Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder

741 postów w tym temacie

Jutro wolne to przyczaję... Pytanko fajne. O ile kompozytor nie używa aktywnie inicjału drugiego imiena.
Wydaje mi się, że mógłbyś usuwać stare pytania by ludzie nie marnowali głupio swoich szans gdy tylko znajdą jakieś stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 19:18, Chopek napisał:

Lucas, a mógłbyś podać odpowiedź czy chociaż dobrze wysłałem :D?

Tak, jak napisałeś, Jeff Van Dyck. Szkoda, że się rozstali z CA, brak Jeffa jest bardzo odczuwalny w Rome II...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 19:20, Sipso napisał:

Jutro wolne to przyczaję... Pytanko fajne. O ile kompozytor nie używa aktywnie inicjału
drugiego imiena.
Wydaje mi się, że mógłbyś usuwać stare pytania by ludzie nie marnowali głupio swoich
szans gdy tylko znajdą jakieś stare.


Ja już poluję od samego początku i zawsze ktoś mnie musi uprzedzić o te kilkadziesiąt sekund... ehhh... do końca roku jeszcze kawał czasu, może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety dzisiaj się nie udało, może jutro :) wrzuć też wieczorkiem jak możesz... tylko nie bardzo późnym, tak jak teraz jest idealnie. Dzięki i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 19:31, keVeneq napisał:

Lucas, Ty dopisujesz do newsa pytanie po jakimś tam czasie, czy od razu pojawia się ono
wraz z artykułem?


Dzisiaj akurat było dopisane, bo jak sprawdzałem to wcześniej nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 17:27, Sipso napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=BmPVtCjwbRU

Polowanie na klawiatury niczym na artefakty. Klimacik się udziela. Ciekawe o co nas Lucas
dziś zapyta. Liczę na pytanie typu "krótka piłka" bo lapek nie wytrzyma "szybkiej wiki"...
Najszybsi już chyba odpadli.


No kolego, każdy chce wygrać :) ale znając moje szczęście nie mam szans nawet na tą jedną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 19:01, Chopek napisał:

Sorry za double posta ale pytanie do userów :) Czeka ktoś już czy wszyscy odpuścili?

Po wczorajszej niespodziance jestem cały dzień w gotowości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 19:04, niko888 napisał:

Po wczorajszej niespodziance jestem cały dzień w gotowości :P


No ja też właśnie czekam i czekam :) oby znowu nie było po 23 jak ostatnio :( Powodzenia kolego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 19:13, Chopek napisał:

No ja też właśnie czekam i czekam :) oby znowu nie było po 23 jak ostatnio :( Powodzenia
kolego....

Dzięki i wzajemnie :) A Lucasa widziałem dzisiaj przed 17 i już myślałem, że wrzuci pytanie a tu po 5 min zniknął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować