Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder

741 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2013 o 18:43, niko888 napisał:

Raczej za dnia frekwencja wyższa by nie była bo ludzie w większości z rana jeszcze śpią
albo jadą do pracy w południe praca albo załatwiają jakieś sprawy na mieście, wieczór
tak jak napisałeś też może być praca więc tak naprawdę nie ma takiej pory by każdy mógł
się dorwać do kompa. Jednak mimo wszystko na nocną zmianę pracuje mniej osób niż dajmy
na to między 6 a 18.


Dobra już styknie tych dyskusji. Mamy na razie stały program, nie mam nic przeciwko by tak pozostało. Przynajmniej nie muszę siedzieć nonstop przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zaapeluję w imieniu wszystkich, którym np. nie pasuje siedzieć od 20.00 do 22.20 i odświeżać na okrągło 10 stron. W regulaminie pisze, że pytanie może ukazać się w ciągu całej doby, więc dlaczego np. nie o 7.00 rano, 10.00, 13.00 - niech mają szansę wygrać też ci, co wejdą sobie "przypadkowo" na gram.pl aby poczytać artykuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 19:39, aldiss1 napisał:

W regulaminie pisze, że pytanie może ukazać się w ciągu
całej doby, więc dlaczego np. nie o 7.00 rano, 10.00, 13.00 - niech mają szansę wygrać
też ci, co wejdą sobie "przypadkowo" na gram.pl aby poczytać artykuły...

Dokładnie o to mi chodzi, ale wydaje mi sie że Lucas ma w jakimś rodzaju wolne i wchodzi tylko by poprowadzić konkurs tzn. napisac pytanie- napisac kto wygrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 19:39, aldiss1 napisał:

A ja zaapeluję w imieniu wszystkich, którym np. nie pasuje siedzieć od 20.00 do 22.20
i odświeżać na okrągło 10 stron. W regulaminie pisze, że pytanie może ukazać się w ciągu
całej doby, więc dlaczego np. nie o 7.00 rano, 10.00, 13.00 - niech mają szansę wygrać
też ci, co wejdą sobie "przypadkowo" na gram.pl aby poczytać artykuły...

Ci co wchodzą przypadkowo raczej nie są zainteresowani konkursami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 19:49, niko888 napisał:

Ci co wchodzą przypadkowo raczej nie są zainteresowani konkursami ;)

Może nie o takich całkowicie przypadkowych nam chodziło ale o tych którzy nie spędzą całego wieczoru na odświeżaniu gram.pl
PS. Jaki jest wasz sposób by wygrać? Ja tym razem mam otworzony wąskie okno firefoxa gdzie jest wątek na forum z wypowiedziami Lucasa dzięki czemu widze czy jest aktywny a w drugim większym oknie którym sie posługuje mam otworzoną całą reszte którą odświeże gdy zobacze jakas aktywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 19:55, Chopek napisał:

Tutaj nie tylko refleks się liczy, najważniejsze to trzeba znać odpo na pytanie :)

Trzeba też pamiętać o "D." xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 19:55, Chopek napisał:

Tutaj nie tylko refleks się liczy, najważniejsze to trzeba znać odpo na pytanie :)

Można też zaprzyjaźnić się z wujkiem Googlem i ciocią Wikipedią ale lepiej tą anglojęzyczną jak pokazał wczorajszy przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że dzisiejsze pytanie to : Kto walił z pół obrotu? Trzeba napisać imię, drugie imie, przydomek, 3 imie po bierzmowaniu, przezwisko z podwórka, nazwisko, nazwisko matki, ojca, wujka, babci, dziadka i siostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 19:59, Chopek napisał:

Ja myślę, że dzisiejsze pytanie to : Kto walił z pół obrotu? Trzeba napisać imię, drugie
imie, przydomek, 3 imie po bierzmowaniu, przezwisko z podwórka, nazwisko, nazwisko matki,
ojca, wujka, babci, dziadka i siostry :D

hmmmmm... czyżby to był Bruce Lee, a tak serio to raczej bedzie coś związanego z grami więc np Jak nazywa się seria gier taktycznych o niezbyt pokojowych robakach ( nie można zapomnieć o dacie wydania, nazwie studia które je stworzyło i oczywiście bo to najważniejsze na czym sie wzorowali i ile częśći wyszło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... już wiem! zapodałeś mu info o kosmosie, a pytanie to pewnie : Jaka czesc "Kal of Dóty" dzieje sie w kosmosie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała prośba: jest może na forum ktoś kto wygrał audiobook w: "Wykaż się wiedzą godną Szkoły Bojowej - nagrody związane z Grą Endera czekają!" -
mógłby zapodać czy dostał już CD, ja otrzymałem plecak, CD na razie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 20:21, niko888 napisał:

Dzisiaj pewnie będzie na forum :P

Tego sie bez Lucasa nie dowiemy a chyba nie chce mi sie dzisiaj na niego czekać w nieskończoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować