Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder

741 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2013 o 13:07, Muradin_07 napisał:

Wejdźcie w topke, znajdźcie Lucasa i wiecie kiedy był ostatnio dostępny ;)

22 godziny temu. Oops, no chyba jednak to nie działa tak dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano też mnie to zastanawiało! Ale... jak był na gramie to był i tam podświetlony. Więc wszystko działa. Chyba, że Lucas używa urządzenia mobilnego, którego gram.pl nie wyłapuje w tamtym miejscu. Może tak też być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 13:11, Muradin_07 napisał:

Ano też mnie to zastanawiało! Ale... jak był na gramie to był i tam podświetlony. Więc
wszystko działa. Chyba, że Lucas używa urządzenia mobilnego, którego gram.pl nie wyłapuje
w tamtym miejscu. Może tak też być :D

Przez TORa i 7 proxy się loguje, żeby go NSA nie namierzyło i wszystkich klawiatur nie sprzątnęło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie panowie, że newsy edytuje się najpewniej z poziomu CMS. Co oznacza, że nie trzeba być zalogowanym na stronie (a jedynie w CMS''ie) by edytować newsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 13:14, Tenebrael napisał:

Zauważcie panowie, że newsy edytuje się najpewniej z poziomu CMS. Co oznacza, że nie
trzeba być zalogowanym na stronie (a jedynie w CMS''ie) by edytować newsy ;)

Możliwe, że tak ale ja zauważyłem, że Lucas jest zawsze na zielono jak wrzuca pytanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 13:24, niko888 napisał:

Możliwe, że tak ale ja zauważyłem, że Lucas jest zawsze na zielono jak wrzuca pytanie.
:P


Pewnie teraz zdradziliście mu tę technike poprostu. Chyba poświęcę ten dzień i sprawdzę czy pytanie znowu będzie wrzucone o stałej porze. Gdybym miał jak grać w tle to siedziałbym i koczował ale laptop nie pozwala na takie luksusy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 15:04, Chomiszczak napisał:

Wydaje mi sie że może tak być że Lucas znowu wejdzie o 22 bo chyba wolne ma i wchodzi
tylko po to by konkurs poprowadzic

Też tak myślę, więc nie ma co czekać godzinami tylko wejść o 21 i poczekać te 60 minut na pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 15:58, Lucas_the_Great napisał:

Nim nadejdzie Nowy Rok będzie konkurs z pytaniami wymagającymi skojarzeń (trochę gier
do zdobycia), będzie też konkurs z robieniem paska komiksowego na bazie screenów (nagrodą
będzie karta graficzna!)... Jak się ogarnę to powinny jeszcze dwa kolejne się zmieścić.
Więc nie narzekać mi tu ;)

Ja czekam też na te inne konkursy które niedługo powinny sie pokazac. Mam nadzieje że uda się Lucasowi je przeprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas chyba czeka żeby sie ruch na forum zrobił i żeby była ostra rywalizacja, a sam wymyśla pewnie coraz bardziej podchwytliwe pytania i oczywiście żeby w odpowiedzi było jak najwiecej D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 18:04, Price1942_PL napisał:

I to jest wlasnie bez sensu bo mialo byc o roznych godzinach...

Pierwszy dzień było po 17 drugi dzień po 22 trzeci dzień przed 22 więc są różne godziny. :P Druga sprawa nawet lepiej że jest w późnych godzinach bo przynajmniej więcej osób ma czas na to żeby siedzieć i odświeżać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czy ktoś ma czas o 22 czy nie to akurat od osoby zależy. Może być i tak, że frekwencja byłaby większa o wcześniejszych godzinach. Pamiętaj, że masa ludzi pracuje w nocy, nawet w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej za dnia frekwencja wyższa by nie była bo ludzie w większości z rana jeszcze śpią albo jadą do pracy w południe praca albo załatwiają jakieś sprawy na mieście, wieczór tak jak napisałeś też może być praca więc tak naprawdę nie ma takiej pory by każdy mógł się dorwać do kompa. Jednak mimo wszystko na nocną zmianę pracuje mniej osób niż dajmy na to między 6 a 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować