• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Fagno

Brak możłiwości dokonywania zrzutów ekranu Guild Wars 2 [Rozwiązany]

Pytanie

Hej,

Mam problem z dokonywnaiem prt screenów. Po wciśnięciu odpowiedniego klawisza, GW2 wywala komunikat your screenshoot folder is full.

Wszedłem więc w ów folder w lokalizacji C:\Users\Michał\Documents\Guild Wars 2\Screens- jest pusty. Ma prawo do zapisu plików. Próba przeinstalowania klienta (może zgubił jakieś ścieżki ?) nie pomogła.

Co robię źle i gdzie jest problem ?

Ps. próbowałem obejść problem i użyć programu np. screenshoot captor - niestety, robi prt screena pulpitu zamiast GW2.

Byłbym wdzięczny za pomoc :) Jeśli to coś pomoże - windows 8 ze wszystkimi aktualizacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Polecam frapsa do robienia screenshotów w grach. Co do twojego komunikatu "your screenshoot folder is full" to nie wiem czym to może być spowodowane, ale jeżeli masz taką możliwość, to pobawiłbym się w zmiany formatu w jakich dany screen ma być zapisywany np. na bmp/jpg/png (choć wątpię, żeby to pomogło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.12.2013 o 11:51, F23 napisał:

Polecam frapsa do robienia screenshotów w grach. Co do twojego komunikatu "your screenshoot
folder is full" to nie wiem czym to może być spowodowane, ale jeżeli masz taką możliwość,
to pobawiłbym się w zmiany formatu w jakich dany screen ma być zapisywany np. na bmp/jpg/png
(choć wątpię, żeby to pomogło)


Ponawiam informację - programy do robienia prt screenów (testowałem dwa) robią prt screen pulpitu, a nie gry. Nie jest to więc rozwiązanie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.12.2013 o 11:59, Fagno napisał:

Ponawiam informację - programy do robienia prt screenów (testowałem dwa) robią prt screen
pulpitu, a nie gry. Nie jest to więc rozwiązanie problemu.

Jaki to program poza screenshoot captor testowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.12.2013 o 12:11, F23 napisał:

> Ponawiam informację - programy do robienia prt screenów (testowałem dwa) robią prt
screen
> pulpitu, a nie gry. Nie jest to więc rozwiązanie problemu.
Jaki to program poza screenshoot captor testowałeś?


Jet Screenshot 3.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.12.2013 o 21:16, Fagno napisał:

Jet Screenshot 3.1

Zainstalowałem ten program u siebie i sam nie mogłem nim zrobić screenshota w kilku grach które uruchomiłem, więc jest raczej kiepski do robienia screenshotów z gier (przynajmniej dla mnie).


Win 8 sam w sobie ma wbudowany program do zapisywania zawartości ekranu na dysk (nie wiem jak to w grach działa). Wystarczy nacisnąć klawisze "Windows + PrtScr", zawartość ekranu zapisuje się w folderze biblioteki/obrazy/zrzuty ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2013 o 00:38, F23 napisał:

Win 8 sam w sobie ma wbudowany program do zapisywania zawartości ekranu na dysk (nie
wiem jak to w grach działa). Wystarczy nacisnąć klawisze "Windows + PrtScr", zawartość
ekranu zapisuje się w folderze biblioteki/obrazy/zrzuty ekranu.


Powodem braku możliwości dokonywania prt screenów było blokowanie dostępu exeka GW2 do folderu screenshootów przez antywirusa Panda Cloud Antivirus.

W załączeniu prt screen. Po dodaniu do wyjątków, GW2 robi ładne zrzuty.

Temat do zamknięcia, dzięki za chęć pomocy :)

20131228161052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować