest, że spędzenie całego dnia na gram.pl podniesie twoje szanse, lecz nawet ich nie podniesie na wystarczający poziom "

Poprzedni post

Jedyna forma bez wskazania na odpowiednią grupę odpada z powodów prawnych. Ta jest jedną z najrozsądniejszych.

Dnia 25.12.2013 o 00:15, Karanthir666 napisał:

A znasz tę chwilę?


Jutro o 17.14 wpadnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować