Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 - recenzja

28 postów w tym temacie

Chyba bezwzględnie za możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego z Demon Souls (specjalnie zamieniłem się z kumplem na konsole ja mam xkloca). Pewnie jest wiele innych rzeczy za które ją inni kochają ale ta gra zostawiła duży ślad który zawsze będzie kojarzony z PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja blisko miesiąc temu zakupiłem używaną slimkę z dyskiem 500 GB + 10 gier i jestem zachwycony. Mam nadzieję że będzie mi długo służyła. Przynajmniej do premiery PS5, wtedy kupię PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze nie żegnam z ''''Czarnulką''''. W gruncie rzeczy będzie mi służyła póki przestaną do niej produkować gry ( choćby z powodu ceny PS4 ). Kiedy jej zabraknie będę po prostu pamiętał o niej za to jak wiele przyniosła mi radości wspólnie grając z kolegami poznanymi w sieci w taki świetny tytuł jak Uncharted 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej konsoli nie grałem dużo, ale jak grałem to w same dobre rzeczy. Najlepiej wspominam Metal Gear Solid 4, dzięki któremu moje życie stało się kompletne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 zakupiłem jakieś trzy lata temu i nie żałuje. W sumie Sony przekonało mnie swoimi grami i darmowym multi. Zresztą mam jeszcze wiele gier do ogrania na tej konsoli i wcale nie śpieszy mi się do kupna PS4, które osiąga momentami niedorzeczne ceny w polskich sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swoje Playstation 3 gdzieś na przełomie 2010/2011 roku i nie żałuję ani złotówki. Masa świetnych tytułów na wyłączność dała mi mnóstwo frajdy, a ukoronowaniem tego wszystkiego było tegoroczne The Last of Us. Imo warto w tę konsolę zainwestować szczególnie teraz, gdy ceny spadły dość konkretnie a gry można dostać za śmieszne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swój egzemplarz ps3 nabyłem jesienią w 2009 roku wraz z grą inFAMOUS i od tamtego momentu było to moja platforma wiodąca. Za co ją zapamiętam ? Przede wszystkim za to, że ps3 było konsolą, która pokazała moc drzemiącą w zamkniętej architekturze. Zarówno stare(MGS4, KZ2, Uncharted 2, HR, R&C AciT, GoW3) jak i nowe(TloU, Beyond, GT6) gry oferują oprawę graficzną najwyższych lotów w żadnym stopniu nie ustępującą często kilkukrotnie mocniejszym piecom( co innego multiplatformery :D). PS3 zapamiętam również za setki godzin spędzonych ze świetnymi gry ekskluzywnymi - gry produkcji Son Japan, Naughty Dog(e), Quantic Dream, Insominiac, Guerilla, SSM, From Software itd. to pozycje obowiązkowe dla każdego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "problem dotknął zaledwie 0,5 wszystkich Peestrójek"
>
> Połowa to mało? Chyba, że to jakiś błąd... I chodziło np. o 0.5%?

Oczywiście błąd, chodzi o 0.5 %. Dzięki za czujność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tekst ciekawy. Nie wiedziałem, że najuboższą wersją PS3 była ta z 20GB dyskiem - myślałem, że to ja mam najuboższą czyli z 40GB HDD (aktualnie mam większy dysk a i pamiętam kosmiczne ceny bezcennej wersji z czytnikiem kart i 60GB na aukcjach allegro).
Po drugie - i tu wyprzedził mnie pierwszy post czyli HEPARINUM - gdy pierwszy raz usłyszałem o Demon''s Souls (a info pochodziło od wypowiadającego się tu Cygiego, który mówił mi, że to robi furorę) powiedziałem "ale lipa, jak widzę 20 metrowego rycerza jako bossa to mnie zalewa, itp". Pewnego dnia zdecydowałem się w to zagrać tak na siłę i... I TERAZ CZEKAM NA DS 2 NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE !!! (O dziwo Cygiemu się DS nie spodobało haha :P).
Po trzecie - teraz wygrywa tak czytając różne wypowiedzi PS 4 ale nie zdziwiłaby mnie sytuacja, w której pod koniec nowej generacji wygra X1 (a może w końcu NINTENDO coś znowu pokaże więcej no bo Wii U jak na ten czas cienko a pokładałem w tym sprzęcie wielkie nadzieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba bezwzględnie za możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego z Demon Souls (specjalnie
> zamieniłem się z kumplem na konsole ja mam xkloca). Pewnie jest wiele innych rzeczy za
> które ją inni kochają ale ta gra zostawiła duży ślad który zawsze będzie kojarzony z
> PS3
Mam dokładnie tak samo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować