Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder

741 postów w tym temacie

Nie rozumiem dlaczego wszędzie ostatnio są konkursy typu "kto pierwszy, ten lepszy", a nie na zasadzie losowania. Coś się zmieniło w prawie czy jak? To nie narzekanie, po prostu tego nie wiem i liczę na rzetelną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 23:55, Chomiszczak napisał:

> jam ślepy?! nie widzę nigdzie pytania...
na forum

dalej będę rżnął głupa... nie widzę, to chyba naprawdę nie dla mnie zabawa.
możesz je tu przykleić , jakie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 23:55, Cecylio napisał:

Nie rozumiem dlaczego wszędzie ostatnio są konkursy typu "kto pierwszy, ten lepszy",
a nie na zasadzie losowania. Coś się zmieniło w prawie czy jak? To nie narzekanie, po
prostu tego nie wiem i liczę na rzetelną odpowiedź.


Hah, lepiej nie zaczynaj z tym. Pomijając trzymanie nas do późnej nocy to jedna wielka loteria zamiast konkursu. Test łącza i komputera. Szkoda. Przynajmniej w samym temacie można było nieco pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój gramsajt


[4]
avatar

*Lucas_the_Great

Moderator

Redakcja gram.pl

29.12.2013, 23:47


Konkurs świąteczny - pytanie konkursowe:
W którym roku pierwsze konsole PlayStation trafiły do sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 23:57, Sipso napisał:

Test łącza i komputera.


Dokładnie tego nie rozumiem. Już większe szanse są, gdy 100 osób odpowie, z tego 76 dobrze i mam szansę zostać wylosowany na równi z nimi. Bo w tej (jak to nazwałeś loterii) nie mam wielkich szans wygrać, za mały refleks, za słabe łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by nie gadać, życzę powodzenia w następnych dniach. Ja rezygnuję, zmarnowałem tylko kilka godzinek na oglądanie głupot na youtube w tle. Typ konkursu nie dla mnie. Dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 03:07, kindziukxxx napisał:

w sumie konkurs super sprawa i powodzenia wszystkim biorącym udział, ja jednak nie mam
co brać bo jak człowiek siedzi na samym lapku to nie ma co zabierać ludziom szans :)

No cóż masz większe szanse niż ja. Ja na telefonie próbuje to ogarnąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było jeszcze do 23:59:59, żeby ludzie nadal siedzieli i czekali... Ehhh... ja to jednak podziękuję, tak jak kolega powyżej zmarnowałem tylko niepotrzebnie kilkanaście godzin czekając aż łaskawy Lucas włączy komputer i zada to pytanie... Powodzenia wszystkim, ale ten konkurs to jeden wielki bulshit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 09:54, Chopek napisał:

Powodzenia wszystkim, ale ten konkurs to jeden wielki bulshit :)

Jaki bulszit?! Sysko na legalu, psze Panie! A, zeby bylo lepiej to proponuje by pytanie w dniu 31.12.2013 pojawilo sie tuz po polnocy o 0:41:21... ale nie, za malo klikniec by bylo to sie nie oplaca.

Konkurs nie moze byc o 23:59:59, bo zegar zle dziala i Ty bys tego pytania przed 00:03:00 nie zobaczyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 23:55, Cecylio napisał:

Nie rozumiem dlaczego wszędzie ostatnio są konkursy typu "kto pierwszy, ten lepszy",
a nie na zasadzie losowania. Coś się zmieniło w prawie czy jak? To nie narzekanie, po
prostu tego nie wiem i liczę na rzetelną odpowiedź.

Tak, znowelizowana ustawa o grach losowych się kłania.
Do tego u nas niemalże nie ma takich konkursów poza tym konkretnym. Bo wystarczy praca kreatywna i Jury, by mieć spokój z ustawą - no ale to wymaga już pracy, nie każdy jak ja przegląda co miesiąc setki tekstów, zdjęć czy innych obrazków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 18:44, Chopek napisał:

Dzisiaj znowu tak późno o 23:50? Jak tak to nawet nie czekam :)....

Jak do tej pory nie było pytanie to chyba oczywiste że będzie po 23 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu to oczekiwanie do 23, bo Lucas łaskawie nie może wejść na 2 minuty i zadać pytania :( Ehhh... no poczekam tak jak wczoraj do 22:30 potem lecę...

EDIT : a jeszcze mam pytanko do userów, gdzie było wczorajsze pytanie na forum czy w newsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować