Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Left 4 Dead 2 za darmo dla każdego na Steamie

70 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2013 o 10:31, Wojman napisał:

Już od jakiegoś czasu Volvox mi marudził, żebym kupił Left 4 Dead 2. Jak zwykle nie posłuchałem
i dobrze zrobiłem, bo teraz grę mam za darmo. :)

A znając życie Volvoxowi się już znudziła, i trzeba kogo innego szukać do wspólnego grania :D

Też kiedyś miałem kupić. Ale teraz kumple nie grają no i lipa, trzeba sobie poszukać anonimów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam problem bo zainstalowałem już tego Left 4 Dead''a 2 ale jak włączam to słychać wszystko tylko mam czarny ekran i pisze że "złe ustawienia".Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 01:43, ww3pl napisał:

Yep.

Ja chciałem kupić co innego (tyle wyprzedaży na Steamie przeżyłem, a dopiero teraz się
namyśliłem) i czuję się, jakby ktoś nade mną czuwał, bylebym tego nie kupił.

Ja myślałem nad kupnem Lefta właśnie... jak nie teraz to przed Nowym Rokiem.. :D Więc Valve miły prezent zrobiło, nie tylko nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2013 o 11:14, Darkstar181 napisał:


Też kiedyś miałem kupić. Ale teraz kumple nie grają no i lipa, trzeba sobie poszukać
anonimów.


Ja akurat mam ten plus, że dla mnie i moich znajomych jest to tak jakby "nowa" gra bo za darmo to można popykać, więc będzie co robić do Sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i powiem że gra jest całkiem fajna...tylko ludzie **ujowi :D. Ciężko się gra bez jakiegoś teamu znajomych, flame o byle pierdołe i generalnie psucie atmosfery przez randomowych dupków to w tej grze norma. Chyba nie będę w tą grę grał zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 18:13, Fatal-X napisał:

Pograłem trochę i powiem że gra jest całkiem fajna...tylko ludzie **ujowi :D. Ciężko
się gra bez jakiegoś teamu znajomych, flame o byle pierdołe i generalnie psucie atmosfery
przez randomowych dupków to w tej grze norma. Chyba nie będę w tą grę grał zbyt długo.

Grałem 2h na oficjalnych serwerach i żadnego problemu nie było. Ludzie bardzo mili. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować