Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder

741 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2013 o 22:21, Lucas_the_Great napisał:

Dokładnie, seria nie miała Pro na starcie w nazwie.
To oznacza, że z dalszych etapów konkursu zostaje zdyskwalifikowany zadymek, bo zgarnia
klawę, podając prawidłowy tytuł gry o 22:06:29. Thrandir, byłbyś o 20 sekund szybciej,
ale dałeś to nieszczęsne Pro :)

A możesz powiedzieć, o której to ja podałem swoją odpowiedź w stosunku do wygranego? BO z tego co widzę, było również blisko. A jak tak, to znaczy, że trzeba znać odpowiedź od razu, żeby wygrać.

EDIT: Chomiszczak miał jeszcze lepszy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 22:24, Chomiszczak napisał:

przynajmniej tyle że prawidłowo odpowiedziałem.
PS. Lucas mógłby podać ilość odpowiedzi nadesłanych w pierwsze 5 minut bo podejrzewam
że była imponująca


Dobrze by było jakbyśmy już zwycięzce poznali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 22:21, Lucas_the_Great napisał:

To oznacza, że z dalszych etapów konkursu zostaje zdyskwalifikowany zadymek, bo zgarnia
klawę, podając prawidłowy tytuł gry o 22:06:29. Thrandir, byłbyś o 20 sekund szybciej,
ale dałeś to nieszczęsne Pro :)


Jak to jest, że pytanie konkursowe zapostowałeś o 22:08, a odpowiedź padła o 22:06? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 22:24, czaki222 napisał:

A możesz powiedzieć, o której to ja podałem swoją odpowiedź w stosunku do wygranego?
BO z tego co widzę, było również blisko. A jak tak, to znaczy, że trzeba znać odpowiedź
od razu, żeby wygrać.

EDIT: Chomiszczak miał jeszcze lepszy pomysł.

Przetrzymanie was dziś tak długo dało efekt zmniejszenia zgłoszeń. Tylko 36, więc ulta mało, ale też i szybko ogłosiłem zwycięzcę... ty byleś z Chaos League o 22:05:13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja widzę że post sie pojawił o 22:08, a odpowiedź ktoś dał o 22:06:29 ? :D Hehe gratulacje :) yhh cały dzień siedzenia na nic :p może jutro się poszczęści i mam nadzieje że szybciej się będą pojawiać te pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 22:27, Maciejas napisał:

Jak to jest, że pytanie konkursowe zapostowałeś o 22:08, a odpowiedź padła o 22:06? :P

Właśnie, mnie też to dziwi. Ale z drugiej strony ja mam w jakiś sposób 3 minuty wcześniej zegar ustawiony niż ten z gram.pl. Nie wiem o co biega.

EDIT: Źle podałem odpowiedź ponad minutę wcześniej? o_O Ok. Następnym razem I'll take my time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 22:28, czaki222 napisał:

Właśnie, mnie też to dziwi. Ale z drugiej strony ja mam w jakiś sposób 3 minuty wcześniej
zegar ustawiony niż ten z gram.pl. Nie wiem o co biega.

Mamy małą desynchronizację pomiędzy częścią CMS a zegarem atomowym (3 minuty, już wiem, czemu się zbiesił konkurs Black Ops). Tak czy inaczej, system zbiera dane dobrze, choć podane przeze mnie godziny publikacji mogą nie pasować do czasu rzeczywistego. Kolejność jest kolejność, to system dobrze liczy. Postaram się ruszyć dział IT 27, żeby poprawił mi odczyty, tak by były zgodne z atomowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować