Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder

741 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2013 o 23:23, Sethlan napisał:

W Fallouta (Glownie jedynke) spedzilem sporo czasu, wiec wiedzialem o co chodzi - ale
aby nie tracic czasu na reczne wklepywanie, posilkowalem sie googlami.

Gratuluję i wygranej i refleksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 23:26, niko888 napisał:

Gratuluję i wygranej i refleksu ;)


Dzieki - odezwalo sie moje szczescie, gdyz strone odswiezylem w odpowiednim momencie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 23:23, Sethlan napisał:

W Fallouta (Glownie jedynke) spedzilem sporo czasu, wiec wiedzialem o co chodzi - ale
aby nie tracic czasu na reczne wklepywanie, posilkowalem sie googlami.

Ja również, ale gdy zobaczyłem, że Lucas jest dostępny zacząłem przeglądać wszystkie dzisiejsze teksty z grama a gdy zorientowałem się że pytanie jest w tym temacie... No cóż było już po wszystkim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 23:28, FeelThePoveR napisał:

Ja również, ale gdy zobaczyłem, że Lucas jest dostępny zacząłem przeglądać wszystkie
dzisiejsze teksty z grama a gdy zorientowałem się że pytanie jest w tym temacie... No
cóż było już po wszystkim :/

Ja odświeżałem aktywność Lucasa na forum ale nigdy bym na to nie wpadł, że pytanie pojawi się w tym temacie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jakie głupoty ludzie piszą w tematach konkursowych. Teraz płacz, że o późnych porach pytania są. Gdyby Lukas wrzucał w godzinach popołudniowych wszyscy byście narzekali, że o tej porze duża konkurencja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trzeba bylo od razu napisac, ze pytania beda tylko w godzinach nocnych.

Ale ja rozumiem, przez caly dzien ludzie nabijaja wyswietlenia strony, wiec ''Pacz jak klikajom!! Sie oplaca szefie!! A teraz klikajom czy razy szybciej, bo przez caly dzien pytania nie bylo!'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 12:54, Piotrek_K napisał:

Ale ja rozumiem, przez caly dzien ludzie nabijaja wyswietlenia strony, wiec ''Pacz
jak klikajom!! Sie oplaca szefie!! A teraz klikajom czy razy szybciej, bo przez caly
dzien pytania nie bylo!''
;)


Z tego co mi się wydaje to każdy konkurs jest robiony w celach marketingowych. Gram.pl organizacją charytatywną na pewno nie jest. A gdyby było, to pewnie wybrałoby inną grupę docelową niż marudnych graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz każdy już wie kiedy się spodziewać pytania więc jak naprawdę zależy komuś na tej klawiaturze to tak sobie rozplanuje dzień aby między 22 a 23 mieć czas posiedzieć przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 19:06, Lucas_the_Great napisał:

No i lipton, tyle czasu i żadnej poprawnej odpowiedzi....
EDIT: thorin_pl, łobuzie, już z nami nie grasz, bo masz swojego Maraudera :)


uje... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować