Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder

741 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2013 o 15:48, Valmar napisał:

Fajny konkurs to był z dokończeniem opowiadania
R2. Nic nie wygrałem, ale świetnie się bawiłem podczas pisania.


Są różne konkursy dla różnych osób. Nikt nie ma obowiązku zgarnięcia klawiatury, a w tym celu tracenia świąt. Dodam, że konkurs nie trwa tylko w dni świąteczne...
Nim nadejdzie Nowy Rok będzie konkurs z pytaniami wymagającymi skojarzeń (trochę gier do zdobycia), będzie też konkurs z robieniem paska komiksowego na bazie screenów (nagrodą będzie karta graficzna!)... Jak się ogarnę to powinny jeszcze dwa kolejne się zmieścić. Więc nie narzekać mi tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Nim nadejdzie Nowy Rok będzie konkurs z pytaniami wymagającymi skojarzeń (trochę gier do zdobycia), będzie też konkurs z robieniem paska komiksowego na bazie screenów
Dobra. Nie będę na to narzekał :f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, że z powodu świąt postanowiłem trochę pomyśleć na temat konkursu. No i to co mi przyszło na myśl...

1. Jak są konkursy "kto pierwszy ten lepszy" to źle - bo nikt nie siedzi w necie przez 24/7
2. Wymagające wiedzy - złe, bo pytania są za banalne, bo można odpowiedzi znaleźć w necie.
3. Wymagające poszukania elementów układanki - złe, bo trzeba szukać, bo nabija otworzenia...
4. Wszelkiej maści plastyczne/liryczne/filmowe - złe, bo trzeba wykazać się nieprzeciętnymi zdolnościami i coś zrobić innego i nie każdy może to zrobić.
5. Jeśli ich nie ma - źle, bo nie ma konkursów

Inne nie wpadły mi do głowy. Po prostu powiedzmy sobie szczerze - jeżeli ktoś coś chce wygrać wtedy bierze udział. Jeśli nie ma czasu, chęci mówi się trudno, będą kolejne konkursy.

Inna sprawa to to, że akurat Marauder to spoko klawiatura. Wiem, używam ;) Więc jak najbardziej warto raz na jakiś czas "zergnąć" i spróbować swego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Dragoon84
>
> Może warto się zainteresować gramatyką, bo oczy bolą od twoich wypocin. Merytorycznie
> tak samo - nie masz nic ciekawego do powiedzenia, tylko starasz się wmówić (nieudolnie),
> że nie mamy prawa ocenić tego konkursu. Podajesz jakieś komiczne przykłady, a
> nie rozumiesz prostej sprawy, że ten konkurs jest średnio atrakcyjny (biorąc pod uwagę
> święta, to wcale jak dla mnie). Siedzieć całymi dniami na forum, by odpowiedzieć na radomowe
> pytanie, które łaskawy Lucas raczy zadać? Fajny konkurs to był z dokończeniem opowiadania
> R2. Nic nie wygrałem, ale świetnie się bawiłem podczas pisania.

Moze najpierw warto wyleczyc kaca, a potem wbijac do tematu? Jezeli w czasach podstawowki albo gimnazjum ominales zagadnienie zdan wielokrotnie zlozonych, nadrzednych i podrzednych i piszesz proste wypowiedzi z jednym orzeczeniem, to nawet poprawne stawianie przeze mnie przecinkow i myslnikow nie otworzy twojego, jakze watlego widze, umyslu na czytanie ze zrozumieniem. I zapewniam cie, ze nawet jakbys sie skichal, to nie narzucisz mi sposobu wypowiedzi. A co do przykladow, to nawet najbardziej kuriozalne, najlepiej obnazaja glupote narzekania tutaj. Jezeli tobie konkurs nie pasuje, bo akurat spadl na ciebie z pierwsza gwiazdka, a ty objedzony michalkami nie masz sily, ani ochoty podniesc reki, zeby przewertowac gram.pl w poszukiwaniu rozwiazania, nie znaczy, ze zmienia sie jakiekolwiek zasady, bo tak sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 16:40, Muradin_07 napisał:

Inna sprawa to to, że akurat Marauder to spoko klawiatura. Wiem, używam ;) Więc jak najbardziej
warto raz na jakiś czas "zergnąć" i spróbować swego szczęścia.


Muradin... Marudin... Marauder... To chyba kolejne ewolucje tego samego pokemona! It's super effective!
Przypadek? Nie sądzę! :D

Tak już jest z konkursami, że zawsze ktoś jest niezadowolony (zazwyczaj ten, co nie wygrywa). Ale najważniejsze, aby były różnorodne- może wtedy każda grupa "niezadowolonych" zostanie zaspokojona (w sensie: nie będzie miała prawa narzekać).

Wesołych Świąt wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja transformacja z Protossa na Terrana teraz, który gra Marine - Marauder - Medivac? Pszypadeg? :D

Natomiast co do różnorodności są konkursy różne, tylko narzekanie bo "nie chce mi się" to też jest słaby powód, aby narzekać. Po prostu jeśli się czegoś chce to można. Nikt niczego nie karze, nikt niczego nie zabrania - wystarczy chęć i trochę szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dragoon84
Słabe prowo. Nie wiem jak jest u ciebie w domu/mieszkaniu/szopie, ale u mnie się nie pije w wigilię. Jak w święta masz taki humor, to strach pomyśleć jak jest na co dzień. Podaj adres, to wyślę ci słownik na gwiazdkę :). Może wtedy wyluzujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Od dziś z konkursu odpada Meviuz, bo wczoraj udało mu się podać poprawną odpowiedź o
> 17:48:06. Gratuluję :)

Dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 17:17, Meviuz napisał:

> Od dziś z konkursu odpada Meviuz, bo wczoraj udało mu się podać poprawną odpowiedź
o
> 17:48:06. Gratuluję :)

Dziękuję bardzo :)

You lucky bastard! Gratz!

A tak na marginesie. Czemu mnie wylogowuje z forum gram.pl albo nawet z samej strony, co jakieś 5 minut? Ustawień w profilu jest tak mało, że chyba mi 2 sekundy zajęło stwierdzenie, że nic się tam nie zrobi. Więc czemu mnie wylogowuje? Nigdzie indziej nie mam takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam: po prostu. Niekiedy tak się zdarza, że wylogowuje i trzeba się z tym niestety przyzwyczaić. A na pewno do momentu premiery Forum 2.0 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koczuję już od 17:45.
Forum ustawione na wypowiedzi lucasa, zakładki z dzisiejszymi newsami odświeżane makrem co parę minut.
Aż niechce się iść na tego Hobbita :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 20:54, niko888 napisał:

Ja czatuję od 18 i powoli zaczynam wymiękać :P


<delikatnie rusza ręką>
Nie chcesz dalej koczować.
To nie jest klawiatura której szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 20:53, Sipso napisał:

Koczuję już od 17:45.
Forum ustawione na wypowiedzi lucasa, zakładki z dzisiejszymi newsami odświeżane makrem
co parę minut.
Aż niechce się iść na tego Hobbita :/

To ja zacząłem 15 minut przed tobą i mnie to też zaczyna denerwować powoli. Na szczęście na Hobbita idę po Nowym.

Ale najbardziej wkurza wylogowywanie co 20 - 300 sekund...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zadecyduje prędkość łącza!

Cholera muszę iść do toalety... Robimy dżentelmeńską przerwę?

EDIT: Ja nigdy nie miałem żadnych problemów z wylogowywaniem :P Czyżbym miał... przewagę? He he. He.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 20:59, Sipso napisał:

Niech zadecyduje prędkość łącza!

Cholera muszę iść do toalety... Robimy dżentelmeńską przerwę?

Aaaa, to dlatego :P Ja zaryzykowałem godzinę temu i się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować