Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder

741 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2014 o 17:48, Chomiszczak napisał:

Ja też wysłałem jeszcze przed twoim postem chyba, a odpowiedzia była chyba gra odnawiajaca
pewna serie


I tak już wysłałem, a więc myślę, że to "Knack" - nowa seria, 100% premiera, nie reedycja

EDIT : No Lucas zarzuć odpowiedziami, bo każdy się niecierpliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 17:43, Chopek napisał:

EDIT : Lucas napisz czy dobrze wysłałem, bo nie wiem :)

No źle, bo Knack to bliżej końca roku niż początku...
Chomiszczak postawił na DmC: Devil May Cry i słusznie zrobił, więc ma klawiaturę i jutro nie bierze udzaiłu w konkursie.
Tuż po nim zgłoszenia wrzuciły osoby, które chyba nie doczytały pytania i postawiły na wersję na nowej platformie (Retro City Rampage) albo premierę amerykańska gry, która od półtora roku była już w Japonii (Unchained Blades)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 17:55, Lucas_the_Great napisał:

No źle, bo Knack to bliżej końca roku niż początku...
Chomiszczak postawił na DmC: Devil May Cry i słusznie zrobił, więc ma klawiaturę i jutro
nie bierze udzaiłu w konkursie.
Tuż po nim zgłoszenia wrzuciły osoby, które chyba nie doczytały pytania i postawiły na
wersję na nowej platformie (Retro City Rampage) albo premierę amerykańska gry, która
od półtora roku była już w Japonii (Unchained Blades)


a co z Bollywood Wannabe ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa jak pech to pech... Ja to chyba nie wygram :(
Myślałem, że chodzi o dowolną grę tego roku, która jest nowym tytułem... Ehhh... no to do jutra :) prosiłbym pytanie o tej samej porze :)....

EDIT : 100% - czyli nie premiera wersji na kolejną platformę, nie reedycja, nie premiera w kolejnym kraju. - w poprzedniej części mogliśmy już spotkać Dantego :) No ale nic gratuluję koledze i do jutra!

Gry online podpowiadają : DMC: Devil May Cry - Dynamiczna gra akcji TPP będąca swego rodzaju restartem marki Devil May Cry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i odpowiedzi nie otrzymałem a w pytaniu nie było zaznaczone, że ma to być gra z segmentu AAA. Poprawna odpowiedź tym bardziej mnie dziwi bo Dantego jak ktoś już wyżej wspomniał, można było spotkać w poprzednich częściach, wiec myślałem, że "rimejki" nie wchodzą w grę.

No ale nic, gratuluje zwycięzcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas tylko jutro prosimy jakieś łatwe pytanie :) Żeby każdy miał szanse, bo to dzisiejsze było trochę niesprecyzowane...

EDIT : korinek2 - też tak właśnie myślałem... Przecież DMC to swoista kontynuacja serii, a ja zrozumiałem to tak, że musi to być nowy tytuł wypuszczony w tym roku :)... No nic do jutra panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 18:12, Chopek napisał:

EDIT : korinek2 - też tak właśnie myślałem... Przecież DMC to swoista kontynuacja serii,
a ja zrozumiałem to tak, że musi to być nowy tytuł wypuszczony w tym roku :)... No nic
do jutra panowie

W sumie to ten DMC jest całkowicie nową grą tylko na podstawie starej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 18:01, Chopek napisał:

No i znowu zaczyna się czekanie... Oby Lucas przybył za chwilę i rzucił pytaniem :)


Crysis 3? Need for Speedy? Assassin 4?
Nie. To jeszcze nie to.

23 newsy.
TO jest prawdziwy test komputera. Pora sprawdzić czy 40mb Dialogu daje radę i czy kupiłem solidny komputer. BF4 może i śmiga...

Finalną kampę czas zacząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Lucas doda do jakiegoś newsa pytanie to czy ten news ukaże się na szczycie głównej strony ? Tzn. Czy jak doda to się ten news zakoloruje tak charakterystycznie na czarno jak zawsze kiedy ktoś dodaje nowego posta do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 19:25, Kalenos napisał:

Jak Lucas doda do jakiegoś newsa pytanie to czy ten news ukaże się na szczycie głównej
strony ? Tzn. Czy jak doda to się ten news zakoloruje tak charakterystycznie na czarno
jak zawsze kiedy ktoś dodaje nowego posta do tematu?


Nie, dlatego trzeba mieć kompa potwora aby mieć otworzone 24 karty newsów i co chwila je odświeżać... Do tego jeszcze karty forum :) Pytanie może być w dowolnym miejscu na forum lub newsie z dzisiaj :)

EDIT : O Lucas witam, jak możesz to zarzuć pytankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 19:36, Lucas_the_Great napisał:

Widzisz Kalenos, byłeś pierwszy, ale odpowiedziałeś źle :)

Taaa. zdenerwowałem sie i wpisałem głupotę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować