Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder

741 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2013 o 22:32, Kubapl01 napisał:

witam wszystkich camperów :)


My również, tylko czekamy na jednego kolesia, który obecnie jest naszym bossem i musimy na niego poczekać :)

EDIT : Aż mnie normalnie F5 rozbolało... oby tylko nie trzeba było czekać tak jak wczoraj, bo ja sobie niestety kimnąłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja spadam, powodzenia wszystkim, miłego czekania do 23: 55, żeby się potem dowiedzieć, ze brakło wam 2 sekund do wygranej :) Zawsze mnie jednego konkurenta mniej :) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 21:54, Chopek napisał:

No i znowu to oczekiwanie do 23, bo Lucas łaskawie nie może wejść na 2 minuty i zadać
pytania :( Ehhh... no poczekam tak jak wczoraj do 22:30 potem lecę...

Bo Lucas jest bardzo chory, śpi po kilkanaście godzin na dobę, zdycha przez kolejne kilka... a jeszcze kombinuje, jak jutro dać radę z dwoma obiecanymi konkursami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 23:32, Lucas_the_Great napisał:

> No i znowu to oczekiwanie do 23, bo Lucas łaskawie nie może wejść na 2 minuty i
zadać
> pytania :( Ehhh... no poczekam tak jak wczoraj do 22:30 potem lecę...
Bo Lucas jest bardzo chory, śpi po kilkanaście godzin na dobę, zdycha przez kolejne kilka...
a jeszcze kombinuje, jak jutro dać radę z dwoma obiecanymi konkursami :(


E no to zwracam honor, ale naprawde moglbys wczesniej dawac pytania... ja juz wyslalem a teraz pisze z fona ;)

Edit ; oczywiscie moja odpowiedz pewnie niepoprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 23:53, Kalenos napisał:

Dziwne, ja też przeglądałem wcześniej tą recenzje i jakoś pytania nie zauważyłem...


Sprawa do "Z Archiwum Gram.pl". Agent Fox "Nawiedzony Wojman" Mulder bierze sie za rozwiązanie sprawy. To sprawka kosmitów, ze tam się pytanie pojawiło... a nie przepraszam, nie kosmitów. To sprawka ludzi z rządu amerykańskiego. Stoi za tym niejaki Lucas, który może dać pytanie w dowolnym miejscu, o dowolnym czasie. Pytanie może się pojawić w każdym newie opublikowanym tego dnia na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pieczone, to było mi całkowicie niewiadome.. Dziękuje Agencie 007, jak zwykle ku pomocy forumowiczów. :)
W takim razie ten cały konkurs staje się o niebo trudniejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować