Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder

741 postów w tym temacie

a tam konkurs spoko, nigdy nie wiesz kto wygra :) Zamiast marudzić to powinniśmy cieszyć się, że mamy do zgarnięcia takie klawy :P Gratulacje dla zwycięzcy i życzę powodzenia jutro panowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 22:39, Price1942_PL napisał:

tylko zebys sobie jaj nie robil i nas do pozna tak trzymal :P


Ja tam myślę że dopóki się nie pojawi ostatni news/artykuł na stronie to nie ma co liczyć na pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam nowego Hobbita.
Mam nadzieję, że jutro... tzn. dziś pytanie będzie ciut wcześniej. Ale fajnie, że pytania są trudniejsze. Pierwsze było wręcz klawiaturą za free.

O której wstajesz Lucas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lucas jest teraz jedna z najbardziej śledzonych osób u nas w kraju.
A szczerze mówiąc wole jak pytanie jest później bo nie mam czasu cały dzień siedzieć a tak wystarczy te dwie-trzy ostatnie godziny kiedy wiadomo że Lucas kiedyś musi napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że teraz napisze pytanie w jakims artykule tylko właśnie zastanawia mnie (jw.) czy musi to być news od Lucasa i teraz jeszcze drugie skoro newsy pojawiaja sie idealnie o równych godzinach to są zapewne dodawane samoczynnie przez serwer więc czy w nich też może być pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 13:30, Chomiszczak napisał:

Wydaje mi sie że teraz napisze pytanie w jakims artykule tylko właśnie zastanawia mnie
(jw.) czy musi to być news od Lucasa i teraz jeszcze drugie skoro newsy pojawiaja sie
idealnie o równych godzinach to są zapewne dodawane samoczynnie przez serwer więc czy
w nich też może być pytanie

Pytanie może być zarówno w newsie/artykule jak i na forum, w dowolnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować