Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Left 4 Dead 2 za darmo dla każdego na Steamie

70 postów w tym temacie

Oczywiście nie można połączyć się ze sklepem STEAM... w aplikacji i na stronie... I tu pojawia się teoria spiskowa :D :D - czy to wynik przeciążenia serwerów czy umyślne działania aby za dużo osób nie pobrało gry gratis... tajemnicza sprawa :x :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 21:44, mistrzgry napisał:

Oczywiście nie można połączyć się ze sklepem STEAM... w aplikacji i na stronie... I tu
pojawia się teoria spiskowa :D :D - czy to wynik przeciążenia serwerów czy specjalnie
działania aby za dużo osób nie pobrało gry gratis... tajemnicza sprawa :x :D:D

Więcej osób zagra, to więcej osób później kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2013 o 21:45, czaki222 napisał:

Więcej osób zagra, to więcej osób później kupi.


......albo wystarczy szum, który się zrobił :D:D ...mam nadzieję, że jeszcze ją dorwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2013 o 21:45, czaki222 napisał:

Więcej osób zagra, to więcej osób później kupi.


Kupi... coś co jest za darmo xD ? Ciekawa logika [bo to nie jest gra za free na weekend czy kilka dni tylko na stałe, więc jak ktoś ją zdejmie to już ja ma ^^]

Generalnie ja polecam próbować do upadłego - sam się trochę poszarpałem z zawieszonym sklepem, ale po entym wduszeniu f5 puściło mnie do sklepu, potem podobnie do panelu samej gry i na guziku instaluj ostatnia prosta. Zmarnowałem 19 min czekania aż strony wskoczą ale jest, jak komuś zależy, to cisnąc do upadłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry gest, pozytywna rzecz, ale ci co nie grali nigdy mogą czuć się rozczarowani. W tej grze jest fala cheatów, modów i Francuzów, z którymi nie da się grać, bo albo robią to pierwsze albo gadają po swojemu i nikogo nie słuchają, tak czy inaczej każda gra z nimi kończy się źle. Właściwie bez znajomych jest to niegrywalne, a dawno dawno temu nawet było. Randomowymi teamami dało się całkiem przyjemne versusy przeżyć, obecnie jest to możliwe, ale występuje z częstotliwością 3/4 w totka, czyli traficie, ale tak rzadko, że do końca życia będziecie pamiętać. Mimo wszystko dobrze się stało, może fala nowych będzie grała pomiędzy sobą w grze wolnej od ścierwa i będzie przyjemnie, może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 22:36, niko888 napisał:

Chyba poczekam do jutra bo nie ma szans się zalogować. ;/

Ja się zalogowałem bez problemu, ba, nawet kilka razy wbiłem na stronę gry...i button nie zadziałał, to jest dopiero ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 22:41, zadymek napisał:

> Chyba poczekam do jutra bo nie ma szans się zalogować. ;/
Ja się zalogowałem bez problemu, ba, nawet kilka razy wbiłem na stronę gry...i button
nie zadziałał, to jest dopiero ból :(


Mnie nie udało się wejść na stronę przez prawie 2 godziny, ale w końcu się udało i przycisk zainstaluj zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować