Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 gier z obecnej generacji, których najbardziej brakowało na PC

75 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2013 o 16:30, aope napisał:

ale taki Gamecorner
to juz była taka oaza hejtu na konsole i lubiących je ludzi, której nikt - no, moze poza
blogiem Vlada, który ma w drugą stronę - nie podskoczy (łącznie z pamietnym "nie dla
psa kiełbasa" od Sławomira, piastującego obecnie stanowisko na gram.pl).


Nie wiem, czy gry.imro.pl by nie startowało tutaj, ale istniało w czasach PS2 i Xboxa i tam było w miarę równo po obu stronach jeśli chodzi o wojny. Generacji PS3/X360 to chyba nawet nie dożyło (a jesli to samego początku najwyżej). Zresztą Sławek to chyba nawet w imro robił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje racje. Ja akurat świetnie bawiłem się przy Gearsach ,a grałem tylko w dwójke. Exów na PS3 jest więcej i są bardzo dobre ale to nie znaczy że te na Xboxa są gorsze. Obie konsole są super a jeśli chodzi o exy to według mnie jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 19:11, doctorwho napisał:

Nie chce nic mówić ale mogło by się znaleźć także GTA 5 i Gears of war.


GoW jest na PC, a GTA 5 będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Sony podtrzymało na PS4 świetną passę exclusivów rozpoczętą w 2009r. na PS3 oraz aby lokalizacja 2.0 dalej była wspierana to może pod koniec 2014 roku będziemy mieli solidny, a najlepiej kilka solidnych powodów do zakupu PS4. Już nie mogę się doczekać na nowe Uncharted, GT czy coś od Quantic Dream. Bo na nowe God of War raczej nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry widziałem, żadnej mi nei brakuje, a już najbardziej tych kontrolerów ruchu. Co do artykułu to można było wybrać inne i ciekawsze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 15:26, kris090 napisał:

I już widzę te comba na klawiaturze ;) Była by porażka

No ale co to za podejście, że PC=gra wyłącznie na myszce/klawiaturze? Na PC też można grać padem, jak ktoś chce i nie ma tutaj problemu. Dowolny exclusive z konsol mógłby wyjść na PC, gdyby nie umowy wydawców z firmą odpowiedzialną za daną konsolę żeby podbić sprzedaż urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać że autor to fanboy sony. wspominacie kontrolery ruchu a zamiast wiimote wymieniacie jego beznadziejną kopię ps move? no i zdecydowanie halo i gears of war byłyby bardziej mile widziane niż jakieś tam bezmyślne hack''n''slashe i gry-które-udają-filmy z playstation. LOU to najbardziej przereklamowane, pretensjonalne ścierwo z całej siódmej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować