Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder

741 postów w tym temacie

Jak ja kocham złośliwość rzeczy martwych, wszystko działało dobrze do czasu kiedy kliknąłem przycisk przeslania odpowiedzi. Chrome zmienił się w myśliciela, no cóż... :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 19:38, JackieChan napisał:

A ja :D?

Też pudło, bo to nawet pisarz nie jest.
Wilkv był pierwszym, który podał dobrą odpowiedź, zgarnia ostatnia klawiaturę.
Można się rozejść, już nic ciekawego w tym wątku się nie wydarzy.

Jutro zwycięzcom wyślę maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszło tylko nie wiem czy zdążyłem :)...

E to lipa, no mówi się trudno... A można poznać odpowiedź? Czy to Artur Ganszyniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu, zauważyłem że scenariusz na początku pisało dwóch ludzi, przynajmniej tak wyczytałem, więc skoro pytanie było o jednego to się zdenerwowałem i wpisałem głupotę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 19:40, Lucas_the_Great napisał:

Wilkv był pierwszym, który podał dobrą odpowiedź, zgarnia ostatnia klawiaturę.

Dziękować :] A Chrome akuratnie stawiał opory przy wysyłaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 19:41, Kalenos napisał:

Po prostu, zauważyłem że scenariusz na początku pisało dwóch ludzi, przynajmniej tak
wyczytałem, więc skoro pytanie było o jednego to się zdenerwowałem i wpisałem głupotę
:/

Widzisz, z nich to Jacek jest pisarzem, Maciek do dziś tylko podrzucał pisarzom pomysły (choć chyba wreszcie coś napisze realnie w duecie, czyli samemu pracując piórem). Za to Maciek jest już teraz scenarzystą filmowym i reżyserem z ciekawymi perspektywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już prawie minął tydzień, e-maila nie ma, zaczynam się niepokoić. Czy aby e-mail zły podałem (chociaż newsletter dochodzi)? Rozumiem mieć na coś tydzień, ale czekać do ostatniej chwili? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 09:04, Lucas_the_Great napisał:

Po zamknięciu konkursu, w ciągu siedmiu dni, wyślemy mail na konta pocztowe zwycięzców
(te przypisane do konta na gram.pl) z prośbą o podanie danych adresowych do wysyłki klawiatur.

Dzisiaj mija 7 dni więc mam nadzieje że sie Lucas pośpieszy
P.S. sorry za spam ale nie moge już edytować wcześniejszego posta (więc jeśli sie da to moderator mógłby je skleić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Sam fakt, ze jeszcze nikt nie dostal wiadomosci, powinien Was uspokoic. Nikt o tym nie zapomnial i wszystko bedzie okej. Akurat do gramowych konkursow jestem cierpliwy - 1.5 roku temu wygralem myszke, a na nagrode czekalem jakies pol roku. Fakt, ze nie byla to wina organizatorow oraz milo bylo - wysylali emaile informujace o stanie - mimo, ze nie prosilem o nie :P. Oczywiscie, tym razem sobie i Wam tego nie zycze, ale nie wiem - po co az tak sie martwic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować