Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder

741 postów w tym temacie

> Miłego wygrywania, ja niestety nie siedzę w internecie 24/7 zwłaszcza w święta ...

Dokładnie. Konkurs może niekoniecznie tragiczny, ale święta & sylwek na takie zabawy? Odpadam definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałbym coś nad czym można popracować, wysilić się, a nie liczyć na czyste szczęście, że odświeżysz akurat w momencie podawania pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh jak czytam te komentarze to najlepiej gdyby konkurs polegał na kliknięciu w obrazek i podaniu adresu na jaki ma przyjść nagroda. To ma być zabawa, a większość ludzi potrafi tylko marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pojawić się może ono o dowolnej godzinie w dowolnym newsie lub artykule tego dnia opublikowanym" Ok. To rozumiem.

"Ba! Równie dobrze może zostać umieszczone w jakimś wątku na forum gram.pl przeze mnie, czyli przez użytkownika Lucas_the_Great." A to w jakim wątku na forum? N jakimś zaczętym tego dnia? (wątpliwe) Może to być umieszczone w wątku na stronie 1218? Jak daleko szukać? Nie starczy życia, żeby wszystkie strony oblecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 12:42, czaki222 napisał:

"Ba! Równie dobrze może zostać umieszczone w jakimś wątku na forum gram.pl przeze mnie,
czyli przez użytkownika Lucas_the_Great." A to w jakim wątku na forum? N jakimś zaczętym
tego dnia? (wątpliwe) Może to być umieszczone w wątku na stronie 1218? Jak daleko szukać?
Nie starczy życia, żeby wszystkie strony oblecieć :)

Pewnie jako najnowszy post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pomysł na konkurs kompletnie poroniony. Dla takiej nagrody powinny być ciut bardziej wymagające konkursy, w których się rywalizuje na tym samym poziomie. W tej sytuacji kamperzy ściągają wszystko. A z tych 10 dni konkursu mogę poświęcić na "kampienie" tylko 5.

Konkurs stalkerski wymagał jakiegoś przygotowania. Dla łącznie 6 książek których łączna wartość ledwo przewyższała jedną taką klawiaturę.
Takie nieco "fuck logic" moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc z was tutaj "troche" od dupy strony podchodzi do czegos takiego, czym sa konkursy. Nie lubie takich stwerdzen ale - jak nie pasuje, to nie startuj idz smazyc karpia. Sa miliardy gier, szarad i konkursow na swiecie, ktorych zasady sa ustalane z gory przez organizatorow, ktorzy je serwuja. I obowiazkiem startujacego jest dostosowac sie do zasad i tyle. Bez dyskusji. Jakze byloby to poronione gdyby uczestnicy marudzili i sami probowali ustalac swoje wwrunki gier, bo pilka nozna jest glupia, poniewaz trzeba kopac i biegac, kolo fortuny, bo boli reka od krecenia i mozna trafic bankrut, jeden z dziesieciu, bo masakryczne pytania, krzyzowki bo nudne, sudoku bo za skomplikowane, szachy, bo trzeba sedziec i przestawiac pionki, a totolotek bo zastanawiac sie nad numerami z nadzieja wygranej, a szansa i tak jest nikla .... a uczestnik Master Chiefa rzuca garami i sztuccami w strone Gesslerowej, bo kazala mu przygotowac potrawe, ktorej on wybitnie nie umie i nienawidzi... mam wymieniac dalej? Ciekawym przypadkiem bylby tez abiturient na maturze z matematyki, ktory po przejrzeniu wstepnym podanych mu arkuszy z zadaniami, wstaje i krzyczy w strone komisji, ze MEN to frajerzy, bo jakim prawem kaza mu rozwiazywac zadania, wymagajce przewertowania umiejetnosci i wiedzy z zakresu calej nauki szkolnej....a moral z tego taki - konkursy i gry, czy jakiekolwiek zadania sa przez ludzi dla ludzi wymyslane z pewnymi zasadami, czesto karkolomnymi, do ktorych potencjalni uczestnicy maja sie dostosowac i koniec kropka. Nie da se zmienic ukladu planet w kosmosie i takze glupim pieprzeniem nie da sie zmienic zasad rzadzacych wszelkiego rodzaju konkursami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa dzeki ..:d przeoczylem ... fajnie by bylo, gdyby byly tam odpowiedzi na te zagadki. Ciekawilo mnie, jak kondycja moich skojarzen - wiem, ze pierwsza byla ewolucja na koncu superman ... gdzies w srodku obcy chyba xdd to byl fajny konkurs..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 15:36, Dragoon84 napisał:

Aa dzeki ..:d przeoczylem ... fajnie by bylo, gdyby byly tam odpowiedzi na te zagadki.
Ciekawilo mnie, jak kondycja moich skojarzen - wiem, ze pierwsza byla ewolucja na koncu
superman ... gdzies w srodku obcy chyba xdd to byl fajny konkurs..

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=90004&u=31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dziś z konkursu odpada Meviuz, bo wczoraj udało mu się podać poprawną odpowiedź o 17:48:06. Gratuluję :)

18 osób które dziś wpisały odpowiedź na wczorajsze pytanie, zmarnowały swoje dzisiejsze szanse... Pamiętajcie, że nowy etap zaczyna się o północy, wbicie wtedy nieodpowiedniej odpowiedzi blokuje dla was możliwość udziału do nadejścia kolejnego etapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dragoon84

Może warto się zainteresować gramatyką, bo oczy bolą od twoich wypocin. Merytorycznie tak samo - nie masz nic ciekawego do powiedzenia, tylko starasz się wmówić (nieudolnie), że nie mamy prawa ocenić tego konkursu. Podajesz jakieś komiczne przykłady, a nie rozumiesz prostej sprawy, że ten konkurs jest średnio atrakcyjny (biorąc pod uwagę święta, to wcale jak dla mnie). Siedzieć całymi dniami na forum, by odpowiedzieć na radomowe pytanie, które łaskawy Lucas raczy zadać? Fajny konkurs to był z dokończeniem opowiadania R2. Nic nie wygrałem, ale świetnie się bawiłem podczas pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować