Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Left 4 Dead 2 za darmo dla każdego na Steamie

70 postów w tym temacie

Rekord już zapewne został pobity więc mają się z czego cieszyć, ale z drugiej strony obstawiam, że ten giveaway będzie się im jeszcze odbijał echem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 00:28, Darkstar181 napisał:

Uczcijmy pamecią ciszy tych, którzy kupili grę wczoraj...


Pamiecia ciszy, powiadasz? :P

Mam nadzieje, ze uda im sie wkrotce przywrocic serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 00:30, Ring5 napisał:

Pamiecia ciszy, powiadasz? :P

Ech, za dużo się dzisiaj popiło do jedzonka :)
Obawiam się że nie przywrócą do rana, muli niemiłosiernie, grać się nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 00:36, Filipsworks napisał:

W czacie steam wpisać do znajomego: steam://rungameid/550

Kliknąć w link = gra dodana. Nawet, gdy serwery leżą.

O, zadziałało, dzięki.
No, to teraz czekać aż serwery się uspokoją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz mam za darmo zawsze i wszędzie, tak? ;P Mogę instalować ile chcę i grać nawet za rok? Jeśli tak, to dzięki Valve ! ;D A chciałem za kilka dni właśnie tę grę kupić, ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 01:05, LubieWafle napisał:

Czyli teraz mam za darmo zawsze i wszędzie, tak? ;P Mogę instalować ile chcę i grać nawet
za rok? Jeśli tak, to dzięki Valve ! ;D A chciałem za kilka dni właśnie tę grę kupić,
ha!

Yep.

Ja chciałem kupić co innego (tyle wyprzedaży na Steamie przeżyłem, a dopiero teraz się namyśliłem) i czuję się, jakby ktoś nade mną czuwał, bylebym tego nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę bo seria Left 4 Dead jest naprawdę świetna! Przy jedynce spędziłem dziesiątki godzin. Dwójka nieco mniej mi się spodobała ale to pewnie dlatego, że zamiast na X''ie kupiłem ją na PCcie a community na starym blaszaku niestety najlepsze nie jest. Dlatego świeża krew bardzo, ale to bardzo cieszy bo w końcu będzie można sobie pograć spokojnie bez vote kicków po popełnieniu najmniejszych błędów czy postępowaniu wbrew doskonałej wizji spinaczy ;)

Gry od Valve ogólnie wyciągają najgorsze z ludzi... Counter Strike, Left 4 Dead, DOTA 2 - wszystkie te gry można bez większego problemu wrzucić na listę top 10 najbardziej nieprzystępnych społeczności.

Mój ulubiony obrazek na koniec :)

20131226073926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli teraz mam za darmo zawsze i wszędzie, tak? ;P Mogę instalować ile chcę i grać nawet
> za rok? Jeśli tak, to dzięki Valve ! ;D A chciałem za kilka dni właśnie tę grę kupić,
> ha!
Dokładnie tak ;)! A serwery już działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w takie gry najlepiej się gra ze znajomymi, w trybie coop. O dziwo też, co powiem szczerze, zawsze myślałem że LoL jest jedną z najbardziej toksycznych społeczności. A ostatnio jakby coś się poprawiło - czy to na EUNE czy na EUW. Tak więc raczej tutaj w takie gry najlepiej się gra właśnie ze znajomymi niż z kimś losowym, co lubi rage''ować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym że Left 4 Dead 2 Na jakiś czas za darmo to teraz będzie więcej dziecinady grać w lefta i się skończy przyjemność najgorzej z beczącymi , marudzącymi i trollującymi dziećmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czasu Volvox mi marudził, żebym kupił Left 4 Dead 2. Jak zwykle nie posłuchałem i dobrze zrobiłem, bo teraz grę mam za darmo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować